Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie CZERWCOWE 2019
Odpowiedz

Mamusie CZERWCOWE 2019

Oceń ten wątek:
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Ja już po wizycie :)
    Bąbel ma 3 cm i szalał na usg, machał rączkami, nóżkami :D
    Tętno FHR 175. Karta ciąży założona.
    Dostałam recepte na luteine dopochwową ze względu na progesteron 22.2 ng.
    Mam też grzybice :/ i przepisał mi Nystatynę.

    Bardzo się cieszę, odetchnęłam. :)
    Super wiadomosc . A czemu luteine dopochwowa szyjka sie skraca czy profilaktycznie ? Nie wolisz brac doustnej ze wzgledu na.progesteron?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 15:46

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Patipaula Znajoma
    Postów: 18 22

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam że nie pisze ale nie jestem w stanie. Codziennie mnie boli głowa przez cały dzień i żołądek.Do tego zgaga też mnie męczy. Muszę coś jeść minimum co 2 godziny. U lekarza byłam w poniedziałek. Wszystko dobrze maluszek miał 12,9 mm długości i wskazywało na 7 tygodni i 4 dni- termin na 20 czerwca wg OM 22 czerwiec. Wychodzi ze zaszlam w sama okupację. Kartę mam mieć założona na następnej wizycie. Badania prenatalne mam 30 listopada.

    Pismak, Meluśka, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    7u22qqmzn85t37zd.png
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Super wiadomosc . A czemu luteine dopochwowa szyjka sie skraca czy profilaktycznie ? Nie wolisz brac doustnej ze wzgledu na.progesteron?

    Szyjka ok, ale mam skurcze i bóle podbrzusza praktycznie codziennie. Zapisał profilaktycznie.
    A duphaston mam odstawić.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Szyjka ok, ale mam skurcze i bóle podbrzusza praktycznie codziennie. Zapisał profilaktycznie.
    A duphaston mam odstawić.
    A to luteina dopochwowa pomaga na skurcze? Ja też mam bóle podbrzusza mocne i mi kazała brać doustnie duphaston a za to zwiększyła mi dawki magnezu i nospy.

    gann3e3k131pma53.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dzis zaczęłam 8 tc
    Mi zrobili w 5 tygodniu pierwsze, żeby zobaczyć czy ciąża w macicy i żeby zobaczyć czy nie bliźniaki bo miałam podwójną owulację.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po :)
    Serduszko pięknie biło :)
    Prócz usg zrobił mi cytologie. Dostałam duphaston zapobiegawczo gdyż lekarz zauwazył że moje dziecię nie jest zbyt mocno "przyczepione" do macicy ( nie wiem jak to napisać w tych nerwach całych zapomnialam jak mi to tłumaczył) mówił żeby niczym się nie martwić.
    Wziełam L4 bo to co dzieję się w hotelu w którym pracuje woła o pomstę do nieba!
    Psychicznie nie dałabym rady tam chodzić....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 16:37

    czarnulka24, Marryy, Samsaramsa, Pismak, Oleśka11, 0202oliwcia, Meluśka, Izieth, KaśkaKwa, mother84, Magda - mbc, Alala, Ariette1983, Lorella lubią tę wiadomość

    uwo99jcga48s16g3.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Szyjka ok, ale mam skurcze i bóle podbrzusza praktycznie codziennie. Zapisał profilaktycznie.
    A duphaston mam odstawić.
    Aha pytam z ciekawości bo ja zeszlej ciazy bralam luteine dopochwowo i okropnie mnie po niej brzuch bolal..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Ja już po wizycie :)
    Bąbel ma 3 cm i szalał na usg, machał rączkami, nóżkami :D
    Tętno FHR 175. Karta ciąży założona.
    Dostałam recepte na luteine dopochwową ze względu na progesteron 22.2 ng.
    Mam też grzybice :/ i przepisał mi Nystatynę.

    Bardzo się cieszę, odetchnęłam. :)
    Super :) gratuluję :)
    Ja się strasznie boję jutrzejszej wizyty. Mam nadzieję, że zobaczę serduszko tak jak Ty :)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jutro mam wizytę. I denerwuje się czy wszytsko dobrze. Mam nadzieję że po wizycie będziemy spokojniejsze.

    makalotia lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Ja też jutro mam wizytę. I denerwuje się czy wszytsko dobrze. Mam nadzieję że po wizycie będziemy spokojniejsze.
    O której masz ? ;)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Miuczek Przyjaciółka
    Postów: 116 74

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do detektora jatez miałam i bardzo mnie uspokajał jak miałam dziwne akcje i przeczucia . Wzięłam te wersje tańsza bez marzenia ilości uderzeń angel Sounds . Niby można już od 10 tygodnia słyszeć ale najlepiej działał po 15-16.

    Chyba jeszcze czekamy na wieści od Blanki i mother czy przegapiłam ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 17:35

    Blanka85 lubi tę wiadomość

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    O której masz ? ;)


    9:50 całe szczęście nie po pracy bo nie wiem jak wytrzymalabym :-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie :) nadal muszę leżeć (od kilku dni już nie plamie) ale za to w usg profesor nadal widział, że jeszcze mogę zacząć.... więc dlatego będę dalej plackiem leżeć i wierzę, że wszystko się uda :) jestem już tak pozytywnie nastawiona :) każdy tydzień to bliżej celu :)

    0202oliwcia, Nadinka83, Marryy, Meluśka, Izieth, mother84, Alala, Ariette1983, Lorella lubią tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    A to luteina dopochwowa pomaga na skurcze? Ja też mam bóle podbrzusza mocne i mi kazała brać doustnie duphaston a za to zwiększyła mi dawki magnezu i nospy.
    Nie wiem dokładnie, po tym jak mu opowiedziałam o tych bólach i skurczach zaproponował tą luteine dopochową. Teraz będę brała to się okaże czy przejdą. :)

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Nie wiem dokładnie, po tym jak mu opowiedziałam o tych bólach i skurczach zaproponował tą luteine dopochową. Teraz będę brała to się okaże czy przejdą. :)
    A ile bierzesz nospy i magnezu?

    gann3e3k131pma53.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka85 wrote:
    Jestem już po wizycie :) nadal muszę leżeć (od kilku dni już nie plamie) ale za to w usg profesor nadal widział, że jeszcze mogę zacząć.... więc dlatego będę dalej plackiem leżeć i wierzę, że wszystko się uda :) jestem już tak pozytywnie nastawiona :) każdy tydzień to bliżej celu :)
    Super :) a serducho ładnie bije? Ile ma bobo?

    Blanka85 lubi tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    A ile bierzesz nospy i magnezu?
    Magnezu nie biorę, piję wody mineralne z dużă zawartością magnezu. A nospe biorę gdy już ból mnie bardziej niepokoi. Wtedy 1 tabletkę i mi przechodzi na jakis czas :) A ogólnie mówił ze dziennie max 3 nospy mogę brać

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asylia, zmienisz mi termin porodu na 7.11.2018? :)

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame chcesz dzisiaj urodzić :O spokojnie jeszcze jest trochę czasu :-)

    KaśkaKwa lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Madame chcesz dzisiaj urodzić :O spokojnie jeszcze jest trochę czasu :-)
    Hahaha :D Bron Boże nie!!
    Jeszcze nieogarnelam sie po dzisiejszej wizycie :D
    Oczywiscie chodzilo mi o 7.06 2019 :D

    Marryy, Nadinka83, KaśkaKwa, Alala lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ