Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Adzia86 Koleżanka
    Postów: 42 7

    Wysłany: 18 października 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzajcie sobie dziewczyny też datę potencjalnej miesiączki, ja miałam plamienia i mocny ból brzucha jal później obliczyłam w dniu miesiączki i narobiłam niepotrzebnej paniki, kolejna data mojej miesiaczki wypada na ten weekend i drżę czy znowu nie bedzie plamień, niepotrzebny stres.

    Sprawdzajcie czy nie powinniście mieć w tym dniu kiedy macie plamienie miesiączki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 11:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączki nie miałam co tydzień, a plamie co tydzień :( to nie to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia86 wrote:
    Sprawdzajcie sobie dziewczyny też datę potencjalnej miesiączki, ja miałam plamienia i mocny ból brzucha jal później obliczyłam w dniu miesiączki i narobiłam niepotrzebnej paniki, kolejna data mojej miesiaczki wypada na ten weekend i drżę czy znowu nie bedzie plamień, niepotrzebny stres.

    Sprawdzajcie czy nie powinniście mieć w tym dniu kiedy macie plamienie miesiączki


    Nie zawsze tak musi być czasami od początku dana kobieta plami i nie ma ku temu np żadnych innych rzeczy typu krwiaki itp itd. Szwagierka mojej siostry od początku ma krwawienia i do dziś dnia nie wiadomo co jest przyczyną .

  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 82

    Wysłany: 18 października 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia86 wrote:
    Sprawdzajcie sobie dziewczyny też datę potencjalnej miesiączki, ja miałam plamienia i mocny ból brzucha jal później obliczyłam w dniu miesiączki i narobiłam niepotrzebnej paniki, kolejna data mojej miesiaczki wypada na ten weekend i drżę czy znowu nie bedzie plamień, niepotrzebny stres.

    Sprawdzajcie czy nie powinniście mieć w tym dniu kiedy macie plamienie miesiączki


    No u mnie krwawienia są średnio co półtora tyg. więc nie ma to nic wspólnego z terminem miesiączki.

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 82

    Wysłany: 18 października 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Nie zawsze tak musi być czasami od początku dana kobieta plami i nie ma ku temu np żadnych innych rzeczy typu krwiaki itp itd. Szwagierka mojej siostry od początku ma krwawienia i do dziś dnia nie wiadomo co jest przyczyną .


    U mnie też nie wiadomo skąd się biorą..

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • Adzia86 Koleżanka
    Postów: 42 7

    Wysłany: 18 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, ja też mam co chwilę plamienia niestety ale w dniu miesiączki miałam żywą krew, dobrze wirdzieć że w dniu miesiączki też można mieć plamienia żeby się nie martwić na zapas

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 18 października 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro prenatalne . Już schizuje .
    Wykoncze się przez 9 miesiecy tymi wszystkimi zmartwieniami :D
    Ale mnie naszla ochota na nalesniki z serwmzoltym i toną keczupu :D

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Adzia86 Koleżanka
    Postów: 42 7

    Wysłany: 18 października 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Jutro prenatalne . Już schizuje .
    Wykoncze się przez 9 miesiecy tymi wszystkimi zmartwieniami :D
    Ale mnie naszla ochota na nalesniki z serwmzoltym i toną keczupu :D

    trzymam kciuki! też właśnie jem naleśniki z wczoraj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Jutro prenatalne . Już schizuje .
    Wykoncze się przez 9 miesiecy tymi wszystkimi zmartwieniami :D
    Ale mnie naszla ochota na nalesniki z serwmzoltym i toną keczupu :D


    Trzymam mocno kciuki ;-) :-D.

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 18 października 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Jutro prenatalne . Już schizuje .
    Wykoncze się przez 9 miesiecy tymi wszystkimi zmartwieniami :D
    Ale mnie naszla ochota na nalesniki z serwmzoltym i toną keczupu :D

    No to czekamy na dobre wieści od Ciebie :) Będzie wszystko dobrze, na pewno :)


    A ja właśnie wsunęłam 6 racuchów :D i chyba zaraz ostatnie 2 zjem :D

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 18 października 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystko dobrze. Serduszko bije. Według wymiarów to 8t6d :) uff... jaka ulga. Prenatalne mam 15.10. Pani doktor kazała też zrobić pappa z krwi i przyjść już z tym na wizytę.

    iwwk, nick nieaktualny, Angie1212, Cherry87, MaMaMi83, cookiemonster, nick nieaktualny, Chusy, nick nieaktualny, maderdin, Milka1991 lubią tę wiadomość

    f2w3csqv689n39p9.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 18 października 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch, super, gratulację :)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Cherry87 Ekspertka
    Postów: 191 90

    Wysłany: 18 października 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch - pięknie ❤️ gratuluję! Prenatalne masz 15.11 kochana :)
    Ja 7.11 dopiero idę na kolejne usg, wtedy też będę miała zakladaną kartę ciąży, nie mogę się doczekać już! A ktoś w niedługim czasie będzie teraz wizytować:)?

    c55fxzkrvmf1b5up.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 18 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja jutro też prenatalne :-P

    Cherry87, iwwk, Goldfinch26, nick nieaktualny, didi123, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gratulacje udanych wizyt czekamy na kolejne dobre wieści :)

  • Cherry87 Ekspertka
    Postów: 191 90

    Wysłany: 18 października 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Tak ja jutro też prenatalne :-P
    To czekamy na dobre wieści :)

    c55fxzkrvmf1b5up.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 18 października 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam dziewczyny tych wizyt, ja jeszcze 2 tygodnie do usg i mi się dłuży okropnie.

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 18 października 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry faktycznie to będzie już 15.11 ten czas tak szybko leci że czasem nie ogarniam, ze to już zaraz kolejny miesiąc. Czy Wam lekarze też od razu zalecają test Pappa? U mnie od razu wpisała i powiedziała że będę miała pewności 90% jak zrobię też ten test + USG

    f2w3csqv689n39p9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Jutro prenatalne . Już schizuje .
    Wykoncze się przez 9 miesiecy tymi wszystkimi zmartwieniami :D
    Ale mnie naszla ochota na nalesniki z serwmzoltym i toną keczupu :D
    Kciuki !!! Mocne!! Będzie dobrze!!
    A jak robisz te naleśniki ?? :)

  • Cherry87 Ekspertka
    Postów: 191 90

    Wysłany: 18 października 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Zazdroszczę Wam dziewczyny tych wizyt, ja jeszcze 2 tygodnie do usg i mi się dłuży okropnie.
    U mnie 3tygodnie czekania... Przez ostatni miesiąc miałam wizyty co 2tyg ze względu na wcześniejsze poronienia i leki, to jeszcze się dało wytrzymać ale 3tyg to mi juz za długo :-P

    c55fxzkrvmf1b5up.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ