X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO- on sam sobie fryzjerem;P
    Co do chusty to właśnie my używalismy ostatnio na wyjeździe i o wiele wygodniej tak niż ciągnąć wózek wszędzie. W dodatku Gabriel nawet jak ma problemy z kupką, to po godzince w chuście ładnie ją robi;) No i śpi:P

    Kochana, nie myśl, że ich skrzywdziłaś. Dałaś im siebie, a mieć rodzeństwo to wspaniała sprawa. Oni będą już całe życie się wspierać. Zuzia będzie miała brata, w którym będzie miała oparcie, a On myślę wiele dzięki niej się nauczy, będzie miał inne spojrzenie na świat, będzie miał w sobie wiele empatii i zdecydowanie będzie najbardziej kochanym przez swoją siostrę bratem na świecie. :)

    Karolina- te zdjecia z 3tygodnia są, teraz on ma już takie, że jak się do przodu uczesze to oczu sięgają;/

    Galanea- własnie on nie chciał spać;P na początku ciężko było go w ogóle uspać, dużo zdjęć mamy z otwartymi oczami;) Ale potem cycuś, lulu i jakoś się udało:) Ale w ogóle śmiesznie było, co pani go ustawiła, to on sobie zabierał łapki gdzie chciał:)

    Natalia- dlatego nasza fotograf sesje noworodkowe robi do 3 tygodnia głównie, bo dziecko jak laleczka grzeczne;)
    (a co do chusty- czy noszenie w wiązaniu kołyska by się u was nie sprawdziło? kiedyś szukałaś jakiegoś hamaka, a przecież to podonbnie?)
    Frania co dzień oglądam na fb:P

    Madamama- Ignaś przesłodki:)

    Martynika- :) nie wiem, co napisać;)


    NataliaK, weronikabp, Galanea, madamama lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka Ja hamaka szukalam?:D niet :D musze zapytav czy jak kolyska moge go w niej nosic.
    Jeny w konvu go powalilam,bylam tak zdesperowana ze wlaczylam kaczuchy,zaczelam mu tanczyc,spiewac,najpierw sie smial,pozniej plakal,pozniej znow sie smial i w koncu zasnal, sam. Do czego to czlowiek sie nie posunie zeby dzieciaka zabawic :D :D
    Magda,sadze jak wiekszosc dziewczyn,Stas bedzie wrazliwym chlopcem dzieki Zuzie,w pozytywnym tego slowa znaczeniu,zas Zusia bedzie miala w nim oparcie jak kiedys kiedys was zabraknie...taka kolej rzeczy,ale spojrz na tonz tej strony. Rozumiem tez brak cierpliwosci,ale jestes tylko czlowiekiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 16:49

    weronikabp, Galanea lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutce się pomerdało, ja hamaka szukałam :). Bo tak mi najpierw ortopeda kazała Artura układać - w hamaku. Ale teraz rehabilitantka ma inne metody, na szczęście nie muszę kombinować z hamakami w tej, i tak już ciasnej, chałupie.

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki pomyliłam dzieci;P
    Ale właśnie u Franka z napięciem może to by była dobra pozycja.:)

    Martnika no właśnie chustę można jak hamak zawiązać;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka dzieki,pogadam z rehabilitantka,nie chce go przestymulpowac bo i rehabilitacja i basen,nie wiem czy hamak to nie bedzie za wiele.

    Teraz zaczelam znow Frankowi tanczyc kaczuchy to tym razem sie skrzywil i zaczal plakac... :D

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO mysle, ze masz prawo do chwili slabosci i jest to zupelnie normalne, a dzieciaczki beda razem na zawsze i z tego trzeba sie cieszyc...beda sie wzajemnie ksztaltowac i pomagac sobie w rozwoju :)

    Ja juz po badaniu...jakims cudem Majka zasnela w jakies 3 minuty i na rekach spala cale 30 minut (tyle bylo potrzebne do badania). Wygladala w czepku smiesznie dosyc. Teraz czekam do poniedzialku na wynik badania z opisem, ale pani ktira je wykonywala wstepnie powiedziala ze wygladaja te wykresy niezle...mysle ze wie co mowi skoro juz miliony ich widziala i ma kontrolowac czy badanie przebiega tak jak trzeba.

    Martynika, Galanea, NataliaK, MonikaS, weronikabp lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    MagdaO mysle, ze masz prawo do chwili slabosci i jest to zupelnie normalne, a dzieciaczki beda razem na zawsze i z tego trzeba sie cieszyc...beda sie wzajemnie ksztaltowac i pomagac sobie w rozwoju :)

    Ja juz po badaniu...jakims cudem Majka zasnela w jakies 3 minuty i na rekach spala cale 30 minut (tyle bylo potrzebne do badania). Wygladala w czepku smiesznie dosyc. Teraz czekam do poniedzialku na wynik badania z opisem, ale pani ktira je wykonywala wstepnie powiedziala ze wygladaja te wykresy niezle...mysle ze wie co mowi skoro juz miliony ich widziala i ma kontrolowac czy badanie przebiega tak jak trzeba.
    Muszko to dalej trzymamy kciuki :-) na pewno bedzie dobrze, a czemu macie robione to badanie?

    Mucha lubi tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za kciuki. Badanie robimy bo Majka jak gleboko spi to potrafi miec napiecia miesni rak i nog takie kilka bardzo krotkich pod rzad...bardzo mozliwe ze wynika to z niedojrzalego ukladu nerwowego ale lepiej sprawdzic i sie nie denerwowac czy to na 100% normalne.

    weronikabp lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no - pranie zrobiłam :) pomimo mojego lenistwa jednak wybrałam się z chłopcami do sklepu :) nawet obiad zrobiłam :)

    MagdaO ja tam takiego zdania jak reszta dziewczyn - krzywdy im nie zrobiłaś :) w sensie swoim dzieciaczkom :) będą mieli siebie nawzajem :) każde z tego skorzysta :) a jeszcze mając taką super mamę? :)

    dzisiaj w nocy ma być tylko 4 stopnie to jutro pewnie zimno będzie... dziwne - toż to jeszcze lato :) jak dl mnie za krótkie było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 22:37

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO dziewczyny napisały już wszystko... Ja się przyłączam do ich zdania. I w ogóle Cię podziwiam :-)

    Natalia jak ja Ci zazdroszczę, że Franek tak śpi... Mój Jaś niby w nocy też dobrze śpi, ale najdłużej mu się zdarzyło 4 godziny spać, a tak to nadal co jakieś 3 się budzi :/
    A mi się marzy chociaż z 5 godzin snu bez przerwy...

    Tak w ogóle to od dwóch dni nie poznaje swojego dziecka... Jest gorzej niż terrorystą...
    W dzień ma może dwie drzemki po 15 minut, strasznie marudzi, płacze, nawet noszenie na rękach nie pomaga. Dziś udało mi się uśpić na godzinę w chuscie. Już sam zasypial, a teraz uspanie go na noc to jest walka, która trwa ok 1-2 godz. Koszmar jakiś.
    Czyżby to znowu gorsze dni przed kolejnym skokiem rozwojowym? :| Mam nadzieję, że to chwilowe i szybko minie, bo długo tak nie wytrzymam... :-(

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • excella Autorytet
    Postów: 674 709

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaO wrote:
    Mam pytanko do dziewczyn, które zakupiły chustę, czy tak naprawdę z niej korzystacie?

    Kupiłam i korzystam. Przy dwojce dzieci sie sprawdza. Czasami starszego biore w wózek, mniejszy w chuste i idziemy na zakupy. W domu też jak musze cos zrobic a.maluch nie chce leżec to w chuste i ide robić a mały zaraz zasypia. Mam chuste tkaną LennyLamb. Co do nosidła, wiem że tula jest polecana, bo to nosidło a nie wisiadło. Ja chuste polecam.

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna wczoraj akurat po 22 Franek sie obudzil bo ewidentnie meczyly go baki ,do tego stopnia ze jak sie wiercil zastalam go w pozycji "do gory nogami" do wersji w jakiej go kladlam... a to dziwne bo zawsze na noc tzn od tygodnia daje mu esputicon na noc,to taki dosc mocny lek i byl spokoj. Ale przy okazji obudzenia rowniez chvial jesc,czevo tez nie rozumiem bo przed snem zjadl tyle ile zassze. Ale no wychodze z zalozenia zejak go obudzily bako to po prosu przypomnial sobie ze jednak jest glodny :D
    Dzis rano udalp mi sie go oszukac,wstal standardowp o 5,ale dalam mu cycka i wlaczylam suszarke i tak budzil sie co chwile ale ostatecznie wstalismy o 6:30 bo zaczal mnie okladac rekami i nogami,oczywiscie smiejac sie :D najgorsze sa dni kiedy tak marudzi,jeny... masakra. Wczoraj przeszedl samego siebie ,dzis zapowiada sie wcale nie lepiej.

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stosuje ktos z Was krople Bio gaja? bo lekarz na to ulewanie i niepokoj po jedzeniu kazal je stosowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    stosuje ktos z Was krople Bio gaja? bo lekarz na to ulewanie i niepokoj po jedzeniu kazal je stosowac
    Ja to mialam i nic nie dalo, tak jak floractin i inne. Pomógl dopiero enterol,to sa grzyby na uklad pokarmowy, co 2 dni szaszetka do butli.

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na co Ty to mialas ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    a na co Ty to mialas ?
    Na ulewanie,na nerwowosc po jedzeniu,nalepsze trawienie i problemy z kupa. To jest norma flora tylko nie bakteryjna,zamiast tego sa grzyby.

  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi wczoraj pediatra też poleciła stosować Biogaję lub Diclofor, ale nie wiem, czy jest sens, czy to coś da...

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna wrote:
    No właśnie mi wczoraj pediatra też poleciła stosować Biogaję lub Diclofor, ale nie wiem, czy jest sens, czy to coś da...
    Sprobowac moznq :) ale ja tez sadze ze duzo zalezy od charakteru dziecka,Franek np. Wscieka sie jak nie moze beknac :D

    Niesforna lubi tę wiadomość

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Anna sie wścieka jak ją ktoś próbuje ułożyć do odbicia i czasami malowniczo sobie uleje i jest cała dumna i zadowolona, że nie zdążyła beknąć. Toż to takie niekobiece! :D

    Niesforna, Martynika, eta lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez wlasnie jest nerwowosc po jedzeniu i ulewanie. sprobuje z ta biogaja, co mi szkodzi

‹‹ 1507 1508 1509 1510 1511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ