X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 19 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały z nianią na spacerku, mam chwilę. Powiem Wam, że bardzo odżyłam, gdy przychodzi "ciocia" Kasia na te cztery godziny. Chociaż dla siebie tak naprawdę mam 1,5 h, bo pozostały czas są w domu i wtedy jestem razem z nimi (jako że jestem mamą połączoną niewidzialną pępowiną ;)) Więc leżę, łykam prochy na ten okropny kręgosłup i nawet kolację zrobiłam.

    Jak to przyjemnie jest otworzyć do kogoś usta wcześniej niż wieczorem i ten ktoś odpowiada pełnymi zdaniami. Ignaś opanował język "Koj koj koj" i potrafi długie frazy "kojków" z siebie wypuszczać. Urocze to jest, ale niestety nie do końca opanowałam ten dialekt ;)

    Czytam, że planujecie następne dzieci i powiem tylko: WOW! Ja się nie zdecyduję. Takiego strachu, jakiego się najadłam przez trzy miesiące utrzymywania Ignasia nie chciałabym przeżyć po raz drugi. Już nigdy. Będzie jedynakiem i mam nadzieję, że go nie rozpuszczę, tylko mądrze wychowam.

    Uściski i pozdrowienia w słoneczne popołudnie.

    weronikabp, Nalka, Limerikowo, alexast, Agusia2312, eta lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    O oo, to moze powiesz czy Franek kreci sie przy piciu z niej, lyka powietrze? bo ja mialam avent ale Oliwia byla mega niespokojna przy jedzeniu, w polowie odmawiala picia, miala gazy wiec na probe podalam w tym nuku i jak reka odjal a i karmienie trwa o wiele krocej. wiec zastanawiam sie czy to zbieg okolocznosci czy faktycznie ta butelka (smoczek) jest tak dobra
    Wiesz co,ladnie z niej je,ale w sumie tez tak je z butelek canpola. Ta butpa ma fajne odpowietrzniki wiec chyba przez to jest ok. Za duza butle w Wawie zaplacilam 30 zl,wiec tez do taniutkich nie nalezy ;-))

    Madamama u mnie wczoraj i przedwczoraj byla moja chrzestna,jeny jak super opiekowac sie we dwojke dzieckiem...chociaz ja i tak nie mam co narzekac bo jak maz tylko wchodzi do domu to zaraz sie Frankiem zajmuje,teraz najbardziej sie boi ze maly go nie pozna,a Franio na nowe osoby reaguje placzem....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 15:56

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 19 września 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie o tym systemie odpowietrzania myslalam, jednak cos to daje. butelki avent czy lovi nie maja czegos takiego. Ja mam mala butelke, w zupelnosci wystarcza. dokupie tylko dodatkowy smoczek i taka sama butelke do herbatki zeby miala do wszystkiego identyczny smoczek.Oliwia musiala "dorosnac" do tych smoczkow, wczesniej z szerokich wszystko lecialo bokiem. Ja mimo strachu przez cala ciaze chce miec kolejne dziecko, tak za trzy lata. Ja wieczory mam tylko dla siebie, ewentualnie cos tam podam mezowi ale generalnie on zajmuje sie mala- to przyjemnosc dla nas obojga- ja moge odpoczac a on pobyc z mala. lubie tak z daleka patrzec jaki maja dobry kontakt.u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 15:59

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 19 września 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Majka dzisiaj juz 6 kupe zielona ze sluzem zrobila :( akurat w piatek jak do badania ciezko cokolwiek oddac, a jeszcze genialny luxmed ma cos zmieniac w systemie i dlatego nie robia jutro badan (dopiero w poniedzialek). Jak jutro bedzie tak samo to bede musiala bezposrednio w diagnostyce zrobic. Gwneralnie Majka zachowuje sie normalnie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 19 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia robila tak przez pare dni i dopoki nie ma goraczki i normalnie sie zachowuje to nie ma co panikowac. raz na jakis czas tak sie oczyszczaja jelita. Tak mi mowil pediatra

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 19 września 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile to pare dni? Ja jeszcze nie slyszalam o oczyszcaniu jelit :/

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciel Anny Mr. Lew
    34y5he8.jpg

    Dzisiaj też trzymałam butelkę! :)

    4j1bnq.jpg



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 16:27

    Limerikowo, Amelie, alexast, Galanea, evas, Agusia2312, misia_k1, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Matko jakie wielkie się wkleiły. Następnym razem zmniejszę. Przepraszam.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 września 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka badz tak dobra i zmniejsz fotki, rozwalilo caly tekst, nie idzie czytac watkow a tu mamy sa jedna reka
    wejdz w edycje, usun i wklej normal size, dzieki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 16:21

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 września 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosz. ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 września 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziekowac z buźką

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 19 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez to slyszalam tylko raz od lekarza ale faktycznie po 3-4 dniach minelo.

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 września 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    My mamy w tą niedzielę chrzciny. Wszyscy goście przyjadą z daleka, no i od jutra będziemy gościć rodzinę mojego S. Strasznie się stresuje, bo to pierwsza ich wizyta u nas i bedę na cenzurowanym, zwłaszcz że oni nie do końca mnie akceptują :( Próbuję wymysleć jakieś dania, ale nie wiem jak mi to wszystko wyjdzie.

    I jeszcze sprzątanie całego domu, bo pewnie moja "teściowa" wszędzie swój nos wetknie, żeby tylko mnie skrytykować :(

    he he a u mnie tesciowa twierdzila, ze nada odczyscic uszczelke od pralki bo zagrzybiona po lokatorach i ona tym sie zajmie
    ja mowie grzyb/plesn wzarta, nieszkodliwa, ja tam nie mam czasu ledwo sie wykapac zdolalam po polnocy w upalach przy kilkutyg dzieciatku a tu jeszcze deep cleaning kurcze
    no i ok,po remoncie tak jak sie zdeklarowala to w ogole nie pojawila na sprzatanie i czyszczenie uszczelki ;--))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 19 września 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze o namiary na dobrego lekarza pediatre w warszawie.

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko,ta lekarka jest genialna,na wizycie domowej byla u nas godzine,wszystko wytlumaczyla,nie pqtrzy na zegarek,to kazdego dziecka podchodzi indywidualnie,naprawde super,polecam.http://lekarzbialoleka.cokto.pl

    weronikabp, Mucha lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 19 września 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia wow! Zadzwonilam do niej i nakreslilam jak wyglada sytuacja, zrobila wywiad przez telefon, bardzo przeprosila ze nie moze dzisiaj ale jutro na 9 rano powiedziala zeby przyjechac, a gdyby nas cos niepokoilo to w nocy mam pisac SMSa i ona oddzwoni. Normalnie jestem pod mega wrazeniem.

    NataliaK, weronikabp, alexast, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka naprawde wierz mi szczerze ze babka jest super. Jak Franek mial problem z oczkami jak mial 2 tygodnie to przyjechala do nas praktycznie w nocy,o 22 ;-) fajna,ma zdrowe podejscie i super kontakt z dziecmi. Mam nadzieje ze pomoze Wam w Waszych problemach :-)

    Mucha lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 września 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez poprosze taka lekarke do Irl
    na razie nie moge trafic na ok rodzinnego
    a o pediatrze mozna zapomniec tylko rodzinny GP-general practitioner
    ale kontrolne nie kosztuja wizyty i kolejne tez nie z malym dzieckiem tak teraz wprowadzili do 13mca zycia plus szczepienia hexy, pneumokoki meningokoki tez za free

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 17:52

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 19 września 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja wlasnie kupilam druga butelke nuka i zaplacilam 19,99 zl :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 19 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja będę musiała iść z Olinkiem znowu do lekarza :( od ponad tygodnia ma czerwony siusiak, ale od górnej części tak do połowy. Myje go wodą, smaruje neodoxem i nic. Raz jest ta czerwień bledsza raz bardziej czerwona. Smarowałam też alantanem. Masakra.
    Jak ten pediatra mnie zobaczy to zemdleje, ale co zrobić.... martwię się.

    Muszę się pożalić. Kupiłam na allegro w tamten piątek używane nosidełko. Zapłaciłam za kuriera, a babka mi go nadal nie wysłała. Napisała, że niby w czwartek wyśle, ale dzisiaj nie przyszło. Napisałam jej dzisiaj, żeby podała mi nr listu przewozowego i nazwę firmy kurierskiej a ona wyłączyła telefon :( jestem strasznie zła.
    Olinek dzisiaj prawie cały dzień śpi. Mam nadzieję, że ten czerwony siusiak to nic poważnego. Aż się boję.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
‹‹ 1568 1569 1570 1571 1572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ