Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 12 września 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już grzeją. 😲

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    U nas już grzeją. 😲
    Nie żartuj 😂😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 12 września 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochotę wymordować ludzi. Już w szpitalu nauczyłam się, że telefon musi być wyciszony, ale i tak uważam, że wydzwanianie do świeżo upieczonej matki jest po prostu niegrzeczne. Czasem nie mam czasu pójść siku, czasem odciągam mleko, a młoda jęczy w kołysce, czasem boli ją brzuch albo po prostu się tulimy, a telefon dzwoni... Ja już przestałam odbierać telefony, szkoda mi czasu na rozmowy, a mam go naprawdę bardzo mało między odciąganiem, karmieniem, przebieraniem i tuleniem. Moja mama do tej pory się nie nauczyła, że o 21 zazwyczaj robimy sobie z małą drzemkę przed nocą i dzwoni o tej porze bardzo często. Babcia męża to potrafi dwa razy z rzędu przedzwonić, bo coś jej się przypomni jeszcze. 😵 Litości...

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 12 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Nie żartuj 😂😂
    No autentyk. Postawiłam kawę z rana na kaloryferze i mam ciepłą. 😆

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 12 września 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze dodam, że ja wiem, że wszyscy kochają młodą, ale jak ona mi krzyczy wniebogłosy, a dostaję wiadomości "no gdzie są zdjęcia, czemu tak mało, nagraj jakiś filmik" to dostaję szału. 😱

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U jednej dziecko sypia w pałacu,u drugiej grzeja we wrześniu...same bogaczki widze😂

    Casjopea lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 12 września 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proste, że bogaczki. Chyba nie myślałaś, że masz do czynienia z biedą. Ale będziesz mieć jak otrzymam rachunek za gaz. 😱

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 12 września 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    U jednej dziecko sypia w pałacu,u drugiej grzeja we wrześniu...same bogaczki widze😂

    😂😂😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 12 września 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    A i jeszcze dodam, że ja wiem, że wszyscy kochają młodą, ale jak ona mi krzyczy wniebogłosy, a dostaję wiadomości "no gdzie są zdjęcia, czemu tak mało, nagraj jakiś filmik" to dostaję szału. 😱

    Ahahaha jakbym czytala o swojej "tesciowej". Ma juz biliard zdjec malej w tej samej pozycji, w tym samym ubranku i w tym samym pokoju. No bo ile scenerii mogę wymyślić? Kapiel, recznik, spiochy, na raczkach, na przewijaku, w lozeczku, na spacerze. To dziecko nie prowadzi jeszcze tak pasjonujacego zycia jak martyna wojciechowska, żeby byl material na miliony albumow i filmy. Jak cos jest urocze to jasne, ze strzelam foty i sie dziele, ale bez przesady.

    mikka86, anngelikamartaa, Emma_ lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 12 września 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka mam to samo z wózkiem. Stelaż z gondola waży prawie 16kg i też muszę to taszczyć na 2 piętro 😒

    Michelinek ma dzisiaj 3 miesiące ❣️
    f7f7c7c07aa3.jpg

    Lady_Dior, Casjopea, mikka86, Aska1994, Drobinka91, Lullaby, Emma_, nick nieaktualny, JaSzczurek, LidziA89, kinga27.30, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Strasznie ciężka, nie przemyślałam tego,że będę musiała targać ja na drugie piętro i do samochodu ,stelaż musiał być środku,gondola w bagażniku. Teraz kupiłam taki wozeczek turystyczny Zuma,razem ze stelażem waży 10 kg. No ale z tamtego korzystam u rodziców,nawet lepiej bo jak do nich jadę do wcale nie targami wózka bo już jeden jest u nich
    Czaderski ten wózek, idealny do auta! Gdzie kupowałas? Te 700 zł to trochę drogo, cholerka..

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 września 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Angelikamarta macie chyba tyle samo w pasie 😂😂

    mikka86, JaSzczurek, anngelikamartaa, Lady_Dior, kinga27.30, Lullaby lubią tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 12 września 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Dzięki dziewczyny. Wyczytałam że w Lech 0% też jest ten słód jęczmienny także dzisiaj po wizycie ze szpitala(mamy dopiero na 16) kupię sobie piwko 😁😊 ściągnęlam po 5h w sumie 130ml ale mała leżała na mnie więc trochę mleka ulecialo na koszule 🙄🙄
    Normalnie odciagam mleko po każdym karmieniu więc zawsze mam te 7-8 ściągnięć ale w nocy zauważyłam że mam naprawdę mało mleka i niewiem czym to spowodowane. 🙄🙄
    Trzymajcie kciuki za dzisiajsza wizytę Larissy i za dobre wyniki hemoglobiny.
    Co do zimnych rączek to u nas też się zdarzają i w dzień i w nocy. Moja mała śpi w bodziaku na krótki i na to pajacyk przykryta kocykiem ciepłym ale to nic nie daje 😳 Także niewiem skąd się to bierze bo resztę ciała ma ciepła

    Kamsza ja bardzo czesto pije lecha 0, albo zywca. Jest nawet zywiec 0 ipa :) Mleka mam baaardzo duzo, ale nie wiem czy to jest ze sobą zwiazane. Niemniej jednak Karmi ma jakies tam minimalne procenty i to mnie jednak odstrasza. Ale bezalkoholowych sobie nie odmawiam i wale prawie codziennie. A cycki mam jak wiadra ;)

    Moja spi w bodziaku z dlugim rekawem (zeby w nocy nie rozbudzac i zmieniać pieluche w 3 sek) i spiworku. A w dzien chodzi w pajacach. Tez ma zimne rece, ale kark zawsze cieplutki, wiec nie dogrzewam.

    Co do ciężaru wozkow to to jakas porazka! Mieszkam na pierwszym pietrze z windą, mam do pokonania tylko jedne schody (do windy) i za kazdym razem przeklinam na czym świat stoi. No nie potrafie zniesc ani sprowadzic tego czolgu. Z dzieckim to już dobre 20kg bedzie. Wiec najpierw zostawiam mala (Sama!!!) w domu polozona w gondoli a ja zbiegam szybko na zbity pysk z dolem wozka a potem ja znosze w gondoli i przypinam pod blokiem. Myslalam ze tylko ja jestem takim mlotem, ktory nie potrafi ogarnac techniki znoszenia, ale rozmawialam z innymi matkami i one tez tak robią. Podobno ze spacerowka jest latwiej :/ Na szczęście chlopisko pracuje dwa razy w tygodniu zdalnie z domu, to wtedy on mi znosi.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 września 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo,ja kupiłam za 595 zł , tylko troszkę lipa bo...jest różowy ,seria wyszła w kolorze beż,fuksja i czerwony,chciałam czerwony ale mieli już końcówki tylko fuksje i dlatego tak tanio. Bardzo mi na nim zależało że względu na wagę i wymiary więc wzięłam,zdjęłam z rączki ten różowy materiał ,nie noszę tej klapy czy jak to się tam zwie, więc tylko buda została różowa ,oj tam oj tam... 🤣🤣Kupowałam w sklepie Leo przez internet. Z tego co wiem,jeszcze mają kilka sztuk. W smyku kosztuje on prawie 900 złeb002c0c3b19.jpg super się prowadzi,jest leciutki i podręczny, wygląda jak wózek dla lalek,a gondola jest całkiem obszerna,no i wielki plus za to,że później gondolę przekształca się na spacerówkę,chociaż i tak pewnie kupię inną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 15:17

    Emma_ lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 września 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny Michelinek 💕

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 września 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znosiłam i wnosilam tamtego kolosa,to była tragedia, wstyd nawet sąsiadów,patrzyli się na mnie z politowaniem i głupie komentarze typu" ojej sama tak musi pani wózek dźwigać" specjalnie najpierw patrzyłam przez wizjer i lekko się wychylalam zza drzwi czy nikt nie idzie,dopiero wychodziłam z domu,chociaż i tak nie raz się na kogoś natknęłam 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 15:30

    Emma_, KasiaLukasia, Lullaby lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 12 września 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Ahahaha jakbym czytala o swojej "tesciowej". Ma juz biliard zdjec malej w tej samej pozycji, w tym samym ubranku i w tym samym pokoju. No bo ile scenerii mogę wymyślić? Kapiel, recznik, spiochy, na raczkach, na przewijaku, w lozeczku, na spacerze. To dziecko nie prowadzi jeszcze tak pasjonujacego zycia jak martyna wojciechowska, żeby byl material na miliony albumow i filmy. Jak cos jest urocze to jasne, ze strzelam foty i sie dziele, ale bez przesady.
    Jak to? Twój bobas nie ma pasjonującego życia, które możesz pokazać na zdjęciach? 😅 Siedzisz w domu to masz mnóstwo czasu, żeby wymyślać i tworzyć ciekawe scenerie do zdjęć. Ogarnij się, kobieto, i zajmij się tym, co najważniejsze teraz - FOTOGRAFIĄ!

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tragedia z tymi wózkami ja wybrałam valco Snape że względu na wagę i faktycznie wózek jest lekki ale Alicja nie umie sama zejść po schodach więc dźwiganie jej i Młodego w gondoli to już jest ciężar ok 19 kg... dobrze że sama wchodzi na górę 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Jak znosiłam i wnosilam tamtego kolosa,to była tragedia, wstyd nawet sąsiadów,patrzyli się na mnie z politowaniem i głupie komentarze typu" ojej sama tak musi pani wózek dźwigać" specjalnie najpierw patrzyłam przez wizjer i lekko się wychylalam zza drzwi czy nikt nie idzie,dopiero wychodziłam z domu,chociaż i tak nie raz się na kogoś natknęłam 😂😂
    Moja córka tak zawsze z domu wychodzi bo sie ludzi boi spotkać na klatce🙄
    Ja tez.jak tego zamawialam to myslalam ze bedzie rózowy,ale waliło mnie to bo tani był. Z tym ze okazał sie jagodą nie.różem.
    Z tymi glebokimi wozkami tak juz jest ze są utrapieniem. Ja jakbym miala nosić go po schodach w bloku to kupowalabym jakis leciutki ale nie musze dźwigac ani jednego schodka wiec stawiałam na amortyzacje itp. Ale na poruszanie sie po urzedach/poradniach itp to tylko parasolka bo nawet zwykla spacerowka jest za ciężka. Ja sie juz wozka odzwigalam 15 lat temu i podziekuje. Po schodach ,autobusach,sklepach,dramat

    Paulina9191 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nakupowalam zimowych ciuszków, w tym 2 kombinezony 😁Czapki itp. Mam wór ubrań za 50 zł

    anngelikamartaa, mikka86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1838 1839 1840 1841 1842 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ