Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monja w body lepiej niż na golasa bo ma się w co pocić. Ja teraz kupiłam Miloszowi trampki 19. On jeszcze nie chodzi, ale zaczyna wyskakiwać z wózka na spacerach, więc czasem go gdzieś postawie przy ławce czy wózku.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, widziałam te body, ale w końcu nie wrzuciłam do koszyka, bo oczarował mnie 2pak getrów dziecięcych za 9zl 🙃

    Agasy, u nas podobnie. Na spacerach wyciągam małego z wózka i stoi przy ławce, przewaznie skrupulatnie sortuje kamyki. Mam na te okazje skarpety z gumową podeszwa. Myślę, że zaczekam na pierwsze kroki z butami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/b8db5d3031bd8.jpg.html

    Stachu chodzi dużo w samym pampku

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze dzieciaczki mają jeszcze 2 drzemki czy już 1?

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest po żłobku to ma jedną- godzinną, jak ma dzień wolny to ma jedną- 15 minutową.

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zazwyczaj już jedna, ale całkiem konkretna, bo 1,5-2h

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jedna,hmm...45minut do 2h.

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka jak po weselu???
    U nas najczęściej są dwie drzemki jedna ok 10 tzn turbo drzemka max 20 min i druga koło 14 na 2h.
    Noce przesypia całe w łóżeczku z po utka ba butlę koło 3! Rano nadal cyckujemy, no nie potrafię 😁!

    relgupjy0emg7fv2.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Mikka jak po weselu???
    U nas najczęściej są dwie drzemki jedna ok 10 tzn turbo drzemka max 20 min i druga koło 14 na 2h.
    Noce przesypia całe w łóżeczku z po utka ba butlę koło 3! Rano nadal cyckujemy, no nie potrafię 😁!
    Było fajnie, małego udało mi się przetrzymać do północy także nawet nieźle bo myślałam że trzeba będzie wracać wcześniej, bałam się z nim tego wesela że głośno,że dużo ludzi itd..a było spoko🙂 moje dziecko dostosowuje się do każdej sytuacji 😄 i chyba nikt nie miał korony 😆😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2020, 09:14

    33Sylwia lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka super ze tyle wytrzymał. Stachu jak miał 2 ms to dał radę do 23,to też fajnie. Teraz mam nadzieję, we wrześniu, że da posiedzieć też chociaz do północy

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Mikka super ze tyle wytrzymał. Stachu jak miał 2 ms to dał radę do 23,to też fajnie. Teraz mam nadzieję, we wrześniu, że da posiedzieć też chociaz do północy
    Na tym weselu byli też z dziewczynką 8 miesięczna , podobno zostali do 2 w nocy, ona spała w wózku przy stole i nawet muzyka jej nie przeszkadzała 😅 i byli też z chłopcem 4 letnim, którzy zawinęli się zaraz po 20 tej bo stwierdzili, że nie chcą męczyć dziecka 🤷

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z niemowlakiem faktycznie łatwiej niż z kilkulatkiem 🙂. Jak Leon miał 4 miesiące to był na 2 weselach, oba prawie w całości przespał w wózku że słuchawkami na uszach, po północy zwinęliśmy się do domu. Jak miał 16 i 17 miesięcy to był na kolejnych 2 i tu już nie było tak łatwo, wieczorem robił się marudny, a spać nie było gdzie i jakoś koło 21-22 trzeba było się zebrac. Kolejne mamy za rok, na szczęście z noclegiem, więc będzie dobrze 🙂.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No im starsze tym gorzej niestety.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mieliśmy nocleg w hotelu gdzie bylo to wesele,ale mimo wszystko wolałam przetrzymać go jak najdłużej się da i zawinąć się do domu.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wybaczcie ze sie wtrace ale nie wiem gdzie szykac opinii.Mam pytanko sadzacie swoje maluszki juz na nocnik zeby sie oswoily?Duzo czytlam ze pozniej maluchy boja sie korzstac i wogole siadac na nocnik.Macie jakies specjalne nocniki grajace itp czy zwykle?

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Hej dziewczyny wybaczcie ze sie wtrace ale nie wiem gdzie szykac opinii.Mam pytanko sadzacie swoje maluszki juz na nocnik zeby sie oswoily?Duzo czytlam ze pozniej maluchy boja sie korzstac i wogole siadac na nocnik.Macie jakies specjalne nocniki grajace itp czy zwykle?
    Nie sadzam, jeszcze przynajmniej do 2 urodzin nie zamierzam, myślę ,że w tym wieku to zupełnie bez sensu,on i tak nie rozumie w jakim celu miałby tam usiąść ,no ale każdy robi jak uważa 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2020, 14:54

    Emma_ lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gorąc 🔥🔥my w parku 🙂5f18f50130fd.jpg

    Monjaktalala, 33Sylwia, Adria lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starszaka z dziennych pieluch odpieluchowałam jak miał 16 miesięcy,z nocnych między 18-20 miesiącem.Było łatwiej bo starszak tylko w wielorazówkach.Na nocnik jeszcze nie sadzam młodego, za moment zacznę bo dzieć ma 13 miesięcy.Młodszy w pieluchach mieszanych więc może być trudniej.Co do nocnika to dziecko musi chodzić by zacząć sadzać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stachu robi kupę na nocnik. W żłobku też ich sadzają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2020, 17:05

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie sadzam. Leona zaczęłam odpieluchowywac jak zauważyłam, że wie, że chce mu się sikac (zatrzymywał się i zaciskał nogi).

    Emma_ lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 3416 3417 3418 3419 3420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ