Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika moja dr mówiła ze do 5 miesiąca. Ale nie wiem do końca jak to jest ;-) Pola podwoiła na przełomie 3/4 m. Ale potem bardzo zwolniła z przyrostem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 09:48

    MonikaS, Agusia2312, Galanea lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 9 listopada 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to mój jeszcze nie podwoił bo urodził się 3460 :) ale teraz te 3 tyg to waga w miejscu stała bo miał wirusa biegunkę... Teraz nadrabia :) kleiki mu podaję i kasze, słoiczki słabo mu podchodzą ale jakoś powoli je :)
    ale przy wypisie ważył 3240 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 09:54

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja wczoraj ani razu nie zwymiotowala, dzisiaj tez nie!!! Uwazam to za wielki sukces, ale jeszcze na spokojnie obserwuje.

    Eta moze te jezyki musza sobie pocwiczyc ;)

    MonikaS, MonikaS, Agusia2312, nick nieaktualny, Galanea, Niesforna, Paula222, eta, evas lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha super!!! widzisz - na kogoś ten lek musi działać ;) oby już tak zostało
    :)
    Piotruś teraz tak ma, że jak mu smoka daję to on z tym smokiem mówi koj koj koj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 10:12

    evas, Mucha lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, Monika mam nadzieje że wam bede smakowały rogaliki:)

    No u jesli chodzi o znajomych to z mojej strony bardziej sa bezdzietni bo młodsi, teraz jedna kolezanka jest w ciazy, 2 pary sa co jeszcze nie maja slubu ale planuja za 2 lata i dzeci tez chce miec raczej po:) A ze strony meża wiecej ma dzieci:)

    nick nieaktualny, MonikaS lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko jest radość! :-)
    Monika masz racje te 3 tyg opóźniły przyrost tak jak u nas rotawirus, teraz szybko nadrobi zobaczysz ;-)

    MonikaS, Mucha lubią tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha super, moze juz bedzie tylko lepiej :)

    Zosia nadal nie podwoila masy urodzeniowej, ale ciezko podwoic 4200g. Wazy 7220, lekarka mowila, ze bardzo ladnie bo 75 centyl.

    Tez podejrzewam zabki chociaz lekarka nic takiego jeszcze nie widziala, na razie pekniecia na dziadlach. Ale wszystko laduje w buzi i gryzie z taka zawzietoscia, ze az warczy.

    nick nieaktualny, eta, Mucha lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea ja dzis dałam nurofen, bo juz bardzo cierpiała Malutka, a ślina litrami po prostu, to tak bedzie aż do roczku z tymi zębulami??

    Galanea lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze te pierwsze najgorsze, a pozniej lepiej. Choc widzac mojego wrazliwca czuje ze bedzie ciezko...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika wkleiłabyś tu nam te zdjęcie z suwaczka :)
    już kiedyś pisałam - mojemu Michasiowi ząbki zaczęły iść dopiero po skończonym roczku i wiecie co? dzięki temu chyba tak mocno tego nie przeżywał. Nie płakał tylko delikatnie marudny był :) a tak to nic a nic żadnych objawów :) póki co u Piotrusia też śladu nie ma żeby miały zęby iść... może jak u Michasia będzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 10:32

    Galanea, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! A ja muszę się pochwalic, Franek spał dziś 21- 7 rano, potem butla i dał po spac prawie do 9 :D

    Galanea super że dostałaś okresu :) Ja też czekam nieubłaganie :/

    Mucha super że nie wymiotowała :)
    Monika nie wiem, mi nie działa :/ ehh

    Galanea, Agusia2312, eta, Mucha lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    Aaa wasze dzieci też próbują/obracaja się przeważnie w jedna stronę? moja chętniej na prawo, w lewo B.rzadko...
    Mój Jaś przkręca się tylko przez prawą rękę. A przez lewą, to czarna magia dla niego. Jakby to była zupełnie inna czynność :)

    Moja dr tez mówi, że na przełomie 5/6 m-ca dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniową. Jaś we wtorek ważył 6980, a urodził się 3500, więc już podwoił :)

    A co do ząbków, to jak mój M zapytał panią dr do kiedy tak będzie z tymi zębami, to stwierdziła, że do 28 zębów :)

    nick nieaktualny, Agusia2312, eta, evas lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli dziecko przekreca sie w jedna strone to mi fizjoterapeuta kazal pomagac obracac sie na druga.

    nick nieaktualny, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    mój Piotruś z kolei przeważnie przez lewą rękę się obraca :) rzadziej przez prawą :) a jak mu ręka wyląduje wzdłuż ciałka to wtedy tak śmiesznie nogi z pupą podnosi do góry :) nie wiem jak on to robi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 10:51

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie wiem, pisze ,,film nie dostępny, przepraszamy za usterki '' :(
    Mój się przekręca w obie strony na szczęście. Wg to stało się uciążliwe, bo jak kładę go spac to ten się ciągle na brzuch przekręca :/

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm dziwne, trudno nic nie poradzę :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ? Właśnie zważyłam Franka i doznałam szoku :P

    Jak się urodził ważył 3330 g a teraz 9200 :o Wielkolud jeden :P A ja się dziwię że mnie plecy bolą...

    MonikaS, nick nieaktualny, Agusia2312, Galanea, eta, evas lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej to i ja się nie dziwię, że plecy Ci bolą ;) mój ten sam wiek a 6550 i też plecy mi bolą ;) a Michaś ma 3 latka i waży 15kg - też zażyczył sobie żeby go zważyć :)
    zaraz sprawdzę w którym centylu jest Piotruś, ale pewnie w 3 dalej. A nie - wychodzi powoli z 3 i zbliża się do 10 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 10:59

    Paula222, Agusia2312, eta, evas lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciocie prosiły, niech mają ;)
    7334cc8023b16383med.jpg

    MonikaS, Agusia2312, Paula222, Galanea, Niesforna, evas, Mucha, eta, Bea_tina, excella, Limerikowo, Karola:), Tusia84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikaipola wrote:
    Galanea ja dzis dałam nurofen, bo juz bardzo cierpiała Malutka, a ślina litrami po prostu, to tak bedzie aż do roczku z tymi zębulami??
    ci powiem ze moja kolezanka ma synka ktory teraz w grudniu ma rok a jak zaczely sie zeby to tak do teraz ma ciagle cos , juz sama mowi niech to juz sie skonczy. Ale kazde dziecko inne wiec moze nie bedzie tak zle . U nas Marcel tez sie tak slini ze az potok leci po buzi :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
‹‹ 1725 1726 1727 1728 1729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ