Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawery też dostał na roczek huśtawkę na stelażu ,kupili mu w Smyku, kosztowała trochę ponad 200 zł

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ksawery też dostał na roczek huśtawkę na stelażu ,kupili mu w Smyku, kosztowała trochę ponad 200 zł

    Ooo, na stelażu? Myślałam, że takie są tylko bujaczki dla maluszków. A do ilu kg? No i jak duzo miejsca to zajmuje? Masz może link do tego cuda? :)

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monja my mamy hustawke na hakach w ramie drzwi. Używamy codziennie od grudnia, wiec sprawdzona. Ala uwielbia się hustac. Zaraz znajde link.
    https://tiny.pl/75g64
    01c14dc9759e.png
    0e69c0bbd22e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2020, 20:40

    Monjaktalala lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z niusow mam półpaśca oraz widmo korona kwarantanny, bo do teściów dzwonil juz Sanepid. Więc nasz jutrzejszy wyjazd wakacyjny poszedl się...

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Z niusow mam półpaśca oraz widmo korona kwarantanny, bo do teściów dzwonil juz Sanepid. Więc nasz jutrzejszy wyjazd wakacyjny poszedl się...
    Kwarantanna zdecydowanie gorsza od tego polpasca 😝. Kto Wam sprzedal?

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasia! Śliczną buzię ma Twoja Alucha :)

    Nooo, kwarantanna dramat. Jak sobie pomyślę, o siedzeniu w domu i odbijaniu się od ścian... ale może nie zadzwonią.

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu Miloszowi wylazł gronkowiec na uchu i nie dostał szczepionki na odre/świnke/różyczkę 😔

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia i jak? Zostaliście uziemieni czy pojechaliście na wczasy? No i chyba nie chwaliłaś się gdzie się wybieracie 🙂

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiemy, bo dziś dopiero tesciowe mieli test. Teraz czekamy na wyniki i się okaże czy i do naszych drzwi zapukaja panowie w kombinezonach ;) Mieliśmy jechać na moją działkę i tam buszowac w trawie, więc szanse jeszcze są!

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w piątek mamy wesele,mam nadzieję że po nim nie będzie kwarantanny 😂

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziesz z paniczem Ksawerym?

    Nooo, ta kwarantanna najgorsza. Wyobrazacie sobie siedzieć z dzieciakami w domu teraz, w upalach? I jeszcze ta świadomość, że wszyscy inni są wolni i radosnie hasaja po dworze.

    Mikka zainspirowalam się twoim skandalicznym żywieniem Ksawerego i kupilam Ali wczoraj soczek oraz mleczną kanapkę. :) Wciagala az się uszy trzesly :D :D :D Dzis rano sprawdziłam i żyje. :) I potrafi pić soczek z kartonika przez rurkę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2020, 08:01

    mikka86 lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wysypka polpascowa powolutku schodzi. Łagodnie to przebiegło, bez historii mrozacych krew w żyłach.
    W międzyczasie oczekiwania na wyniki teściów, zrobilismy sobie mikro remont w kiblu. Pomalowalismy kawalek sciany, sufit i szafkę. Polozylismy nowe fugi. Więc ten pierwszy tydzień urlopu nie był az tak bardzo stracony jak mógł być. :/

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Ksawery idzie ze mną. Syn mojej siostry się żeni więc cała moja rodzina będzie to nawet nie miałabym go z kim zostawić.Mamy tam pokoj więc jak mały będzie chciał spać to go tam położę i będziemy się z moją mamą wymieniać co jakiś czas. Ksawery też uwielbia Kinder kanapki 🙈

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Znowu Miloszowi wylazł gronkowiec na uchu i nie dostał szczepionki na odre/świnke/różyczkę 😔

    O kurczę :/ Ale upierdliwe dziadostwo. Jak teraz z tym walczycie?

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od dzisiaj w Pepco są fajne fatałaszki z Eko bawełny (mięciusia) :)

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    O kurczę :/ Ale upierdliwe dziadostwo. Jak teraz z tym walczycie?
    Tym samym antybiotykiem co wcześniej + idziemy jutro do laryngologa. On zawsze miał dużo wydzielony w tym jednym uchu i pediatra sugeruje, że tam się zbiera syf i stąd infekcje, trzeba wyczyścić.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka baw się świetnie! 🙂

    mikka86, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy korony ;) Jutro jedziemy na działkę. Nareszcie!

    Niebieska Gwiazda, AgaSY, Monjaktalala, mikka86, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Dziewczyny, czy pozwalacie spać dzieciom w samym pampersie w te upały? Mikołaj jest spocony, wybudza się, bo mu gorąco, ma na sobie koszulkę i pampers. Moja wewnętrzna ciotka klotka krzyczy 'przecież zmarznie bez koszulki'(w domu 26 stopni...😅). ach, te problemy pierwszego świata...

    Kiedy kupilyscie pierwsze buciki dziecku? Widziałam, że na sierpniowkach przewija się juz ten temat. Czekalyscie aż dziecko zacznie sprawniej śmigać?
    Takie buciki to są na miesiąc, dwa miesiące? Podobno stopa rosnie jak szalona?

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawery nigdy nie śpi w samym pampersie ,ani nigdy też nie śmiga w samym pampersie nawet po domu,nie dlatego, że boję się że zmarznie,tylko jakoś tak nie lubię. W te upały śpi w bodach siateczkowych z Lidla,teraz jest akurat ich wyprzedaż 2 sztuki za 7 zł , kupiłam mu 4 paczki czyli 8 sztuk, są świetne na te ciepłe noce i upalne dni. Co do bucików, to póki mały nie chodził zakładałam mu niechodki, teraz ma sandałki ,pierwsze kupiłam rozmiar 19 na początku czerwca a w połowie lipca już musiałam kupić 20 i są już na styk , więc tak,noga rośnie bardzo szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2020, 21:21

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 3415 3416 3417 3418 3419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ