X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Nie wczesniej ciaza niz za rok ale sama nie wiem bo rozne zdrowotne przeboje mam i nie wiem czy jest sens.

    Jedyne co wiem to to, ze beda wydobyciny😂😂
    I mm 🤣🤣

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie zdrowotne przeboje masz ?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 lipca 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet gadac nie chce🤦 Ale wyszlo czemu sie tak zle w ciazy i po czulam.

    A Ty zostajesz przy jednym? A inne dziewczyny?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 9 lipca 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A nawet gadac nie chce🤦 Ale wyszlo czemu sie tak zle w ciazy i po czulam.

    A Ty zostajesz przy jednym? A inne dziewczyny?

    Przynajmniej wiesz co jest.Leczenie i do przodu.
    Ja może chciałabym i trzecie,spinać się nie będę,trafi się to super a jeśli nie to trudno.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdo ile Ty masz lat? Cos kolo 40 jesli dobrze pamietam? Dwojka to juz super, zazdroszcze❤ Kiedy bys chciala probowac? Czy to tylko takie raczej gadanie ze moze kiedys?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest to gadanie,starania zaczynamy w tym miesiącu.Jeśli nic nie wyjdzie do końca roku to chyba sobie odpuszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 15:45

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam porobione wszystkie potrzebne badania.Lekarz który przygotowywał mnie do poprzedniej ciąży jest pozytywnie nastawiony i mówi,że możemy popróbować kilka miesięcy.

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 9 lipca 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie mam okresu. Muszę cierpliwie czekać. Ale za wszystkich chcących trzymam kciuki. Dzieci są spoko. ;)

    Niebieska Gwiazda, mikka86 lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A nawet gadac nie chce🤦 Ale wyszlo czemu sie tak zle w ciazy i po czulam.

    A Ty zostajesz przy jednym? A inne dziewczyny?
    Ja nie mam reproduktora 😂 ale nawet gdyby był to jednak nie chce wiecej dzieci. Mam to jedno wymarzone i wystarczy. Ja nie jestem typem kobiety która może poświęcić wszystko i zająć się w 100 procentach macierzyństwem

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 lipca 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ja nie mam reproduktora 😂 ale nawet gdyby był to jednak nie chce wiecej dzieci. Mam to jedno wymarzone i wystarczy. Ja nie jestem typem kobiety która może poświęcić wszystko i zająć się w 100 procentach macierzyństwem
    Ja w sumie tez nie😆 Ale w jakims stopniu zawsze mozna rozne rzeczy ze soba pogodzic.

    Kasia co Tyyyy. Przez kp?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak. Gin mówił, ze jak sie uprę, to okres można wywołać ale kosztem karmienia. No to takiego ciśnienia nie mam, na już teraz. Teraz Ala jest najważniejsza i jej komfort. A ona lubi cycuszkowanie, ja lubię ją karmić i będziemy się tym cieszyć ile będzie trzeba. W końcu okres wróci. I jeszcze będę na niego narzekać :)

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 9 lipca 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja najbrudniejsza córka ;)
    a58c9321b16e.jpg

    xgirl, mikka86, Kamsza, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 10 lipca 2020, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buraczki :) U nas podobnie się kończy i w upały też bez śliniaków,fartuszków je.

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierogi z jagodami :D Potem hop do wanny.

    Czarna Kawo, Monja, Ania gdzie jesteście?

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy już drugą czwórkę.Wczoraj się objawiła lewa górna.Trochę marudzenia było ale dość łatwo poszło.
    Wsadzam palca do jego buzi i macam.Wczoraj jak skończyłam to Adaś postanowił pogrzebać u mnie w buzi.A co mi wolno to jemu też.

    mikka86, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha u nas też było grzebansko w buzi i obowiązkowe karmienie mamy wszystkim co jest pod ręką. I Ala dostała nową zabawkę, packe na muchy w kształcie kwiatka. Much nie mamy, ale zabawa pierwsza klasa. Można nią pacać wszystko wokół i wymachiwać jak berłem.

    Niebieska Gwiazda, Aniamania, Eja lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 11 lipca 2020, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej 🙂 dziś nadrobiłam. U nas intensywny dosyć czas bo wróciłam do pracy,a raczej znalazłam nową. W międzyczasie roczek 🥳Wszystko się jakoś szybko potoczyło, stwierdziłam, że zacznę szukać bo wrócić trzeba ze względu na finanse, zaraz miałam rozmowę o pracę i zdecydowaliśmy się spróbować. Dojeżdżam niestety 40 minut w jedną stronę więc mnie nie ma prawie 10 h😔. Adaś jest część tygodnia u mojej mamy, część z mężem. Ciężko póki co bo jednak odzwyczailam się o trybu wychodzenia do pracy a w domu nadal wszystko trzeba porobić. Póki co nie odczuwam mega tęsknoty za małym, on też radzi sobie, jak mnie nie widzi to po prostu nie je cycka, odrabia sobie po powrocie 😄. Stwierdziliśmy ze starym, że spróbujemy, szczególnie że to jest inna praca niż miałam dotychczas, jeśli z jakiegoś powodu to nie wypali to najwyżej zrezygnuję.

    KasiaLukasia, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 11 lipca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, mnie wylogowało, potem nie miałam weny, potem znowu mnie wylogowało etc.

    U nas wszystko wporzadku, Mikołaj przemierza mieszkania i ogródki z pchaczem, idzie mu super, czuje się już pewnie na nogach. Natomiast nadal nie wpadł na to jak usiąść z kolan. W wózku chce siedzieć, w foteliku się podnosi, jak klapnie na tyłek to też spoko. No ale sam z siebie - nie potrafi 🤷‍♀️

    Chlop już chodzi do pracy, mimo, że nie ma go calymi dniami w ciągu tyg, to znajduje milion zajęć dla nas z Kluskiem, więc się nie nudzimy.

    Dzisiaj pogoda nie rozpieszcza 💔

    KasiaLukasia, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 11 lipca 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniamania wrote:
    Hej hej 🙂 dziś nadrobiłam. U nas intensywny dosyć czas bo wróciłam do pracy,a raczej znalazłam nową. W międzyczasie roczek 🥳Wszystko się jakoś szybko potoczyło, stwierdziłam, że zacznę szukać bo wrócić trzeba ze względu na finanse, zaraz miałam rozmowę o pracę i zdecydowaliśmy się spróbować. Dojeżdżam niestety 40 minut w jedną stronę więc mnie nie ma prawie 10 h😔. Adaś jest część tygodnia u mojej mamy, część z mężem. Ciężko póki co bo jednak odzwyczailam się o trybu wychodzenia do pracy a w domu nadal wszystko trzeba porobić. Póki co nie odczuwam mega tęsknoty za małym, on też radzi sobie, jak mnie nie widzi to po prostu nie je cycka, odrabia sobie po powrocie 😄. Stwierdziliśmy ze starym, że spróbujemy, szczególnie że to jest inna praca niż miałam dotychczas, jeśli z jakiegoś powodu to nie wypali to najwyżej zrezygnuję.

    A zdradzisz jaki rodzaj pracy wykonujesz?Zabrzmiało interesująco.Jeśli nie chcesz nie pisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wszystkiego dobrego dla Kasewerego

    mikka86 lubi tę wiadomość

‹‹ 3400 3401 3402 3403 3404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ