X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jednego nie, ale jak przyjdzie 10 takich rodzin jak Wasza...

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...moja rodzina jest w porządku.Inne rodziny zupełnie mnie nie obchodzą w tej sytuacjiJa nie robię z g..na dramatu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 11:42

    xgirl lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 lipca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo rozwydrzone kilkulatki w restauracjach tez mnie denerwuja :D Jak jakis maluch jojczy to mnie to nawet nie zlosci ale jak dziecko kumate rozrabia to co innego. Choc raczej to do rodzicow mam pretensje bo dzieci jak to dzieci..

    Kasia to mamy podobnie :) Moja tez moze sie ubrudzic, dotknac, pojsc gdzie chce, odkrywac, bawic sie roznymi rzeczami itp ja na duzo jej pozwalam oczywiscie zeby nikomu ani sobie nie zrobic krzywdy i nic nie zepsuc czy nie zaklocac ciszy w niektorych miejscach. Dlatego tak draznia mnie te matki z placow zabaw. Tego nie tamtego nie. Najlepiej w piwnicy zamknac zeby sie nie ubrudzilo, nic nie dotknelo ani nie urazilo nikogo radosnymi piskami i ciekawoscia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2020, 11:50

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Hmm...moja rodzina jest w porządku.Inne rodziny zupełnie mnie nie obchodzą w tej sytuacjiJa nie robię z g..na dramatu.
    Typowa maumśka😅

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychowuje swoje dzieci tak jak chce i to jest moja sprawa.Nie wiem co oznacza typowa mamuśka i jakoś nie ma to dla mnie znaczenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chce to nie brzmi dobrze 😅Wychowuje się w zgodzie z normami społecznymi

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O boze serio nie ogarniam. Przeciez Gwiazda nie pisze, ze syn klepal to akwarium jak szalony a ta mu jeszcze przyklaskiwala tylko puknal raz i taki dramat, patola i w ogole jak tak moszna, skandal, ze dziecko zainteresowaly plywajace ryby :D Mysle, ze jakby syn zaczal wiecej klepac w to akwarium to by Gwiazda juz go przywolala do porzadku. Bez przesady zeby na dziewczyne naskakiwac o taka pierdole ale juz nic wiecej nie napisze :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak z tym zlobkiem? Chodzi juz jakies forumowe dziecie? Ciekawa jestem.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 8 lipca 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty na prawdę uważasz,że to zachowanie było niezgodne z normami społecznymi?Takiego rozumowania nie rozumiem i wspólczuje twoim dzieciom.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak jest zakaz a się go łamie i jeszcze ma się pretensje to jest łamanie norm. Tylko Ty tego nie widzisz i to jest przerażające

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 8 lipca 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki zakaz?Nigdzie napisane nie było.Tego wymaga kultura i z tym się zgodzę.Od zwracania uwagi i tłumaczenia jestem ja i ludzie którzy tłumaczą dziecku a nie szufladkują.

    xgirl lubi tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 8 lipca 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kończę tą dyskusje bo i tak pewnych rzeczy nie zrozumiesz.Zastanawiam się tylko skąd u ciebie tyle jadu i złośliwości.Kto ciebie tak skrzywdził w życiu?Można Ci jakoś pomóc?

    xgirl lubi tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 8 lipca 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X moja może pojdzie we wrześniu, ale jako powolna, spokojną adaptacje to traktuje. Do max 3h. dziennie. U nas porobilo się teraz bardzo dużo wolnych miejsc, bo wybory... Muszę to jeszcze poogarniac, sprawdzic czy faktycznie jest tyle miejsc i jakie są warunki i koszty chodzenia. Ale predzej czy pozniej wrócę do pracy, wiec gdyby się udalo to myślę, że byłoby to z korzyścią dla Ali. A ja kiedy juz wrócę do robo miałabym spokojną głowę, że malej sie podoba i ma ziomki.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 8 lipca 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole Ala dostala jezdzik od cioci i jest hit! Aż piszczy z radości :)
    f9e45957593d.jpg

    xgirl, mikka86, mikka86, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha myslalam, ze mozna filmik ogladnac😝 Moja tez lubi takie rzeczy do pchania czy jezdzenia :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 lipca 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciezko z przedszkolem, nie ma miejsc. Mala pojdzie pewnie w przyszlym roku ale spoko, mam w planach czesto wpadac do Polski. Jescze rok macierzynskiego mam :) W ogole maz poszedl po roku do pracy. To byl super czas i byl warty tejbkasy, ktorej nie zarobilismy.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 8 lipca 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    U nas ciezko z przedszkolem, nie ma miejsc. Mala pojdzie pewnie w przyszlym roku ale spoko, mam w planach czesto wpadac do Polski. Jescze rok macierzynskiego mam :) W ogole maz poszedl po roku do pracy. To byl super czas i byl warty tejbkasy, ktorej nie zarobilismy.

    Wierzę. U nas pandemia sprawila, że Michał od marca pracuje z domu. Dzięki temu mógł być z nami przy wszystkich postępach. Ja też bardzo cenię sobie ten czas razem i na pewno będzie mi go brakować. No i pomoc też nieoceniona. Fajnie jest być razem.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz widze co to znaczy gdy rodzice pracuja cale dnie i widza dziecko w sumie tylko w weekendy.. :( Mi by szkoda bylo. Bede pracowac na pol etatu po powrocie.

    Kasiu jak starania o kolejne dziecko? Cos kiedys mowilas, ze chcecie niedlugo kolejne.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X a Ty też mówiłaś że chcesz kolejne. Więc,jak??😄😄

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    X a Ty też mówiłaś że chcesz kolejne. Więc,jak??😄😄
    Nie wczesniej ciaza niz za rok ale sama nie wiem bo rozne zdrowotne przeboje mam i nie wiem czy jest sens.

    Jedyne co wiem to to, ze beda wydobyciny😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 10:16

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 3399 3400 3401 3402 3403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ