Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja - lekko!

    Hiszpaneczka trzymam mocno kciuki. Moja córka jak wychodzilysmy ze szpitala też miała wysoką bilirubine, ale mówili, że podczas kp ona szybko spadnie. I tak się właśnie stało.

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluska wrote:
    Ooo jestem po wizycie !! Dzieje się !!
    Po pierwsze bóle to bóle skracają szyjkę. Po drugie mała waży 3 kg i ma duuzoo wód. Po trzecie lekarka chce mnie położyć na oddział żeby podać sterydy bo podobno takie dzieci (z dużą waga i ilością wod) lubia mieć problemy z oddychaniem.
    Po czwarte jeśli nie urodzenia wcześniej tzn jeśli akcja się nie zacznie wcześniej to planowana cesarka na 3 lipca bo mówi ze mogę nie dać rady do 9. A poszłam tam dziś z czystej ciekawości ile mała waży....
    Aaa a te bóle to nie są dla mnie jakieś upierdliwe. Tzn gdyby ona mi nie powiedziała ze coś się zaczyna dziać to ja bym je traktowała jako coś normalnego..

    :)
    Jutro wysyłam koszulkę. Jak bum cyk 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Jutro wysyłam koszulkę. Jak bum cyk 😁

    Haha krejzi 😀😀

    Casjopea lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope aaa ok :D Nigdy o tym nie slyszalam :) Ale ja nie z Podlasia to pewnie dlatego :D
    33Sylwia wrote:
    To nie chyba ulubiony tylko jedyny jaki robi 🤣ups 🤫
    Wiesz cooo Tyyyy hmm w sumie masz racje hahaha :D

    Ja po wizycie. Na ktg pisza sie jakies pierdki, wszystko pozamykane, szyjka ponad 4 cm , babka mowi, ze to jeszcze potrwa co mnie cieszy. Mala z glowa w gorze dalej i raczej sie juz to nie zmieni. Kazala tylko od razu do szpitala jechac jakby szybciej ruszylo.

    Aha i dojebalam 1,5kg w 2 tyg haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 17:55

    nick nieaktualny, 33Sylwia, nick nieaktualny, Czarna_kawa, kinga27.30, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot mi dostal drgawek i nie umiałam jej docucić dobre 10 min. Pobeczałam sie jak dziecko. Juz nie mowie o tym stresie...A pilnuje zeby nie lezalam na sloncu itp. Wiecznie coś...Chyba z 20 min nie umialam sie uspokoić

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Hope aaa ok :D Nigdy o tym nie slyszalam :) Ale ja nie z Podlasia to pewnie dlatego :D


    Wiesz cooo Tyyyy hmm w sumie masz racje hahaha :D

    Ja po wizycie. Na ktg pisza sie jakies pierdki, wszystko pozamykane, szyjka ponad 4 cm , babka mowi, ze to jeszcze potrwa co mnie cieszy. Mala z glowa w gorze dalej i raczej sie juz to nie zmieni. Kazala tylko od razu do szpitala jechac jakby szybciej ruszylo.

    Aha i dojebalam 1,5kg w 2 tyg haha :D
    Ojej to chyba już masz że 4 kg na plusie 😱 i kiedy ty to zrzucisz 😄

    xgirl, 33Sylwia lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Kot mi dostal drgawek i nie umiałam jej docucić dobre 10 min. Pobeczałam sie jak dziecko. Juz nie mowie o tym stresie...A pilnuje zeby nie lezalam na sloncu itp. Wiecznie coś...Chyba z 20 min nie umialam sie uspokoić
    O matko , ale już wszystko ok?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Karola :( Wlasnie, ok juz?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doszla do siebie ale mocze jej łapki w wodzie i podaje wode do pyska,po troche.
    Kurde tak na nia uwazam bo tyle sie mówi o pilnowani zwierzaków a tu i tak taka akcja

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xhirl a ile mala Ci wazy? Pyyam o dziecko jak coś

    xgirl lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka86 no też właśnie się zastanawiam jak ona sobie poradzi a tu jeszcze dwa tyg 🤣🤣🤣🤣

    Karola Ty to masz przygody. Jakiegoś staruszka masz tego kociaka?

    relgupjy0emg7fv2.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka chyba dziś się tej burzy nie doczekamy 🤣🤣🤣🤣

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do konca zycia bede musiala byc na diecie zeby to zrzucic :D

    Karola no ale podczas takich upalow to nawet mozna sie zle poczuc siedzac tylko w cieniu i pijac ciagle wode :/

    Nie wiem ile wazy bo nie sprawdzala ginka tego. Jakies 2,5tyg temu wazyla 2,3kg.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, u nas ładnie się zanosiło, pogrzmiało leciutko 2 razy i... Skończyła się zabawa. Dalej gorąco, duszno 😢 w sobotę jadę na grila, więc pewnie wtedy będzie burza, grad i deszcz 😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Sylwia, u nas ładnie się zanosiło, pogrzmiało leciutko 2 razy i... Skończyła się zabawa. Dalej gorąco, duszno 😢 w sobotę jadę na grila, więc pewnie wtedy będzie burza, grad i deszcz 😂
    No tak samo jak u mnie. Nie w sobotę chociaż żeby chciało powitać w nocy i troszkę popadać 🤣

    relgupjy0emg7fv2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Do konca zycia bede musiala byc na diecie zeby to zrzucic :D

    Karola no ale podczas takich upalow to nawet mozna sie zle poczuc siedzac tylko w cieniu i pijac ciagle wode :/

    Nie wiem ile wazy bo nie sprawdzala ginka tego. Jakies 2,5tyg temu wazyla 2,3kg.
    A nie masz napisane na wydeuku?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ma ok 2-3 lat. Podobno

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostalam nic. Ona tylko sprawdza czy dziecko zyje😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Nie dostalam nic. Ona tylko sprawdza czy dziecko zyje😂
    To tak jak u mnie , dlatego od czasu do czasu biorę wizyty prywatne.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    To tak jak u mnie , dlatego od czasu do czasu biorę wizyty prywatne.
    No gdyby nie te moje wizyty w szpitalach czy polowkowe i bad 3trym to bym nic nie wiedziala :P

    Magdabg6 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 1256 1257 1258 1259 1260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ