X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 10 września 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eja to super ze mu się podoba w żłobku. Zazdro 😁
    U Stacha ciągle gorączka. Dzisiaj znowu 38.8. Ja już nie wiem co mu jest. 5 dzień tak wysokiej temperatury mnie przeraża

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 10 września 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, jak szukałam wczoraj info o gorączce bez innych objawów to często przewijały się też infekcje dróg moczowych.

    Eja, jesteś nauczycielka? Rozumiem, że kiedyś Twoje pociechy trafią do tej samej szkoły pod czujne oko mamy? 😁

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 10 września 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo bardzo często to właśnie to. Dlatego zawsze jak jest gorączka to robię mu badanie moczu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2020, 12:19

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 10 września 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa, u nas znowu to samo, caly dzień super, godz. 15 - znowu gorączka. Idziemy jutro do lekarza, martwię się :(

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 10 września 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może być odczyn właśnie

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 11 września 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio noce to dramat, na prawdę tak źle to nie było nawet jak był noworodkiem. A dzisiaj to już w ogóle masakra. Obudził się o 23.30 , darł się i schodził z łóżka ( śpimy razem) włożyłam go do wózka bo w wózku jest usypiany i jak go bujalam to drzemał lekko,jak tylko przestawałam bujać to ryk, trzy razy go przekladalam z wózka na łóżko,bo wydawało mi się,że już śpi i odrazu ryk i z powrotem do wózka. I tak do 5 rano, o 5 udało mi się go przełożyć i pospal do 6.40.Teraz jest niedobory bo nie wyspany,potyka się o wszystko, płacze,a spać nie chce. Koszmar, nie wiem już co jest 😩😩

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 11 września 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wyladowalismy znowu w szpitalu 🙄Ciągle gorączka 39-40°. Tym razem ma anginę ropną. W niedzielę miał zapalenie gardła i dróg moczowych.... Znowu dostał kroplówkę, znowu cały pokłuty

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 11 września 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm Mikka, ciekawe dlaczego - może odreagowuje bodźce. Życzę dużo siły, bo wiem jak cenny jest sen (przynajmniej dla mnie). Na pocieszenie powiem, że Mikołaj codziennie od 2 tyg. ok północy ląduje u nas w łóżku i już tak gnieciemy się do rana. Nie ma innej opcji, a jeszcze kilka tygodni temu cieszyłam się, że przespał całą noc w łóżeczku 🙃

    Karola, daj znać jak Stachu, biedny, bardzo mi to szkoda :(

    U nas czopy na gorączkę, byliśmy w przychodni, gardło, ucho i klatka piersiowa czysta, więc przyczyna musi leżeć gdzie indziej. Zrobiliśmy małemu badanie moczu - tez okej. Wychodzi na to, że to faktycznie odczyn poszczepienny. Pani w przychodni powiedziała, że to też mogą być zęby, choć nie chce mi się wierzyć 🤔

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 11 września 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monja a nadal gorączkuje?
    Teraz strasznie dużo dziadostwa szaleje. Aż się boję co będzie na jesień

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 11 września 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po czopach nie, a zalecenie mamy takie żeby nie czekać na gorączkę, tylko podawać co 6h czopek przez 3 dni - A co a tym idzie gorączka nie ma jak sie pojawić.

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 11 września 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mają lekarze bardzo różne podejśćie. Nam każą podawać tylko jak jest gorączka i robić aspat, alat i kreatyninę co 3 dni.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 11 września 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola,Monja ,zdrówka dla Waszych chłopaków 😚😚

    Monjaktalala lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 12 września 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka dzięki. Jak tam nocka?

    Próbowałaś coś zmienić w ciągu dnia, żeby go wyciszyć?

    Mi s Stachu tak świrował dobry miesiąc jak nauczył się chodzić. Szło zwariować

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 września 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta nocka była o wiele lepsza, chociaż nie obyło się bez pobudek , w sumie to nie wiem co miałabym zmienić,nie mamy jakiegoś specjalnie chaotycznych dni, raczej spokojnie spędzamy czas bez nadmiaru wrażeń 🤷

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 12 września 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie z ajakis czas to minie.
    Może też być tak że jakaś tv na niego źle działa, cukier. No kilka może być przyczyn.

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 12 września 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka może to słabe pocieszenie ale to chyba taki czas. Duzo dzieciaków śpi teraz w kratkę. Dwa dni dobrze, cztery dni koszmarnie, itd. U nas też jest w kratkę. Od nocy upiornych (wczoraj), po w miarę dobre (nie pamiętam kiedy...). Pozostaje chyba zagryzc zęby, kląć w myślach, kupić dobrą kawę i przeczekać. Buziaki i moc z Tobą!

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 12 września 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jest Czarna Kawa?

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 12 września 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jutro mam komunie
    Narobilam sie jak dziki osiol boli mnie gardlo ale wzielam tabse i ide spac no to nara

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 13 września 2020, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria trzym się

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 13 września 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monja jak tam u Was?

‹‹ 3422 3423 3424 3425 3426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ