X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma zostalo mi tak po poprzedniej ciazy, a nic z tym w miedzyczasie nie zrobilam niestety - ja glupia. Teraz troche sie nasililo. Bez ciazy tak bardziej wysilkowo mam, nie ze siedze i nagle czuje, ze leci :P Ale jak biegam albo ide szybko to sie zdarzy.

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do bólów kręgosłupa to ja próbowałam wszystkiego więc w moim przypadku jak to fizjoterapeuta powiedział taki urok i jak miałam tak w pierwszej ciąży i przeszło to w tej też powinno. Także czekam jeszcze 3 miesiące :)
    Teraz się wyleguje na lezaku i korzystam ze słoneczka bo już jutro u nas załamanie pogody ma być :(

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też niestety ruch nie pomaga, ćwiczenia też nie. Dłuższa pozycja stojąca też jest straszna, potem resztę dnia leżę. Najgorszym dla mnie jest to, że ten ból często nie daje mi spać. Nieraz chodzę po mieszkaniu w nocy albo idę do salonu leżeć na podłogę żeby męża nie budzić tym kręceniem. Wyglądam już jak potwór, nie dość że blada, to jeszcze z sinymi worami pod oczami. Wybieram się do ortopedy niebawem, mam nadzieję że On mi coś pomoże.
    Ale póki co, chwała tym którzy wymyślili makijaż 😅 przynajmniej jak chce wyjść do ludzi to nie wyglądam aż tak źle.

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Ja nie chciałam jedynaczki ale niestety chyba będzie 🙈🙈🙈
    Ciąża jak dla mnie to najbardziej stresujący stan w jakim byłam 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    I ja Cię dobrze rozumiem. Całe szczęście że mi się trafiło odwrotnie czyli ciąża z marnym samopoczuciem ale bez komplikacji z córką. Potem 4 straty i teraz ciąża na prochach. Gdyby było odwrotnie to też bym nie pomyślała nawet o drugiej.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Emma zostalo mi tak po poprzedniej ciazy, a nic z tym w miedzyczasie nie zrobilam niestety - ja glupia. Teraz troche sie nasililo. Bez ciazy tak bardziej wysilkowo mam, nie ze siedze i nagle czuje, ze leci :P Ale jak biegam albo ide szybko to sie zdarzy.
    Mikaja, to koniecznie coś z tym zrób. Szkoda się męczyć. Popuszczanie zostaw sobie na stare lata. 😜

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma zamierzam wlasnie teraz po pologu. Pisalam o tym ostatnio :) Tak samo zamierzam zrobic porzadek z hemoroidami :P Juz dosc tego 'dobrego'. Trzeba sie doprowadzic do zdrowego stanu po tej ciazy :)

    Emma_, Kamsza lubią tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam newsy i w UK wzrosla wlasnie kwota wolna od podatku.... wzrosla o 650 funtow (ok 3180 zl) czyli wiecej, niz w Pl wynosi cala kwota wolna od podatku :D

    Brexit nie taki straszny dla gospodarki zatem :P

    Kamsza lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że następny wątek który tu powstanie to styczeń 2020 😱 to niesamowite!

    Z drugiej strony wiecie że ja podczytuje czasem te wątki które już rodzą i teraz rodzi kwiecień więc zaglądam co robią majówki, potem będę dziewczyny z czerwca i my. Nas będę podczytywac 😱 jakieś to dla mnie wciąż nierealne.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, kurde to już nie długo 😱 mój chłop do mnie wczoraj, czy torbę mam już spakowaną... wpadłam w taką panikę, że od razu po rozmowie zamówiłam koszule do karmienia, klapki gumowe i zrobiłam listę 😓 jutro przyjeżdża "towar", to torbę spakuję i niech czeka w szafie 😅

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam łóżeczko 😊

    af511bd66fc5b7e6med.jpg


    a6e85b78f99faf9amed.jpg


    a7993cf727420060med.jpga


    xgirl, Kamsza, kinga27.30, Eluska, Casjopea, 33Sylwia, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    a31il5w.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia, Hope bardzo was rozumiem! Ja juz licze dni do konca tej ciazy i nigdy wiecej nie chce przez to przechodzic. Ta ciaza to dla mnie Trauma, miesiace wyciete z zyciorysu. Najpierw, ze niby puste jajo, pozniej bakterie w moczu, ktore w kazdej chwili moga wywolac przedwczesne skurcze, potem zakrzepica, trzy razy szpital, fizycznie i psychicznie jestem wrakiem, mam chyba wszystkie niedogodnosci jakie mozna miec, dobrych dni w tej ciazy moze mialam ze 4.. Ostatnio 20stopni a ja juz zdycham, nawet nie chce wiedziec co bedzie w maju czy czerwcu. Do tego te zasrane skarpety uciskowe.. goraco w nich jak diabli. W ogole jak mysle o porodzie to mnie skreca. Ja chce zeby to sie skonczylo :(

    Co do faktu posiadania jedynaka i ze bedzie samo. Wg mnie bez przesady… ile jest na swiecie rodzenstwa, ktore nie ma ze soba kontaktu czy nawet sie nienawidzi? W mojej najblizszej rodzinie mam dwa takie przypadki. Gromadka dzieci nie daje gwarancji, ze beda sie razem trzymac.

    Taaaak tez czytam inne watki.. poiedzcie mi dziewczyny czemu tyle kwietniowek idzie do szpitala mimo, ze nie rodza jescze, podlacza sie je pod ktg? Sorry, jestem mega zielona. Myslalam, ze dostaje skurczy i wtedy jade do szpitala a nie wczesniej.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia 7 lat? Matko Boska.. kiedys cos pisalas.. fakt. Udalo sie wam naturalnie czy nie? Bardzo sie ciesze, ze sie wreszcie doczekaliscie. My sie staralismy 9 miesiecy i ja juz w czarna rozpacz wpadalam.. 7 lat nawet sobie wyobrazic nie moge.
    A lozko sliczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2019, 18:58

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Alisia, Hope bardzo was rozumiem! Ja juz licze dni do konca tej ciazy i nigdy wiecej nie chce przez to przechodzic. Ta ciaza to dla mnie Trauma, miesiace wyciete z zyciorysu. Najpierw, ze niby puste jajo, pozniej bakterie w moczu, ktore w kazdej chwili moga wywolac przedwczesne skurcze, potem zakrzepica, trzy razy szpital, fizycznie i psychicznie jestem wrakiem, mam chyba wszystkie niedogodnosci jakie mozna miec, dobrych dni w tej ciazy moze mialam ze 4.. Ostatnio 20stopni a ja juz zdycham, nawet nie chce wiedziec co bedzie w maju czy czerwcu. Do tego te zasrane skarpety uciskowe.. goraco w nich jak diabli. W ogole jak mysle o porodzie to mnie skreca. Ja chce zeby to sie skonczylo :(

    Co do faktu posiadania jedynaka i ze bedzie samo. Wg mnie bez przesady… ile jest na swiecie rodzenstwa, ktore nie ma ze soba kontaktu czy nawet sie nienawidzi? W mojej najblizszej rodzinie mam dwa takie przypadki. Gromadka dzieci nie daje gwarancji, ze beda sie razem trzymac.

    Już bizej niż dalej, dasz radę, zobacz jaka nagroda Cię czeka za te wszystkie męki 😺

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mysmy dzis kupili wozek Cybex Balios S szary 2w1 i skorupke z Maxi Cosi. Jescze tylko lozko i z tych wiekszych rzeczy mamy juz wszystko :D

    kinga27.30, Kamsza, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Już bizej niż dalej, dasz radę, zobacz jaka nagroda Cię czeka za te wszystkie męki 😺
    Tak!!!!!!!!!!! Juz sie doczekac nie moge. Pierwsze dni pewnie bede tylko ryczec jak bardzo ja kocham :D

    mikka86, Kamsza lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zamówiłam termometr elektroniczny, rogala do karmienia, kilka pieluch flanelowych, super sexi majtki siatkowe 😆, podkłady ( okropność 😝) . Nie mam jeszcze staników do karmienia,ale nie mam pojęcia ile jeszcze mi cycki urosną więc nie wiem jakie kupić. No i jeszcze wózek to kupię w czerwcu i nie mam jeszcze wanienki i monitora oddechu a tak to już chyba wszystko. Aaaa i jeszcze komoda

    xgirl lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Alisia 7 lat? Matko Boska.. kiedys cos pisalas.. fakt. Udalo sie wam naturalnie czy nie? Bardzo sie ciesze, ze sie wreszcie doczekaliscie. My sie staralismy 9 miesiecy i ja juz w czarna rozpacz wpadalam.. 7 lat nawet sobie wyobrazic nie moge.
    A lozko sliczne :)


    Udało się przy pomocy :P IVF chociaż to też nie była łatwa droga ....... Udało się dopiero przy 10 transferze 😊😊😊

    Jak jeszcze nie znałam tematu IVF to myślałam że to jest bardzo łatwa droga - wyciągnąć komórki jajowe , zapłodnić i włożyć na miejsce a po 9 miesiącach będzie bobas 🙈🙈🙈🙈 ojjjjjjjj jak to się można zdziwić .........





    a31il5w.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 10tym?!?!?!? Jezusie.. teraz ciesze sie jeszcze bardziej, ze sie wam udalo. Masakra jakas!

    Jaki monitor oddechu polecacie? W sumie nie myslalam zeby go kupic.. hmm warto?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:

    Jaki monitor oddechu polecacie?


    Ja kupiłam już BABYSENSE 7 i jeszcze kupię pieluszkowy Snuza 🤣🤣🤣


    a31il5w.png

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja, szaleństwo, 2 monitory 🙈 słyszałam, że ten Babysense 7 jest niezawodny 🙂 sama się ciągle waham.

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

‹‹ 802 803 804 805 806 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ