X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 1 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna, cudownie! A chyba jakoś później zapowiadali, że zaczniecie? My idziemy dzisiaj, a potem w środę.U nas bardzo widać wyniki rehabilitacji, pani doktor z centrum zdrowia dziecka, która na początku lipca zwróciła uwagę na problem, była ostatnio bardzo zadowolona :).

    Natalia, powiem Ci, że ja nie tęsknię za szkołą.Było ok, ale jakoś nigdy nie miałam tak, żebym tęskniła do dawnych czasów.Gadałam ostatnio z mężem na ten temat, on ma tak samo, raczej oboje patrzymy w przyszłość.
    I, tak poza tym, do tej pory mam koszmary, że muszę pisać klasówki z matmy i fizyki, bo inaczej nie zdam, a nic już przecież nie pamiętam... :P

    A propos patrzenia w przyszłość, nie ma dnia, żebym nie myślała o drugiej ciąży.Wiem, że marzec/kwiecień przyszłego roku to byłby najlepszy czas-nieduża różnica między dziećmi, mieliby wzajemne towarzystwo, ja odroczyłabym powrót do pracy, która jest totalnie do dupy, gdy ma się dziecko w domu (godziny nocne, praca przez 365 dni w roku, o świętach, itp.można zapomnieć), ale boję się...
    Najbardziej tego, czy poradzę sobie fizycznie, jak moje ciało da radę, czy nie będę miała znowu jazd w ciąży typu kolka nerkowa, która na tydzień położyła mnie do szpitala, a przez tydzień przed tym sprawiła, że nie byłam w stanie wstać z łóżka.
    Muszę jeszcze porozmawiać na ten temat z ginekologiem, niech ogarnie porządnie sytuację, w końcu dość mocno popękałam, było łyżeczkowanie...

    Niesforna, Limerikowo, NataliaK, Mucha, monalisa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mezem tez doszlismy do wniosku,ze jak tylko znajde nowa prace po macierzynskim,popracuje 2-3 lata,a napewno przed 30stka i bedziemy chcieli drugie dziecko. Sama nie wierze ze to pisze ;-)
    Niesforna mogliby i do nas zadzwonic kurka :P bede sie do nich dobijac!;)

    Nalka, Martynika, Agusia2312, Mucha lubią tę wiadomość

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 1 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Excella trzymam kciuki za Tymonka!


    Tak czułam Natalia, że możesz zmienić zdanie. :)

    Azi ale się uśmiałam! Babcia jednak zawsze ma rację a jak nie ma patrz punt pierwszy. :P

    Martynika co do szkoły - mam to samo. Wolę uczyć niż być uczona jeśli już. ;)

    Dziękuję dziewczyny za dobre słowo. Mam nadzieję, że Anna w końcu się rozkręci z tą wagą.

    Weronika Anna była sobą tylko jeść nie chciała. U nas tak jak pisałam działało karmienie na śpiocha. Od trzech dni znowu zjada normalnie będąc na jawie. My nawet uciekliśmy się do podstępu! daliśmy jabłko do polizania i szybko mleko. Zanim się zorientowała, że to nie jest jabłko to parę łyków pociągnęła. Na szczęście ten myk zastosowaliśmy tylko raz i potem było już ok. Wpadliśmy na niego, bo Anna z zafasycnowaniem przyglądała się tacie jak pochłania pizze i cały czas ruszała jęzorem.


    Czy słyszałyście może o zmianach w przepisie drogowym na temat przewożenia dzieci w nosidełku? Podobno od 1 września nie można przewozić z przodu nawet jeśli nie posiada się poduszki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 11:14

    weronikabp lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 1 września 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :-) Dawno mnie tu nie było i mam nadzieję, że u Was wszystko ok :-) U nas Borysek waży już 7 kg i chodzi w rzeczach 68 cm. Mały wogóle nie płacze je, śpi i się śmieje. Dziś w nocy tylko obudził się o 2:30 na karmienie i spał do 6 rano :-)Właśnie zrobiłam przegląd w szafie i sprzedaje rozmiarówke 56-62 cm bo mam część rzeczy oryginalnych i szkoda ich wyrzucić.
    A tak spaceruję z tatą :-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/be41d5d37219.jpg
    Pozdrawiam

    Niesforna, NataliaK, Galanea, weronikabp, madamama, Limerikowo, Nalka, MagdaO, Mucha, alexast, evas, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka,musialam dojsc do siebie,mimo ze mam syna terroryste to sie ciesze z macierzynstwa i wiem,ze jak juz bedzie wiekszy to tym bardziej bede chciala wrocic do tych chwil z brzuszkiem, z małą terrorka moze tym razem ;-) poza tym kupilismy duze mieszkanie z mysla o dwojce dzieci wiec jak inaczej!!:D
    Topa ale duzy chlopak:-)
    A tu Franek,gruby Gonzo jeden ;-)
    Ps:on nie siedzi tylko lezy w pozycji takiej w foteliku,najlepiej mu sie podoba,lezenie jest beb:Paa90d9926a0daf81med.jpg

    Niesforna, Galanea, weronikabp, Agusia2312, madamama, Nalka, MagdaO, Mucha, alexast, evas, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 1 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika tak, mówli mi że do 2 m-cy czas oczekiwania. A tu taka niespodzianka :)
    Podobno kilka osób się nie zgodziło ze względu na tą przerwę dwutygodniową, bo ta rehabilitantka ma urlop. Ale ja doszłam do wniosku, że lepiej żeby mi pokazała co mam robić i te dwa tygodnie coś będziemy już sami działać, niż mam czekać jeszcze m-c albo dłużej.
    Tak więc jutro i w czwartek idziemy na 15:30.

    Natalia skoro do mnie wcześniej zadzwonili, to i do Ciebie zadzwonią :)

    Co do drugiego dziecka to my tez byśmy chcieli w ciągu roku, najlepiej lipiec - sierpień :) żeby maks 2 lata różnicy było między dziećmi. Jeśli oczywiście gin pozwoli po cc...
    W pracy tez mam kiepską sytuację. Moją firmę przejęła inna, mnóstwo zmian, zlikwidowali moje stanowisko, więc jak bym wracała to na pewno na niższe. Poza tym godziny pracy tez są słabe, do 21, i soboty też pracujące.

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 1 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:34

    weronikabp lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna z tego co wiem, nie mogą Cię przyjąć na niższe stanowisko, a nawet jeśli prestigem będzie niższe, wynagrodzenie niższe nie może być :)
    Ale niech Natalia potwierdzi, Ona jest na bieżąco :)

    Mała na razie je tfu tfu.. zobaczymy jak będzie dalej, modlę się aby się okazało, że wczoraj to był taki najgorszy ostatni dzień z tym pieprzonym rotawirusem!

    Galanea, Niesforna, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 1 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:34

    Niesforna, weronikabp, Nalka, NataliaK, MagdaO, Mucha, alexast, evas, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 1 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Niesforna z tego co wiem, nie mogą Cię przyjąć na niższe stanowisko, a nawet jeśli prestigem będzie niższe, wynagrodzenie niższe nie może być :)
    Ale niech Natalia potwierdzi, Ona jest na bieżąco :)

    Mała na razie je tfu tfu.. zobaczymy jak będzie dalej, modlę się aby się okazało, że wczoraj to był taki najgorszy ostatni dzień z tym pieprzonym rotawirusem!
    Mi nie tyle chodzi o prestig (choć w cv będzie to wyglądało dziwnie), ale o to, że musiałabym robić coś czego nie cierpię. Zajmowałam się tym przez 5 lat, i jak zamierzałam odejść z pracy bo już miałam dość, to żebym została dali mi awans i zmienili stanowisko. I nie chcę już po prostu cofać się :)
    No chyba, że mnie sytuacja zmusi, bo to różnie bywa... Ale jestem dobrej myśli :)

    Trzymam kciuki za Polę, żeby już wszystko było dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 12:39

    weronikabp lubi tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea - Zosia chyba do Taty podobna co? :))

    Niesforna - to trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli! :)

    Galanea, Niesforna lubią tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 1 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:34

    weronikabp, Nalka lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 1 września 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Galanea.. znam ten "ból". Po mnie Anna posiada jedynie płeć. ;)

    3368c48166aa2963med.jpg

    Niesforna, NataliaK, Galanea, excella, weronikabp, MagdaO, Martynika, Limerikowo, madamama, Mucha, alexast, kambel, Agusia2312, evas, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez znam ten ból,Franek to wierna kopia taty w tym momencie ;-)
    Czy wasze dzieci tez tak interesuje telewizor?:|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 14:48

  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 1 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatusiowie się nie wyprą córeczek :) U nas, z kolei, wszyscy mówią, że Stach to czysta mama. Nie wiem? Same oceńcie...

    24gm7o9.jpg

    Galanea, excella, NataliaK, weronikabp, Niesforna, Martynika, Limerikowo, madamama, Mucha, alexast, kambel, Agusia2312, evas, Edyta84, Nalka, eta lubią tę wiadomość

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 1 września 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka, faktycznie Anna to cały tata :) Ale spokojnie, dzieci się tak zmieniają, że jeszcze mamy szanse, że odziedziczą coś po nas :P

    Magda - Nie widziałam taty, ale Stasio rzeczywiście podobny do Ciebie :)

    Nalka lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 1 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Jaś na razie ma trochę po mamusi i trochę po tatusiu :)
    Przynajmniej tak wszyscy mówią... Ja jakoś nie potrafię ocenić do kogo takie małe dziecko jest podobne. Zawsze mówię, że mój Jaś jest podobny sam do siebie :)
    NataliaK wrote:
    Czy wasze dzieci tez tak interesuje telewizor?:|
    Taaaaaaak! Od kilku dni zauważyłam, że wgapia się w telewizor... Więc jak chcę mieć 15 minut spokoju, kładę go sobie na kolanach, włączam tv i mam czas posiedzieć np przed komputerem. Tak się patrzy w ekran, że nic go już nie interesuje, dosłownie nie ma dzieciaka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 15:29

    Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nie gadaj Franio to caly Ty poza ustami, usta Taty :)
    Magda Stasio bardzo podobny do Ciebie! :)
    Nalka rzeczywiście dużo podobieństwa widzę Anny z Tatusiem :)
    Topa - również widzę w Borysku Tatusia :)

    NataliaK, Agusia2312, Nalka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesfornaciesze sie ze nie jestem sama,ja czasami tez tak robie jak opadam z sil,wlaczam mu mini mini i oglada i sie cieszy, tak wiem,to bardzo nie wychowawcze :D

    Weronika co raz wiecej osob mowi ze tp czysty maz :D

    MagdaO aleeee duuuuuzyyyy Staaaaasiu :O

    Niesforna, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 1 września 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:

    MagdaO aleeee duuuuuzyyyy Staaaaasiu :O

    Natalia, to zdjęcie z przed miesiąca :D

    NataliaK, Martynika lubią tę wiadomość

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
‹‹ 1531 1532 1533 1534 1535 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ