X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, tylko bluzke podciagasz, wiec nie zakladaj sukienki :P

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy wrote:
    Samari widzialam juz wczesniej ale nie chcialam nic mowic bo i po co, jak dla mnie niepowazne zachowanie. Chce sie odejsc bo cos nie pasuje to droga wolna ale niektorzy musza to zrobic z przytupem i pelnym dramatyzmem. Przedszkole.

    RJ09.gif

    Hehe. Nie przyszłoby mi do głowy by przeżywać jakieś internetowe anonimowe niesnaski...coś mi się nie podoba to spadam i już. Po temacie :)

    Chusy, Oleander, iwwk, Ciasteczko777, Szczęśliwa Mamusia, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja mi robi przez pochwe, żeby lepiej szyjke ocenić, też na wizycie robi mnie bada, ale nie wiem jak inni. Samo usg dziecka przez brzuch

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja-33 wrote:
    Dziewczyny czy jak macie usg przez brzuch (a ja dzisiaj będę mieć pierwsze) to czy trzeba się ..rozbierać ?
    W sensie czy tez jest robione usg dopochwowe czy już w ogole nic tam nie zagłada lekarz ?
    ;)


    Ala ja mam zawsze u mojego gina badanie na fotelu to i tak się rozbieram i na kozetka idę bez bielizny lekarz mi zawsze ręcznik położy i bada przez brzuch A Blizne sprawdzał ostatnio sonda

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dziwne, mnie nigdy nie rozbiera przy USG brzusznym. Od 14 tyg u nas badaja przez brzuch, nie wiem czy tak wszedzie jest.

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam prenatalne i teraz na zwykłej wizycie też USG przed brzuch, ale i tak na wizycie musiałam się rozebrać do badania.
    Przyszedł zamówiony regał, chcę go skręcić sama żeby mężowi zrobić niespodziankę jak wróci, trzymajcie kciuki :D a zanim pojawi się maleństwo musimy jeszcze kupić dodatkową komodę na ubranka

    iwwk, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, widziałam to na kwietniówkach. Chusy dobrze podsumowałaś, przedszkole :) Nie ma co się przejmować, różnice zdań są, czasem bywa nerwowo, ale uciekać i się skarżyć, no trudno :)

    U mnie przez brzuch to tylko spodnie trochę opuszczam, bluzka do góry i tyle :)

    Ciasteczko oby się wszystko wyjaśniło i było wszystko ok! :)

    Ciasteczko777, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciacho walcz, zrob wojne :D Z lanca i kuniem na nich! Niech se nie mysla!

    KarmeLoVe, iwwk, Ciasteczko777, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek - śliczne Maleństwo :) gratuluje !!
    :D byłam ... w momencie jak uzeralam sie w rejestracji (tłumacz 10 osobie z rzędu dziś to samo od początku) zadzwonili z tej placówki i chyba kierownik- bardzo przeprasza bla bla, że to wina lab (Aha- na kogoś zwalić trzeba) i że wynik do wizyty -o 18 - ma byc w systemie i lek ma go widzieć ...
    posiew był gotowy po 2 dniach...a tu takie jaja - i na nic tłumaczenie że jestem w ciąży i lek dzisiaj musi zobaczyć wynik bo musi wiedzieć czy antyb czy nie ... aż z tej niemocy się popłakałam...
    to jeżeli wynik był po 1.5- 2 dniach tzn, że nie ma bakterii (łudzę się) ??
    A co tu się dzieje za afery jakieś ... :) ?? Musze poczytać
    A usg mam od prenatalnych tylko przez brzuch - pomimo mojego tłustego brzucha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 12:06

    Chusy, Szczęśliwa Mamusia, puszek369 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko

    Spokojnie napewno się wyjaśni i dostaniesz swój wynik.

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek to pierwsze zdjęcie jest przesłodkie :) gratuluję udanych badań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 12:11

    puszek369 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do USG ja ostatnio miałam dopochwowe , to było USG genetyczne aż mi trochę wstyd to przyznać nie miałam nóg ogolonych .

    Wcześniej miałam normalnie podciągnęłam bluzkę położyłam się , tam mój Pan gin mi mówi niech Pani pokaże brzuszek , lub tak jak ostatnio ja odsłaniam brzuch gdyż myślę że to USG przez brzuszek a mój Pan gin niech Pani się rozbiera :-P .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 12:30

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zażywacie no spe? Dzis lekarka przepisala mi 3×dziennie w zasadzie bez powodu bo mowilam jej ze nie boli mnie brzuch a ona i tak mi dala a w sumie jak nie trzeba to po co? Wiem moglam jej zapytac ale juz niechcialam sie czepiać. Najwyzej nie bede zazywac

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie zazywaj, w sumie bez sensu sie faszerowac jak nic cie nie boli. :P

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ledwo żywą

    Bez potrzeby nospe Jeść nie trzeba jedynie jak Cię faktycznie boli przecież to nie cuksy żeby lykac bez umiaru :D

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa, może zapisała tak na wszelki wypadek żebyś miała pod ręką, ale racja jak nic się nie dzieje to nie ma potrzeby zażywać ;)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez tak mysle:D a naprawde nie boli mnie wiec nie widzę potrzeby

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wam już wspominalam jak któraś mamusia ma laktator z canpola z dowodem zakupu (może być po terminie gwarancji nawet) to pisze się maila.do canpola przez ich formularz kontaktowy że chcecie nowe części gumowe do laktatora wysyłacie im zdjęcia starych Użytych i w zamian przesyłają nowe za darmo chodzi mi o te gumowe elementy czyli nakładkę na pierś i takie dwa małe elementy wspomagające odciaganie

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    U nas na staraniowym też kiedyś była afera. Pewna grupa osób, którym przeszkadzały inne osoby założyły w tajemnicy inny wątek i zaprosiły kogo uważały za stosowne. Tak chciały, tak zrobiły. Niektóre dziewczyny się obraziły, niektóre się cieszyły, niektóre odeszły z forum a niektóre zrobiły awanturę. Ba! To był lekki armagedon. Zaproszone np. były na dwóch wątkach na raz a pominięte czuły się oszukane. No nie ważne.. Do czego zmierzam.. Teraz mamy WSZYSTKIE wspólną grupę na FB i nikt już o tym nie pamięta i nikt nikomu nie ma za złe :) Kontaktujemy się, każda pisze co u niej, wymieniamy się obawami czy radami. Czy to mamy, czy przyszłe mamy czy staraczki. Nie ma co się denerwować na tę sytuację, czasem tak bywa i już :) Niech każda będzie tam, gdzie jest jej dobrze i czuje się swobodnie :) A każdy wtedy będzie szczęśliwy :)

    Peace :)

    iwwk lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    W Lidlu od jutra ciuszki dla dzieci i staniki do karmienia.
    Właśnie oznajmiłam mojemu partnerowi, ze od rana czatuje na śpiochy i ręczniki :D :D :D

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ