X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie juz tu skomle od listopada bez przerwy wiec co za roznica :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczko a Ty bedziesz rodzic sn czy bedziesz miec cc?

    Karola a u Ciebie jak to bedzie? Bo raz pisalas, ze tak, raz ze siak.. Czy lekarze sami nie wiedza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 10:51

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Hiszpaneczko a Ty bedziesz rodzic sn czy bedziesz miec cc?

    Karola a u Ciebie jak to bedzie? Bo raz pisalas, ze tak, raz ze siak.. Czy lekarze sami nie wiedza?

    chyba jednak nie będę już nic czytac bo potem będę mieć schizy i wiekszy strach niż już mam.

    Mama mi mowi bym nie myslala o tym, a sama przejmuje się głupim badaniem krwi i przezywala tydzień co wyjdzie. W sumie badanie krwi a cesarka to to samo przecież jest. Rece mi wtedy opadly!

    Będę mieć cc, tylko nie wiem jeszcze kiedy, ale możliwe ze z początkiem czerwca. Okaze się. Zobaczymy jak się sytuacja potoczy i co zaproponuje pani doktor

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 10:57

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Hiszpaneczko czy chodzi Ci z zakupami zeby nie zapeszac?

    tak, zakupy dla maluszka

    Chyba zaczynam już wariować z tego wszystkiego

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho... wczoraj mnie wcięło :D Malowanie górą, ale łóżeczko odmalowane i wygląda rewelacyjnie :) Wypiję kawkę i je skręcę już na górze :)

    Fajne takie wolne, ale człowiek w domu się urobi i potem obolały :D Ledwo dziś z łózka wstałam - tak mnie biodra bolą :P

    A mam w planach jeszcze kupę rzeczy :D

    xgirl (akurat widze Twoje ostatnie posty, bo nie nadrabiam :P) będzie boleć, ale przezyjesz i juz :P ja sie powoli nastawiam na cc tez - ostatnie kilka dni cierpię katusze, bo mialam hiper stan zapalny hemoroida i po prostu nie wyobrazam sobie przeć z tym gównem :/ zobaczę, moze jeszcze mi sie odmieni (o ile mloda sie odwroci w ogole, bo nadal glowe mam w prawym żebrze), ale im blizej, tym bardziej jestem pogodzona z decyzją o cc. Zaplanuję sobie 'naturalną' i tyle.

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Hiszpaneczko a Ty bedziesz rodzic sn czy bedziesz miec cc?

    Karola a u Ciebie jak to bedzie? Bo raz pisalas, ze tak, raz ze siak.. Czy lekarze sami nie wiedza?
    Ja nie wiem. Mam co chwile inna wersje. Mysle ze dowiem sie na początku czerwca. Dzisiaj w ogóle okazalo sie ze mam źle liczona ciaze 8 jestem tydzien do tyłu czyli 30 tc a nie 31.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczko
    Wg mnie mozna poczytac o brzebiegu, jak sie przygotowac, co potrzebnego wziac, co po, itp, ale jakies straszne relacje ozna sobie darowac.

    Masz juz termin? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 10:59

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a jakie wersje wchodza w gre? W ogole myslisz nad sn czy juz cc bedzie a tylko nie wiadomo kiedy?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Wg mnie mozna poczytac o brzebiegu, jak sie przygotowac, co potrzebnego wziac, co po, itp, ale jakies straszne relaje mozna sobie darowac.

    Masz juz termin? :)

    kto ja? ja nie mam jeszcze! może na wizycie za tydzien cos lekarka powie, albo w polowie maja jak będę się z nia widzieć.

    Chcialabym chociaż do końca maja wytrwać :P wtedy skoncze 38 tydzień. Może na początku jakos czerwca. Nie wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 11:00

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Mysle, ze to zalezy. Jesli babka jest stabilna i w miare spokojna to ok ale jak ktos jest spanikowany to ja nie wiem czy to takie dobre czytac o komplikacjach i innych strasznych rzeczach. Ja dla siebie zdecydowalam, ze nic nie chce wiedziec. Ale co ja musze wiedziec? Pojade, poloze sie, oni niech robia swoje. Jak cos sie bedzie dzialo to lekarze juz beda wiedziec co robic.
    Nie tyle chodziło mi o możliwe komplikacje, co o przebieg samego porodu, o to czego możesz się spodziewać przed/w trakcie/po. Dla mnie świadoma mama to spokojniejsza mama, ale przecież nie każdy musi mieć takie podejście - jeśli ciebie uspokaja nieświadomość, to w porządku. 🙂 Ty pewnie będziesz miała zgoła inną opiekę niż ja tutaj - jeśli trafię na najsłynniejszą w Poznaniu porodówkę, na której wszystko idzie taśmowo, to naprawdę wolę być lepiej przygotowana.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja ja wiem, ze bedzie bolec :D Ale bol wytrzymam, nie to jest problemem.

    Hiszpaneczko zazdroszcze! Tez bym juz chciala jak najszybciej miec to za soba :) Ja bede miec koncem czerwca, poczatkiem lipca.Wyjasni sie 14.5 na rozmowie w szpitalu.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma takie merytoryczne przygotowanie jest ok. Mi raczej chodzilo o czytanie jakichs horror-historii w necie. Po co to..

    U mnie w szpitalu wszyscy tacy mili. Ostatnio jak bylam to zazelam sie trzepac z nerwow jakbym Parkinsona miala, to skakali kolo mnie, lekarka zlapala mnie za reke, polozna glaskala hahaha powiedzieli mi, ze mam sie nie denerwowac, zrobia wszystko tak zeby mi dobrze bylo i ze bedzie ok. Jezu jestem chodzaca porazka.. Nawet kazali mi przyjsc wczesniej na zaplanowanie porodu zebym sie tyle nie stresowala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 11:13

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Karola a jakie wersje wchodza w gre? W ogole myslisz nad sn czy juz cc bedzie a tylko nie wiadomo kiedy?
    Ja chce sn spróbować. Bardzo mi na tym zalezy. Ja juz rodziłam wiec tutaj w wiekszosci jest łatwiej z drugim porodem. Wiadomo,sa różne sytuacje no ale.
    Cc chciala mi robic w 37 tc ze wzgledu na to ze ciaza zbyt obciaza moje serce i tutaj patrza na mnie,zeby jak najszybciej rozwiazac ciaze. No i poród sn moze byc zbyt duzym wysiłkiem dla serca.
    Dzisiaj starala sie ustalic wstepna date cc na 10-20 czerwca ale jak zaczela sprawdzac moja historie to nie wiadomo ktory okres byl okresem i jak liczyc zapłodnienie. Bo mialam krwotok i abrazje 3 wrzesnia,"okres" przyszedł 10 wrzesnia na trzy dni czyli za wczesnie i kolejne krwawienie chyba 25 wrzesnia a nastepne 2 pazdziernika.I teraz sie okazuje ze moge miec młodszą ciąze. Stwierdzila ze weźmie tydzien poprawki zeby nie robic mi cc w 36 tc przez błąd obliczeń. Ogólnie jest to tak poplątane ze zaczynam miec olew. Co bedzie to bedzie. Kardiolog tez co chwile co innego gada. Ze da zgode na sn,ze nie da zgody ...ona ma tez specjalizacje z ginekologii i położnictwa wiec nic nie wysępie na ladne oczy

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej Karola nie boisz sie o serce? To nie sa przelewki. Az tak nie chcesz cc, ze chcesz ryzykowac?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba bardziej boje tego że nie będę potrafiła się dzieckiem zająć niż samego porodu a jak wymyśla cesarke to już w ogóle że się podnieść nie będę mogła.

    Dziewczyny jakie formalności trzeba załatwić po porodzie? Wiem że dziecko trzeba zarejestrować w urzędzie ale bardziej chodzi mi o zus i macierzyński muszę zgłaszać gdzieś że urodziłam?

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl może źle Cię rozumiem,ale mam wrażenie ,że ty uważasz ,że wybór sn albo cc należy do kobiety,bo jak się kogoś pytasz "jak będziesz rodzić" albo " czy myślisz o cc" może w Niemczech tak jest jest ale nie w Polsce. CC to operacja i muszą być do niej wskazania ,nikt Ci tu nie zrobi CC na życzenie bo chcesz,bo sie boisz porodu, bo masz taki kaprys, no chyba że w prywatnym szpitalu jak za nią zapłacisz albo dasz w kieszeń lekarzowi ( chociaż to nie wiem,czy jeszcze też by gdzieś przeszło), a tak to rodzisz normalnie i koniec

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Ja się chyba bardziej boje tego że nie będę potrafiła się dzieckiem zająć niż samego porodu a jak wymyśla cesarke to już w ogóle że się podnieść nie będę mogła.

    Dziewczyny jakie formalności trzeba załatwić po porodzie? Wiem że dziecko trzeba zarejestrować w urzędzie ale bardziej chodzi mi o zus i macierzyński muszę zgłaszać gdzieś że urodziłam?
    już nawet do urzędu iść nie musisz tylko możesz zrobić to przez internet,super z tym!!

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka nie no ja wiem, ze w Polsce nie ma cc na zyczenie. Jak sie pytam kogos jak bedzie rodzic to chodzi mi w sumie o to co lekarze tez na to, itp. Choc szczerze wg mnie nie ma czegos takiego jak cc na zyczenie bo zawsze jest jakis powod, nawet jesli to jest tylko strach. To juz kobieta powinna zdecydowac jak chce rodzic i czy da psychicznie rade bo nikt nie urodzi za nia.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Emma takie merytoryczne przygotowanie jest ok. Mi raczej chodzilo o czytanie jakichs horror-historii w necie. Po co to..

    U mnie w szpitalu wszyscy tacy mili. Ostatnio jak bylam to zazelam sie trzepac z nerwow jakbym Parkinsona miala, to skakali kolo mnie, lekarka zlapala mnie za reke, polozna glaskala hahaha powiedzieli mi, ze mam sie nie denerwowac, zrobia wszystko tak zeby mi dobrze bylo i ze bedzie ok. Jezu jestem chodzaca porazka.. Nawet kazali mi przyjsc wczesniej na zaplanowanie porodu zebym sie tyle nie stresowala
    Będziesz rodzić w publicznym czy w prywatnym szpitalu?

    Ja nie zapomnę nigdy pobytu na IP i przyglądaniu się temu, jak wygląda przyjmowanie rodzących. Miałam ochotę wstać i tej starej raszpli w recepcji dać w pysk. Kobiety przyjeżdżały w bólach, a ta się wytrząsała nad nimi i nie szczędziła głupich komentarzy. Już na samym wstępie taki stres, a co dalej...

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, w publicznym.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ