X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może gluten bo bardzo lubi mannę z jabłkiem,nie dam dzis i zobaczę.Czopek po jakimś czasie wylatuje taki sam.

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się tutaj porobiło? ;) Same nowe twarze. Człowiek zniknie na chwilę i nie poznaje nikogo. Dzień dobry, dzień dobry Dziewczęta, "stare" i "nowe" :)


    Usiłowałam nadrobić, ale no way, nie ma szans.

    Ignaś przesyła buziaki.

    Limerikowo, eta lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Madamama, hoł hoł troche Cie tu nie bylo "chwile"
    Dziewczyny sa na fasolkowie i tu tez :--)) maja podzielnosc uwagi

    ja na wiekszego pampera polecam jablko/mango
    lub jablko/sliwka u nas tez ok dziala na trzewia

    madamama lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:)
    Aż postanowiłam się odezwać.
    Ja też Was podczytywałam. Nawet się kiedyś odezwałam i zostałam naprawdę miło przyjęta. Ale jak następnego dnia weszłam na forum i miałam chyba z dziesięć stron do nadrobienia to doszłam do wniosku, że dodatkowe udzielanie się byłoby dla mnie zbyt czasochłonne. A tak to raz wejdę i poczytam, raz tylko pooglądam zdjęcia a raz w ogóle nie nadrabiam i zaczynam skąd weszłam. Stanowicie naprawdę niezwykłe źródło wiedzy wszelakiej:). To dzięki Wam weszłam w posiadanie Franeczkowej maty i Tusiowego kocyka:) I w ogóle jako matka po raz pierwszy, dużo mniej się stresuję wieloma "problemami" bo widzę, że są powszechne i nie muszą mnie niepokoić albo na bazie Waszych doświadczeń wiem jak je rozwiązać.
    Po ostatnich, niektórych postach odniosłam wrażenie, że niektórzy moje zachowanie (podczytywanie) uważają chyba za nieetyczne:/ Tak więc, żeby być mniej nieetyczna;) informuję, że nadal będę Was podczytywać a udzielać się raczej nie, bo mój skarb najdroższy nie daje mi na to czasu:) Informuję również, żeby wszystko było jasne, że z podobnym zapałem podczytuję pamiętniki:)Z tu obecnych Nalki i NataliK:)A poza tym podczytuję mój ulubiony wątek "nasze brzuszki i dzieciaczki" oraz niektóre wątki na "po narodzinach" (to tak jak byście tam też się udzielały, żebyście były tego świadome:)).
    No to już się czuję trochę oczyszczona:)
    Uciekam bo mnie perła moja głośno woła:)
    Ps. Macie naprawdę cudne dzieciaczki i z całego serca życzę aby się Wam dobrze i zdrowo chowały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 16:08

    ewqa135, Evcia, madamama, NataliaK, maagdaa, monaaa, Limerikowo, eta, misia_k1, evas, kasiula870 lubią tę wiadomość

  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Madamma i Goś:) ja podejrzewam, że jest dużo więcej osób które czytają i się nie odzywają, ale może to tylko moje domysły.

    Czy macie już krzesełka do karmienia i jeśli tak to jakieś polecacie? Chcemy właśnie kupić i się zastanawialiśmy z której firmy warto

    madamama lubi tę wiadomość

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż to za fasolkowo? Zapisuję się w ciemno :)

    Paula222, eta, evas lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama wbijaj na fasolkowo.pl Galanea cie przyjmie,bedziesz miala duuuuxo do nadrobienia :D

    Goś hahaha niewybaczalny blad czytac pamietniki i gapowac to co my kupujemy pozdrawiam ;-)))

    goś83, Evcia, madamama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o i coraz nas więcej :-) ja mam krzesełko odkupione od koleżanki Baby Ono ale jeszcze nie korzystaliśmy ,na razie je w bujaczku.Z innymi nie mam porównania ale może inne dziewczyny coś polecą .
    Jak już sie przyznajemy to przyznam się że bardzo jak byłam w ciąży inspirowała mnie Miriam i normalnie chciałam żeby moja mała miała też na imię Zojka ale niestety mąż za nic nie chciał się zgodzić i do tej pory żałuję.Pokazywałam mu zdjęcia i mówiłam no patrz jaka fajniutka :-) :-) :-)
    W ogóle coś mi się porobiło już w ciąży drugiej i po porodzie wszystkie dzieciaczki mi sie podobają i bym je tylko całowała ,bez wyjątków :-)

    Evcia lubi tę wiadomość

  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    U nas w czwartek pęknięcie, w piątek można było wyczuć ząbek, a w sobotę już mały nas gryzł :D

    Maksio ma białą kropkę-dolna dwójka, oprócz tego dziąsła nie są ani czerwone ani rozpulchnione.
    Aisak gratuluję ząbka!

    Limerikowo, AISAK, alexast lubią tę wiadomość

    81clk9i.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupujemy jutro coto baby mambo. Jest u nas w promocji za 250zł, taniej niż na allegro. Ma je mój chrześniak i są zadowoleni, również sprawdziłam wkładkę itp. i się nam podoba.

    Oj Goś, u mnie w pamiętniku ostatnio tylko czarny humor.


    Monaa Ana mateż taką kropkę a pediatra mówiła, że to jakieś zwapnienie...? :O

    monaaa lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my korzystamy z chicco polly i jestesmy b happy

    a z mej str prosze czytac do woli na zdrowie byle sie mocno nie klocic ;--))

    2m369md.jpg

    Evcia, eta, monaaa, alexast, evas lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madamama wrote:
    Cóż to za fasolkowo? Zapisuję się w ciemno :)

    Zapraszam na fasolkowo.pl :) Zarejestruj się pod tym samym nickiem, potwierdź to tutaj i dodam Cię do naszego zamkniętego forum :)

    madamama lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorry, trochę głupio się czuję- nie chciałam żadnej kłótni. Po prostu nie wiedziałam, że ktoś się podszywał i popatrzcie z mojej perspektywy, że mogło to być odebrane jak do nowych-> po co ktoś miałby chcieć się podszywać skoro tutaj wcześniej uczestniczył, nikogo przecież byscie nie odrzuciły z wcześniejszej ekipy i dlatego tak to odebrałam.

    Kończę już ten temat, ale nie gniewajcie się- ani o to, że wcześniej się nie odzywałam

    Swoją drogą nie byłabym sobą gdybym nie napisała- jak ku.wa można podszywać się pod kogoś i kraść czyjąś tożsamość???? Jeśli ta osoba to czyta- to jesteś nienormalna.. i to jest chore!więc lecz się!

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się o co gniewać. Niepotrzebne nieporozumienie, nic się nie stało przecież :)

    Limerikowo, Evcia lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylo, minelo nie ma co wracac do zlych rzeczy

    Galanea, Evcia lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za rady o krzesełkach na pewno je obejrzymy. My na razie też karmimy w bujaczku.

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarejestrowałam się na fasolce, ale ilość wątków i tematów jest wieeeeeeelka :)

    Galanea, Paula222, evas lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madamama wrote:
    Zarejestrowałam się na fasolce, ale ilość wątków i tematów jest wieeeeeeelka :)

    Widziałam, już Cię dodałam. Temat na samym dole. To moje prywatne forum :)

    madamama lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się. :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaa a widzisz u Malej zatwardzenia?.u mnie po rozszerzeniu diety jest gorzej, wcześniej kupki co 4 max 5 dni i tylko na poczatku plastelinka a pitem rzadka,luzna musztardowa(wybaczcie za opis). Po sloiczkach kupki brak nawet 6 dni i czopek w ruch, gesta zielona. Sliwki nie pomagaly,wiec moja dr kazala kupic Laximed(kapsulki lub saszetki)i podawac codziennie przez ok 2 miesiące, az sie wszystko wyreguluje.zreszta na ulotce jest napisane,ze efekty widac po ok 2 tyg, co nie znaczy ze dopiero kupka sie wtedy pojawi-;.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
‹‹ 1832 1833 1834 1835 1836 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ