X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka zdjęć z sesji:)
    12d7c84a99ea404c.jpg
    2afed4e46543765e.jpg
    04e4c0ab70141d41.jpg
    645b37dfdbb464a5.jpg
    97da50c13083f89b.jpg
    ec6392d867ebb071.jpg

    Galanea, Agusia2312, madamama, Mucha, Martynika, weronikabp, MonikaS, misia_k1, NataliaK, Niesforna, alexast, Nalka, eta, Tusia84, kambel, excella, Edyta84, genoweffa lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do dziewczyn, które zakupiły chustę, czy tak naprawdę z niej korzystacie? Zastanawiam się nad zakupem, bo w październiku jedziemy całą rodzinką na turnus rehabilitacyjny z Zuzką i łatwiej byłoby mi nosić Stasia, a nie targać wszędzie wózek np. na stołówkę itp. Mamy w domu nosidło po Zuzce http://www.2o2.pl/nowoczesne-wygodne-i-bezpieczne-nosidelko-dla-dziecka-lascal-m1.html ale szczerze, to przy Zuzce użyliśmy go może ze 3 razy. Nie chciałabym znów wyrzucać pieniędzy w błoto. Ale myślę, że w chuście mogłoby Stasiowi być wygodniej, tylko, czy faktycznie później będę jej używać, czy warto ją kupować na 2 tyg turnusu, zawsze mogę zabrać nosidło. Sama nie wiem, jak myślicie?

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne zdjęcia. A czy Gabryś przed sesją był u fryzjera? ;)

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka Oliwia tez ma takie wlosy, ciut moze krotsze, i wiem jak ta ciemieniuche ciezko z nich wydostac

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka, cudne zdjęcia. Jak to zrobiliście, że Gabryś spał podczas sesji? :)

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka, piękne zdjęcia:) Super rodzinka.

    x76lklh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO ja korzystalam bardzo duzo,tyle ze teraz musialam odstawic ze wzgledu na Frankowe wzmozone napiecie.
    Nutka Gabrys tzn Elvis jak zwykle uroczy,juz sobie wyonrazilam sesje z Frankiem,nawet nie probuje,kazda proba zalozenia czegos konczyla by sie placzem,z reszta napewno by mie spal. Dzis przdchodzi okres buntu,tak mi zle i tak niedobrze :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o własnie taki dziś Franek, sam nie wiem co bym chciał ale chce tego bardzo mocno..................
    05c5063c6bc2e4fdmed.png

    Galanea, madamama, Mucha, weronikabp, misia_k1, Niesforna, alexast, eta, Edyta84 lubią tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia- jaki Franek jest do Ciebie podobny ! :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c704d68d69ffae1bmed.jpg

    mały magik i jego magnetyczne spojrzenie pt. wyjmuj cycek matka! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 13:59

    Mucha, Galanea, Martynika, weronikabp, MonikaS, misia_k1, NataliaK, Niesforna, alexast, Nalka, eta, Tusia84, Agusia2312, Edyta84 lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO ja wlasnie dzisiaj na 15:30 ide na eeg i zobaczymy co z tego wyjdzie, ja sie dowiedzialam ze Maja bedzie miala zalozone czujniki i po tym ma zasnac. Bedziemy walczyc dzieku za wsparcie i trzymajcie wszystkie kciuki za badanie i dobry wynik.

    Galanea, weronikabp, madamama, alexast lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    MagdaO ja wlasnie dzisiaj na 15:30 ide na eeg i zobaczymy co z tego wyjdzie, ja sie dowiedzialam ze Maja bedzie miala zalozone czujniki i po tym ma zasnac. Bedziemy walczyc dzieku za wsparcie i trzymajcie wszystkie kciuki za badanie i dobry wynik.

    Trzymam kciuki. Wynik na pewno będzie dobry. Nie ma innej opcji:)


    A dzieciaczki cudne. Całuśne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 14:12

    Mucha lubi tę wiadomość

    x76lklh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne te wasze Skarby, Gabryś, Franio, Ignaś :))

    Muszko powodzenia na eeg, sama miałam to badanie, nic przyjemnego. Gdzie robisz? ja robiłam na Saskiej Kępie, tam podobnież robią bardzo dobrze to badanie. Niedaleko szpitala na Niekłańskiej.

    Mucha, madamama lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas też czeka zasypianie na zawołanie w październiku...

    Dziś byliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka w poradni foniatryczno-audiologicznej (nagle zwolnił się termin). Artur miał kolejne dwa badania słuchu (w sumie już pięć w swoim trzymiesięcznym życiu). Wyszły bardzo dobrze, ale lekarka powiedziała, że przy wrodzonym CMV trzeba zrobić jeszcze jedno, najbardziej zaawansowanie, które robi się w trakcie głębokiego snu i trwa godzinę...

    Mieliśmy dwie opcje - albo przyjść do poradni na konkretną godzinę w dzień i on akurat w tej godzinie ma pójść spać, albo przyjechać na noc. Artur w dzień ma bardzo lekki sen. Ok, w sumie to są ze 2-3 godziny spania, ale z przerwami - na smoczka, na cyca, na przerzucenie go na brzuch, itd., musielibyśmy mieć szczęście, żeby zasnął twardo na godzinę bez choćby dwuminutowej przerwy. I - o ironio! - on ma cholernie wyczulony słuch (na co mu te badania? :P ). Cokolwiek stuknie, brzdęknie, już ma oczy jak 5zł.

    A więc wybrałam opcję nocną, sądząc naiwnie, że wpadniemy tam sobie o 20, wykąpię go w jakimś zlewie, żeby dać mu wrażenie cowieczornej rutyny, on pójdzie spać, zrobimy to cholerne badanie i czmychniemy w nocy do domu.

    Tymczasem lipa, bo badanie nocne równa się temu, że mamy stawić się na oddział o 12 w południe (!) i niezależnie od tego, o której uda się zrobić badanie, wypuszczają nas w południe następnego dnia. Stwierdziłam, że zupełnie zdrowego dziecka nie będę zamykać na całą dobę na oddziale z dziećmi chorymi, wirusami, bakteriami i innymi atrakcjami. Trudno. Albo zrobimy to badanie, albo nie, ja już wcześniej postaram mu się tak układać rytm dnia, żeby ok.11 (na tę godzinę się umówiliśmy) wypadała pora spania, no i zobaczymy. Ale to dopiero 27 października.

    Mucha, powodzenia, daj znać jak u Ciebie to wyglądało!

    Nutka, wzruszyły mnie Twoje zdjęcia, Elvis jest taki piękny i niewinny :). Franuś i Ignaś też super chłopaki, Franek, chłopie, ja Cię rozumiem, też dziś sama nie wiem, co bym chciała :). Ignacy czaruje tymi oczętami, oj, czaruje :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 14:43

    Mucha, NataliaK, madamama lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO wrote:
    Mam pytanko do dziewczyn, które zakupiły chustę, czy tak naprawdę z niej korzystacie?

    Nie korzystam, bo Artur dostawał w niej szału. On od samego początku nie lubił, gdy coś krępowało mu ruchy, żadnych becików nie używaliśmy, niczym go nigdy nie ściskałam, bo się rozkopywał od razu no i chusta leży na dnie szafki... Właściwie dwie, bo jedną kupiłam nieelastyczną i materiał mi się nie spodobał, a drugą elastyczną, a ta z kolei nie spodobała się Arturowi.

    Na razie jeszcze ją trzymam, bo wstępnie podjęliśmy z mężem decyzję, że od kwietnia przyszłego roku, a więc za ok.8 miesięcy zaczniemy starać się o drugie dziecko, a wtedy faktycznie byłoby łatwiej z tym mniejszym chodzić w chuście. Zobaczymy, może drugie dziecię będzie patrzyło na chustę bardziej przychylnym okiem ;).

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO mój Michaś ma 2lata i 10 mcy i za chiny ludowe bym go na zawołanie nie uspała choćbym nie wiem co :) i to o tej godzinie. Chyba, że po 13 i w zaciemnonym pokoju, ale nie w ciągu 5 min
    ale ja mam dziś strasznego lenia - nic się nie chce - najchętniej to poszłabym spać, ale nie mam jak :/ nawet coś tm pokropuje na podwórzu. Mleka do kawy nie mam a takiej bez mleka nie lubię. Muszę iść do sklepu ale nie chce mi się całej wyprwy szykować a do tego musiałabym włosy umyć bo takie brudne, że nawet na te 5 min do sklepu bym nie odważyła się :) ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 14:57

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Franek to mieszanka mnie i meza :)
    Niech ten dzien sie skonczy juz albo niech maz juz przyjdzie bo nie wyrobie z tym terrorysta gorzej z nim dzis jak z baba przed okresem...

    alexast lubi tę wiadomość

  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie właśnie dopadła depresja, siedzę i ryczę, niepełnosprawność mojej córki mnie przytłacza. Odkąd pojawił się Staś straciłam do niej zupełnie cierpliwość. Zaczynam się zastanawiać, czy tym, że zdecydowaliśmy się na drugie dziecko nie skrzywdziłam ich oboje... Zaczyna brakować mi sił... pewnie to chwilowe i przepraszam, że smęce, ale musiałam się wygadać, a obawiam się, że mój Dawid mnie nie zrozumie.

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda- mnie dopadly tez warpliwosci czy nie krzywdze Oliwii bo wciaz widzialam i porownywalam do niej Adasia. Adas zawsze bedzie idealny, cudowny, najpiekniejszy na swiecie. Czy Oliwia nie jest skrzywdzona ze wciaz porownuje ja w myslach do brata? tego nie da sie przeskoczyc. Tak samo u Ciebie- masz porownanie dziecko zdrowe i chore ktore wymaga tak wiele uwagi. Jestes tylko czlowiekiem i masz prawo do takich slabsYch chwil

    Galanea, weronikabp, alexast, Mucha, eta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO wrote:
    A mnie właśnie dopadła depresja, siedzę i ryczę, niepełnosprawność mojej córki mnie przytłacza. Odkąd pojawił się Staś straciłam do niej zupełnie cierpliwość. Zaczynam się zastanawiać, czy tym, że zdecydowaliśmy się na drugie dziecko nie skrzywdziłam ich oboje... Zaczyna brakować mi sił... pewnie to chwilowe i przepraszam, że smęce, ale musiałam się wygadać, a obawiam się, że mój Dawid mnie nie zrozumie.
    Magda, bardzo chciałabym Ci pomóc jakimś mądrym słowem, ale co my biedne żuczki wobec Twojej sytuacji, to Ty zawsze dajesz nam mądre rady..niemniej tak sobie myślę, że Staś na pewno wyrośnie na bardzo fajnego wrażliwego Faceta właśnie dzięki chorobie Zuzi, a Zuzi rozwój na pewno zyska przy Stasiu, to takie pierwsze pozytywy które mi przyszły do głowy kochana. Do góry głowa!

    Galanea, Martynika, Mucha, eta lubią tę wiadomość

‹‹ 1506 1507 1508 1509 1510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ