X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce obok. Nie wyobrazam sobie przez pol miasta jezdzic i czas tracic. Skladalam podania do placowek 10min spacerem maks.

    Jak to jest w Polsce? Ile podan mozna zlozyc? Bo u mnie i z tysiac jak ktos chce😬

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz, że nie wiem? Muszę się dowiedzieć.

    Mikka Ksawery nadal nie chce jeść?
    Bo mój syn w końcu zaczął jeść. Właśnie chodzi z kiełbaska, tuli ja i gada "mięso". I co najlepsze, je ją ✌️
    Ogólnie ostatnie parę dni zaczął jeść. Zjadł nawet pół serka waliliowego, gdzie on miał wstręt do nabiału

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    A wiesz, że nie wiem? Muszę się dowiedzieć.

    Mikka Ksawery nadal nie chce jeść?
    Bo mój syn w końcu zaczął jeść. Właśnie chodzi z kiełbaska, tuli ja i gada "mięso". I co najlepsze, je ją ✌️
    Ogólnie ostatnie parę dni zaczął jeść. Zjadł nawet pół serka waliliowego, gdzie on miał wstręt do nabiału
    Jest lepiej, je ale to co lubi i praktycznie ciągle to samo bo jest negatywnie nastawiony na nowe rzeczy, a więc jego jadłospis nie jest urozmaicony, rano jest kaszą na mm, deser to dwa musy owocowe, obiad to pomidorowa albo rosół, inna zupa czasem przejdzie ale tylko zblendowana, później jakiś serek homo albo mleczna kanapka albo kinderki, no i kolacja to banan zblendowany np z kiwi albo z mango,czasami dorzucę łyżeczkę twarożku. No i paluszki lajkonika junior pomiędzy chrupie, w markecie jak jesteśmy to pomemle trochę bułkę ,czasami słodką czasami zwykła. I to tyle

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś gdzieś czytałam że te lajkonik junior to dramat że składem i lepiej dać zwykłe.
    Czyli Ksawery lubi papki 😀

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, a próbowałaś być sprytnym przemytnikiem? 😎 kupiłam niedawno gofrownice w Lidlu i robię młodemu gofry szpinakowe, buraczkowe, nawet takie z szynką. Polecam 👍

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ja kiedyś gdzieś czytałam że te lajkonik junior to dramat że składem i lepiej dać zwykłe.
    Czyli Ksawery lubi papki 😀
    Szczerze,to nigdy nie czytałam ich składu,odkąd mały je chrupie to też je jem bo smakują mi lepiej niż te zwykłe. Tak posiłki główne je przeważnie w papkach, on radzi sobie z kawałkami ale posiłek w normalnej postaci zje trochę, nie potrafi się nim najeść i trwa to godzinę, aż w końcu jest zimne, albo np ziemniaka nie zje,odrazu wypluje a zblendowanego zje.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monjaktalala wrote:
    Mikka, a próbowałaś być sprytnym przemytnikiem? 😎 kupiłam niedawno gofrownice w Lidlu i robię młodemu gofry szpinakowe, buraczkowe, nawet takie z szynką. Polecam 👍
    Nie,nie praktykowałam ,w ogóle nigdy nie robiłam gofrów 😆

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie czasem nalesniki ze szpinakiem, jarmuzem, papryka czy tam innymi warzywami i zawsze ladnie je. Blenduje razem z ciastem. Mega latwe i szybkie.

    Tak sobie mysle czy jakas probiotykoterapia nie bylaby sensowna zwlaszcza dla dzieci po cc. Slyszala cos ktoras?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 1 lutego 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przeciez od dawna zalecają probiotyki po cc. Nawet w wypisie ze szpitala piszą i do książeczki wpisują 😀 Mi receptę wypisali na probiotyk.
    Teraz dostaje enterol i dicoflor bo chorował sporo.

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 1 lutego 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty, Mikka a jakbyś mu zrobiła kotleta z rozgniecionych ziemniaków? Zesmazyla ceulke, zblendowala z kartoflami i na patelnie albo do piekarnika? Zupy krem zje czy słabo? Bo ten mój to pluje dalej jak widzi. Ale za to ramen zje😀

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 🙂
    Mikka, myślę że z czasem przejdzie Ksaweremu takie jedzenie, mam nadzieję że się tym zbytnio nie martwisz. 😙 Niektóre dzieci tak mają, z czasem zrozumie, że jedzenie jest fajne i jest tyle pysznych produktów do jedzenia 😁

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monjaktalala wrote:
    Mikka, a próbowałaś być sprytnym przemytnikiem? 😎 kupiłam niedawno gofrownice w Lidlu i robię młodemu gofry szpinakowe, buraczkowe, nawet takie z szynką. Polecam 👍
    Nie przywiera Ci ciasto? Ja się czaje na jakąś sprawdzona, nie drogą gofrownice także wiesz.... 😝

    Mikka mosz https://czytamyetykiety.pl/produkty-spozywcze/lajkonik-junior-paluszki-250-g/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2021, 10:27

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    No przeciez od dawna zalecają probiotyki po cc. Nawet w wypisie ze szpitala piszą i do książeczki wpisują 😀 Mi receptę wypisali na probiotyk.
    Teraz dostaje enterol i dicoflor bo chorował sporo.
    Karola u nas nikt nic nie zalecal wlasnie. Boze jak sie sam czlowiek nie zainteresuje to lekarze wdupie maja czesto. Te probiotyki jakies specjalne dla dzieci czy nie? Aaaa pojde do apteki i cos kupie.

    Ja w ogole nie daje zadnych takich rzeczy niby dla dzieci do jedzenia w miedzyczasie.. Bez sensu. Zje posilek, najedzona jest na kilka h i potem je kolejny.

    Ostatnio bylam u kumpeli z Mala. Ona tez ma corke w podpbnym wieku. To dziecko co 20min -30min cos je. A to chrupki a to ciastka a to jakies dupne serki. Przez 3h jak tam bylysmy to zjadla ta mala chyba z 6 roznych rzeczy... A wartosci jakichkolwiek w tym bylo zero. Moja oczywiscie jak widziala to tez chciala ale pozwolilam jej zjesc no bo nie befe sceny robic😬 Dwa chrupki rsz na ruski rok nie robia mi duzej roznicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2021, 10:39

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wasze dzieci mają już dziwactwa jedzeniowe?
    Moj to zaczął jeść rosół z chlebem. Macza kromkę chleba w rosole🤦‍♀️ Oczywiście rosół z makaronem...

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Karola u nas nikt nic nie zalecal wlasnie. Boze jak sie sam czlowiek nie zainteresuje to lekarze wdupie maja czesto. Te probiotyki jakies specjalne dla dzieci czy nie? Aaaa pojde do apteki i cos kupie.

    Ja w ogole nie daje zadnych takich rzeczy niby dla dzieci do jedzenia w miedzyczasie.. Bez sensu. Zje posilek, najedzona jest na kilka h i potem je kolejny.


    To kup enterol bo najlepszy🤷‍♀️ Nie kupuj byle czego. Wiem że na necie jest pełno o tym, w 20 min znajdziesz parę najlepszych.
    Mi ten enterol wszyscy polecali i ma dobre opinie. Mikaja ma świra na tym punkcie to może się podziela w temacie😝

    xgirl lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Karola. Kupie enterol.

    Mikaja odezwij sie jak to czytasz :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 lutego 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzieci tak maja ze uczepia sie kilku produktow i juz... To normalne. Trzeba mimo wszystko proponowac inne rzeczy a nie dawac tylko to co dziecko lubi bo sie je jescze bardziej wzmacnia w tych ograniczonych upodobaniach.

    O hej Drobinka😁

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 1 lutego 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mu daje dostęp do tego co jemy, nakładałam mu mimo wszystko więcej rzeczy na talerz i w końcu zaskoczył. Co posiłek to mu dawałam zielony groszek np. W końcu zjadł te kulki. I od tego się zaczęło.
    Polubił te małe ogórki konserwowe też. W ogóle nagle jakby ktoś blokadę ściągnął

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 lutego 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mojej proponuje rozne rzeczy i nawet sa efekty :) Ale czasem ciezko. Jak to z dziecmi..

    Czy wasze dzieci pija jeszcze mleko?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 lutego 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Hejka 🙂
    Mikka, myślę że z czasem przejdzie Ksaweremu takie jedzenie, mam nadzieję że się tym zbytnio nie martwisz. 😙 Niektóre dzieci tak mają, z czasem zrozumie, że jedzenie jest fajne i jest tyle pysznych produktów do jedzenia 😁
    Nie,nie martwię się, ważne ,że coś je i głodny nie chodzi,a niech se je to co lubi.moja znajoma to ma dopiero problem bo jej dzieciak nie chce jeść praktycznie nic. A Olek jak z jedzeniem?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 3471 3472 3473 3474 3475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ