X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam się już drugą noc śni, że mam romans 😂

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze 60-80% to duze nie?
    Trzymaj sie Karola.

    Co do lekarzy i tego, ze kazdy mowi co innego to fakt, tu tez tak jest. Jak w grudniu lezalam to przyszlam babka powiedziala, ze spoko za dwa dni wyjde, na nast dzien przychodzi inna lekarka i takie oczy, ze w takim stanie to wyjde Po nowym roku. I komu tu ufac, kazdy gada co innego 🙄

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Mi tam się już drugą noc śni, że mam romans 😂
    Ooo mi sie tez raz na jakich czas snia dzikie seksy z jakimis blondynami😍😍😍

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są różni lekarze, z różnym doświadczeniem to i podejście do pacjentek różne. Młodzi sa często bardziej zachowawczy, przejęci, jeszcze nie zjedzeni rutyną. Starsi, którzy dużo widzieli, moga czuć sie pewniejsi w swoich decyzjach itd. Może maja akurat takie statystyki osobiste. Lekarz lekarzowi nierówny, bo każdy ma inny 'zasób' pacjentów w swojej kariwerze zawodowej, a jak wiadomo każdy z nas jest inny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2019, 10:20

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje sny to masakra. Dziś rano to opowiadając je śmiałam się mega ale sniac miałam strach 😁 zapamiętałem dwa :
    1. przyszłam ze szpitala z dzieckiem do domu i dałam mu jakiś jogurt i cieszylismy się z mężem, że takie nam się dziecko trafiło, że nie grymasi, dopiero potem przypomniałam sobie że ono nigdy jeszcze nie zrobiło kupy i zaczęłam latać od lekarza do szpitala i tak wkolko.

    2.To że dziecko miało tak wielki brzuch jak ja teraz i nie mogło się nawet obrócić 😂 i wyglądało jak balon i balam się że odleci i pilnowalam go cały czas 😂

    I jeszcze jakiś krótki był ale nie pamiętam do końca o co chodziło 😂 sny seksualne mam za sobą także level wyżej jestem już chyba 😂😂😂😂

    Ogólnie budzilam się co godzinę tej nocy więc nie wiem kiedy dbyly się owe sny 😁

    Miłego dnia 😁

    xgirl lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach rozmarzylam sie... Kiedys spotykalam sie z takim fajnym blondynem, dentysta. Raz umowilam sie do niego na kontrole. Fajnie bylo grac, ze niby sie nie znamy😆😆 Pod koniec jak bylismy sami to powiedzial zebym wpadla do niego wieczorem to zrobi dokladniejsze badania😁 To byly czasy. Teraz wyjechal do Bawarii i kontakt nam sie urwal ale znalazlam go w necie w nowej przychodni, nawet foty sa 😍😆😆 i mi tak ci blondyni po glowie chodza ostatnio😁😁😆😆

    Mikaja No ale takie rozbieznosci? Chyba nie musze mowic Jak sie roztrzeslam Jak Mi ta druga wyjechala, ze Taka powazna sxtuacja jest... A potem sie okazalo, ze wyszlam przed Swietami.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dzisiaj w nocy cos w powietrzu wisialo z tymi snami :D Haha :D

    xgirl domyslam sie - najwazniejsze, ze jest ok ;) Florka rosnie - sory, dla mnie Twoje dziecko to Florka :D Niewazne, jakie imie wybierzecie haha :D

    xgirl lubi tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 3 maja 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, myślałam że tylko ja mam problem z sikaniem... Coś lub ktoś mi tam chyba naciska, dzisiaj kłuje mnie dość często przy jakimkolwiek ruchu w ogóle w szyjce. Głupie pytanie, ale w którym miejscu boli spojenie, jeśli się rozchodzi?
    Brzuch mi też dzisiaj twardnieje i boli okresowo. Co za dzień...
    Dobra, ponarzekałam, idę coś ruszyć z odkurzaniem 😑

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Oooo, myślałam że tylko ja mam problem z sikaniem... Coś lub ktoś mi tam chyba naciska, dzisiaj kłuje mnie dość często przy jakimkolwiek ruchu w ogóle w szyjce. Głupie pytanie, ale w którym miejscu boli spojenie, jeśli się rozchodzi?
    Brzuch mi też dzisiaj twardnieje i boli okresowo. Co za dzień...
    Dobra, ponarzekałam, idę coś ruszyć z odkurzaniem 😑

    Wydaje mi sie, ze tak w srodku, w miednicy, przy chodzeniu np. Takie kojarze opisy tego.

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się śni od 2 dni że mąż mnie zdradza 🙄🙄🙄odpowiedziałam dzisiaj rano mężowi sen a on do mnie ze mu się śniło ostatnio ze to ja jego. Noo super 😁😁😁 mnie wczoraj znowu bóle złapały od 17 i trzymały do 2 nocy. Ale dobrze bo przeszły. Ja mała czuję bardziej jak na dole rączkami dokazuje albo naciska głową na szyjke. Sporadycznie czuję koło żeber ale nie ze kopanie tylko takie jakby się przeslizgala nóżka 😊😊

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze dzieci Juz wszystkie glowa w dol? No moja ciagle glowa w gorze.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja spoko choc Ty masz dla niej imie bo rodzice sie zdecydowac nie moga :P

    mikaja lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl u mnie mała też głowa z górze i u Ines. Szczerze? wątpię, że się już odwróci więc nastawiam się na cc.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam przeswiadczenie, ze moja juz tak zostanie.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle czasu rozkminiałam jaki poród i biłam się z myślami, a koniec koncow mała sama zdecyduje :P

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest w sumie idealne podsumowanie maciewrzynstwa :D Ty se matka mozesz planowac, a ja zrobie po swojemu i tak :P

    xgirl, Kamsza lubią tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też głową w górze.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy no. Niby ma czas, ale mnie już chyba wszystko jedno. Intuicja mi mówi, że nigdy nie doświadczę porodu sn i tyle. Przyszło mi być krojoną :P

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam ostatnoi i niby statystycznie 5% dzieci jest ulozone posladkowo i musi byc cc, a non stop w internetach czytam, ze cc bo posladkowe ulozenie. Cos mi te statystyki smierdzą ;p

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój w poprzek. Kto da więcej? 😂

‹‹ 932 933 934 935 936 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ