Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 15 marca 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Machnęłam te pierogi i padam na pysk. Jeśli któraś z Was robi czasem pierogi to polecam dodać do ciasta i do farszu zblendowany, uprzednio podduszony na maśle z czosnkiem szpinak albo buraka, batata, czy dynię. Tak zwane ukryte warzywa ;)

    kinga27.30, Lullaby lubią tę wiadomość

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 15 marca 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorem doczytałam wad i odniosę się tylko do Casio

    Ło kurwa!!!aby to nie było koronogówno a zwykle przeziębienie.,
    W ogole to zauważyłam ze ludziom odpierdala jak są zamknięci.Co innego jak sama sobie powiesz dzisiaj nie wychodzisz a co innego jak masz odgórnie pół dnia spędziłam by męża udpić w domu.

    Jutro być może będziemy mieć ekipę od dachu....oby nie

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 15 marca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Machnęłam te pierogi i padam na pysk. Jeśli któraś z Was robi czasem pierogi to polecam dodać do ciasta i do farszu zblendowany, uprzednio podduszony na maśle z czosnkiem szpinak albo buraka, batata, czy dynię. Tak zwane ukryte warzywa ;)
    Ty masz chyba dzień z gumy😨

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 15 marca 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Ty masz chyba dzień z gumy😨
    Nie, ja pod koniec dnia jestem jak guma. Taka już zużyta i wypluta 😅

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 15 marca 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kinga😂😂😂👏👏🤭

    Jaszczurek sto lat❤️ Jak sie w ogole czujesz? Ostatnio troche Ci sie plany zrabaly i widac bylo, ze nie w sosie jestes :/

    Tez bym nie mogla mieszkac z tesciowa😱😱😱

    Kasialukasia to dobrze ukrywasz ten brak dojrzalosci👏😂
    Tak se :D Dostałam akurat dziś okres i boli mnie brzuch. Spóźnił się 16 dni.
    U Starego nie wiem, bo przez weekend nie gadał z pracą. Jutro będzie update.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • leniova Przyjaciółka
    Postów: 231 44

    Wysłany: 15 marca 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A u nas normalnie jakby nigdy nic. Place zabaw pelne, restauracje tez🤷🏻‍♀️ Wczoraj przeszlismy kolo Rossmanna i Kauflandu to parkingi pelne, w srodku ludzi cala Masa, niemal sie przytulali haha. Bedzie dupa.
    No ale przecież u Was od wczoraj pozamykali restauracje, bary, lokale, baseny, fitnessy.

    Nie boisz się rozruchów ze strony gości makreli, gdyby sytuacja w Bln zaczęła się robić trudna?

  • Phyllis Autorytet
    Postów: 719 1438

    Wysłany: 15 marca 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko wpadam. Zdążyłam? Zdążyłam! Jeszcze 15.03, zatem JaSzczurku wszystkiego dobrego dla Ciebie :)

    No i tyle... Uciekam... Dobranoc...

    xgirl lubi tę wiadomość

    Wiktoria 2004, Adrian 2009, [*] 24.10.2014, Laura 2019

    "Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem" ❤️
    km5sdf9hv11x35hq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 marca 2020, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać !!!

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 16 marca 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka86 na mnie zawsze możesz liczyć. Iza codziennie rozpoczyna dzień o 5:45 🤦‍♂️

    mikka86, xgirl lubią tę wiadomość

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 16 marca 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Wstawać !!!
    Nie drzyj japy bo mi dzieciaka zbudzisz🤦😜

    xgirl, anngelikamartaa, Eja lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 16 marca 2020, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Mikka86 na mnie zawsze możesz liczyć. Iza codziennie rozpoczyna dzień o 5:45 🤦‍♂️
    Ciekawe czy jak bedzie starsza czy jej sie to zmieni🤔

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 marca 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Nie drzyj japy bo mi dzieciaka zbudzisz🤦😜
    A dlaczego masz mieć lepiej ode mnie 😁

    xgirl, anngelikamartaa lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od 40 min na nogach 🥰

    Casjo, Ty to masz dziewczyno przeboje 🤦‍♀️😁
    Ja właściwie pierogi lepilam tylko na święta, ale chyba zainspirowałaś mnie 🤪 z czym lepiłaś?

    Kasia, zareagowała o dziwo nadzwyczak ppzytywnie, odpowiednia argumentacja czyni cuda 🤭

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee jezdem jezdem🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️

    Golab mnie obudzil😡😂

    Kto dzis bar otwiera?🤔
    leniova wrote:
    No ale przecież u Was od wczoraj pozamykali restauracje, bary, lokale, baseny, fitnessy.

    Nie boisz się rozruchów ze strony gości makreli, gdyby sytuacja w Bln zaczęła się robić trudna?
    No mialy byc🤷🏻‍♀️ Nie rozumiem , jedno czytam w necie, drugie widze🤷🏻‍♀️

    Co do gosci to nie myslalam o tym.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wyspalas sie? A inne dziewczyny? Casjo wspolczuje :/ Chcesz moze specjalnosc szefa baru?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2020, 07:26

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Claudissa Ekspertka
    Postów: 180 88

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też przeważnie o 6 już nie śpimy 😟

    24b253df30.png
  • Phyllis Autorytet
    Postów: 719 1438

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też od 6 nie śpimy. U mnie oczywiście ból głowy, ech...

    Właśnie jem pyszne śniadanie - kaszkę mannę ;) Młoda nie chciała

    Wiktoria 2004, Adrian 2009, [*] 24.10.2014, Laura 2019

    "Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem" ❤️
    km5sdf9hv11x35hq.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham grysik na kaszce mannie❤️

    Phyllis o kurde :/ Jak czesto masz te bole?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Phyllis Autorytet
    Postów: 719 1438

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz albo 2 w tygodniu. Fatalna sprawa.

    A kaszę mannę to uwielbiam i wczoraj zrobiłam na kolację, dodałam banany i nawet mąż się zajadał. Kasza manna w czasach kwarantanny ;)

    Wiktoria 2004, Adrian 2009, [*] 24.10.2014, Laura 2019

    "Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem" ❤️
    km5sdf9hv11x35hq.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 marca 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet sie rymuje :P

    Leki przeciwbolowe pomagaja choc?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 3256 3257 3258 3259 3260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ