X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Kinga super! :)

    Jak masz wanne i bedziesz miala tez taki nakladany przewijak, to polecam go na wannie polozyc i na to wanienke :)

    Jaki wozek w koncu kupilas? Nie kojarze ktors co ma :D

    Mam przewijaj z komodą więc niestety patent odpada. Najwyżej, będę siedziala z małą na podłodze, albo na jakimś krześle. Chyba, ze mi blaty w łazience do tej pory zrobią, ale wątpię...

    Mam bebetto murano 😍 szaro pomarańczowy

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolla wrote:
    Któraś już kupiła biustonosze do karmienia? Coś polecacie? Kiedyś miałam takie nieco usztywniane z h&m, ale one są zupełnie nieoddychające.

    Kupilam z alles mama bardzo wygodne i mają bardzo szeroka rozmiarówke więc znalazłam rozmiar dla siebie. Podobno z triumpha są wygodne ale dla mam z mniejszym biustem.

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakieś noname z pierwszej ciąży i na początek wystarcza. Gdyby się jakimś cudem udało tym razem karmić to kupię coś porządnego jak mi się cycki uspokoją 😉 A nie będzie to łatwe bo aktualnie noszę 85j/k.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka ale piękne cudo chyba się skuszę i poproszę mamę czy może zajść i mi to kupić 😍😍
    U nas piękna słoneczna pogoda ale z racji że dzisiaj miałam kontrolę po skończonym antybiotyku kazała jeszcze dmuchać na zimno. Także zrobiłam zakupy i zabrałam się za sernik który właśnie wylądował w piekarniku :)

    Drobinka91, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Kupilam z alles mama bardzo wygodne i mają bardzo szeroka rozmiarówke więc znalazłam rozmiar dla siebie. Podobno z triumpha są wygodne ale dla mam z mniejszym biustem.

    Super, dzięki 😉 ładne i spory wybór

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    U Was tez jest taki gorąc dzisiaj? Bylam na dworze w krotkim rekawku i upocilam sie jak mysz, chyba mam namiastke samopoczucia na lato...
    Yes Yes Yes!!! 😍 Uwielbiam TO .
    DZIŚ MAM MAKARON Z TRUSKAWKAMI! 😍
    mnóstwo Energi 😁
    Nie znam się jak Leon jest ułożony ale czuje go od dwóch dni non stop - momentami przez 3 sekundy mam fale w brzuchu 😂
    Wczoraj byłam na szkole rodzenia nie potrafię oddychać muszę poćwiczyć - i szłam ze szkoły na nogach 6 km super spacer 😁
    Dziś już jesteśmy po spacerku 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 13:26

    Kamsza lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Kupilam z alles mama bardzo wygodne i mają bardzo szeroka rozmiarówke więc znalazłam rozmiar dla siebie. Podobno z triumpha są wygodne ale dla mam z mniejszym biustem.
    Ja uwielbiam alles, noszę tylko z tej firmy ciąża czy nie ciąża :D Polecam.


    Nadal nie mam imienia dla chłopca, zostały 3 miesiące...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 13:40

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Ja uwielbiam alles, noszę tylko z tej firmy ciąża czy nie ciąża :D Polecam.


    Nadal nie mam imienia dla chłopca, zostały 3 miesiące...

    Żadnych nawet wstępnych imion nie miałaś w głowie? Spokojnie jeszcze masz czas.

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:

    Nadal nie mam imienia dla chłopca, zostały 3 miesiące...


    My też nie mamy wybranego imienia :P Ja się śmieję że mam jeszcze 9 miesięcy na decyzję :P W Norwegii na wybór imienia jest 6 miesięcy po porodzie :P


    a31il5w.png

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    My też nie mamy wybranego imienia :P Ja się śmieję że mam jeszcze 9 miesięcy na decyzję :P W Norwegii na wybór imienia jest 6 miesięcy po porodzie :P
    Taaak i wbrew pozorom to się często zdarza, że dziecko nie ma imienia przez kilka tygodni :D
    Ja bym chciała Finn, ale mój chłopak i jego dzieci wyśmiewają to imię, bo jest taka popularne strona norweska finn.no :P Mój chłopak proponuje Leo, ale średnio to czuję. Gdyby nie przeszkody w postaci dużej ilości osób o tym imieniu w rodzinie to byłby Aleksander. Ewentualnie Thomas, ale oczywiście jego bratanek już tak ma na imię... Teoretycznie jeszcze myślimy nad Nikolai. Ale nie leży mi żadne imię szczerze. :P

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek może problem sam się rozwiąże i będzie córeczka :-)


    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    a31il5w.png

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas najpierw byly zarty ze mam Rycha w brzuchu. Jeszcze zanim wiedzieliśmy ze to chlopak. A teraz na bank będzie Rysio. Drugie imię dostanie po moim tacie i będzie piknie 😉

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz sama nie wiem jak temu dziecku na imie dac :P Miala byc Michaela bo tesciowa marzyla o corce Michaeli a ma dwoch synow i chcielismy jej zrobic przyjemnosc. Oczywiscie nam to imie tez bardzo pasuje, to nie tak, ze robimy to tylko dla niej. Ale teraz tak mnie ta kobieta wkurwia, ze glowa mala i zaczynam miec awersje do tego imienia :P Dla mojej tesciowej najwazniejszy jest pies.. przez niego ma w dupie synow, teraz w dupie nawet wnuczke i przy okazji mnie. Czuje sie fatalnie, mam silne zawroty glowy i jestem mega oslabiona a ta nie przyjedzie do nas bo psa nie zostawi samego.. moglaby autem do nas skoczyc bo ma ale nie bo to stresujace dla pieska.. A ja prawie jeblam na ziemie ostatnio tlukac sie do niej autobusem. Na polowkowe ze mna nie poszla bo pies.. ostatnio cos przebakiwala, ze ona nie wie czy da rade mnie odwiedzic w szpitalu z wiadomego powodu.. Mam ochote te glupia babie walnac w leb. Ja wiem, ze ona nie ma obowiazku mnine odwiedzac czy nam pomagac ale najzwyczajniej w swiecie mi przykro no.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 14:39

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A ja juz sama nie wiem jak temu dziecku na imie dac :P Miala byc Michaela bo tesciowa marzyla o corce Michaeli a ma dwoch synow i chcielismy jej zrobic przyjemnosc. Oczywiscie nam to imie tez bardzo pasuje, to nie tak, ze robimy to tylko dla niej. Ale teraz tak mnie ta kobieta wkurwia, ze glowa mala i zaczynam miec awersje do tego imienia :P Dla mojej tesciowej najwazniejszy jest pies.. przez niego ma w dupie synow, teraz w dupie nawet wnuczke i przy okazji mnie. Czuje sie fatalnie, mam silne zawroty glowy i jestem mega oslabiona a ta nie przyjedzie do nas bo psa nie zostawi samego.. moglaby autem do nas skoczyc bo ma ale nie bo to stresujace dla pieska.. A ja prawie jeblam na ziemie ostatnio tlukac sie do niej autobusem. Na polowkowe ze mna nie poszla bo pies.. ostatnio cos przebakiwala, ze ona nie wie czy da rade mnie odwiedzic w szpitalu z wiadomego powodu.. Mam ochote te glupia babie walnac w leb. Ja wiem, ze ona nie ma obowiazku mnine odwiedzac czy nam pomagac ale najzwyczajniej w swiecie mi przykro no.
    a ja Ci powiem ,że akurat w tą niedzielę mój siostrzeniec zaprosił mnie na urodziny i nie jadę z tego powodu,że nie chcę swojego psa zostawiać samego w domu bo nie dość ,że cały tydzień pracuje to jeszcze w niedzielę zwyczajnie mi jej szkoda zostawiać samą w domu, a nie mogę jej zabrać. Niektórzy już tak mają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 14:48

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeździmy jak głupki wszedzie z kotem na smyczy,Głupio sie przyznawać ale nie umiemy zostawic jej na cały dzień samej😖

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    My jeździmy jak głupki wszedzie z kotem na smyczy,Głupio sie przyznawać ale nie umiemy zostawic jej na cały dzień samej😖
    no ja też swojego psa zabieram wszędzie gdzie tylko mogę,a jeśli zaprasza mnie ktoś kto nie toleruje zwierząt w swoim domu to zazwyczaj odmawiam odwiedzin, do mojej siostry mogłabym ją wziąć,tylko jest problem taki,że w samochodzie trzeba z nią siedzieć z tyłu ,a ona jest takim psem ,że tak bardzo się cieszy,że gdzieś jedzie,że włazi mi na kolana,skacze od okna do okna,ogląda widoki,a trochę waży więc z racji na mój brzuch już się boję z nią podróżować

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    a ja Ci powiem ,że akurat w tą niedzielę mój siostrzeniec zaprosił mnie na urodziny i nie jadę z tego powodu,że nie chcę swojego psa zostawiać samego w domu bo nie dość ,że cały tydzień pracuje to jeszcze w niedzielę zwyczajnie mi jej szkoda zostawiać samą w domu, a nie mogę jej zabrać. Niektórzy już tak mają :)
    Ja też jak partner wyjechał do Oslo na kilka tygodni, a ja codziennie w pracy to miałam wyrzuty sumienia, że kot sam siedzi, zwłaszcza, że mój taki bardzo towarzyski. I potem leciałam na złamanie karku albo ograniczałam wyjścia, żeby z kotem pobyć :D Ulga jak facet jest w domu, a co drugi tydzień jeszcze jego dzieci, bo jak jestem w pracy to nie muszę się przejmować, że kot jest samotny. Też chodził z nami na spacery (ale w plecaku takim otwartym, bo na smyczy tak mu średnio idzie od kiedy jest coraz starszy), do sklepu z nami wychodził. :P

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Ja też jak partner wyjechał do Oslo na kilka tygodni, a ja codziennie w pracy to miałam wyrzuty sumienia, że kot sam siedzi, zwłaszcza, że mój taki bardzo towarzyski. I potem leciałam na złamanie karku albo ograniczałam wyjścia, żeby z kotem pobyć :D Ulga jak facet jest w domu, a co drugi tydzień jeszcze jego dzieci, bo jak jestem w pracy to nie muszę się przejmować, że kot jest samotny. Też chodził z nami na spacery (ale w plecaku takim otwartym, bo na smyczy tak mu średnio idzie od kiedy jest coraz starszy), do sklepu z nami wychodził. :P
    dokładnie :) ja po pracy to już w ogóle nie ma opcji,żebym gdziekolwiek wyszła, lęcę szybko do psa i często ją przepraszam,że znowu tak długo musiała siedzieć sama :P

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No OK ale zwierzakowi nic sie nie stanie jak posiedzi kilka godzin sam??! Ja nie wymagam Bog wie czego, ja wiem, ze ten pies to jej milosc no ale siedziec z nim 24h na dobe i odtracac najblizsza rodzine? Nie rozumiem tego no.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dobra niech kazdy zyje jak chce. Niech sobie siedzi z tym psem sama jak jej tak pasuje. Wygadalam sie i mi lepiej :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ