X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona robi takie "bobki" i to z wysiłkiem.Jutro mamy wizytę u lekarza to dopytam bo się meczy biedna a my razem z nią.Śliwki też podawałam i nic.Jak jadla tylko cyca to żadnych problemów nie bylo najpierw myślałam ze po marchewce teraz nie daję i dalej to samo.

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo już dawno nie widziałam Twojej Loli :) urocza i ładnie je :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki na kupkę dobry sok z winogron i jabłek oczywiście rozcieńczony, albo rumianek. My dodawalismy rumianek do mleka.dzieki temu jak dotąd kupek niebylo 2 razy przez 2 dni to na bebiko. Na samej piersi raz po 5 dniach. A moze te kupki są wlasnie od złego mleka mm. U nas było bebiko i ten problem właśnie, zmieniliśmy na bebilon Comfort od kolek i zaparć i wszystko wróciło do normy i pila do 3 miesiąca po 3 miesiącu zwykły bebilon.

    U nas też są białe wypustki u giry to zwapnione torbielki. Wychodzącego zeba nie da się pomylić, juz się przekonałam. Szkoda mi małej, meczy się, jak mnie dziś ugryzła do tej pory czerwony palec. Ciekawska matka chciała zobaczyć to dostała za wscipskosc.

    Limerikowo, evas, maagdaa, kasiula870 lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki na kupkę dobry sok z winogron i jabłek oczywiście rozcieńczony, albo rumianek. My dodawalismy rumianek do mleka.dzieki temu jak dotąd kupek niebylo 2 razy przez 2 dni to na bebiko. Na samej piersi raz po 5 dniach. A moze te kupki są wlasnie od złego mleka mm. U nas było bebiko i ten problem właśnie, zmieniliśmy na bebilon Comfort od kolek i zaparć i wszystko wróciło do normy i pila do 3 miesiąca po 3 miesiącu zwykły bebilon.

    U nas też są białe wypustki u giry to zwapnione torbielki. Wychodzącego zeba nie da się pomylić, juz się przekonałam. Szkoda mi małej, meczy się, jak mnie dziś ugryzła do tej pory czerwony palec. Ciekawska matka chciała zobaczyć to dostała za wscipskosc.

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak Aisak dziaselka bez zebow tez pokasaja jak piszesz wscibska rekę hi hi
    pomyslec jak beda uzbrojone..

    a lezaczek bedzie juz dla siostry bo miejsca na ewolucje brak, na spanie miesci sie juz na styk stykow :--))

    24ecizk.jpg

    my tez zaczelismy na barana jak Natalia ;--)) pomysl odgapiony

    1yra76.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 00:26

    eta, Galanea, AISAK, Evcia, alexast, maagdaa, evas, kasiula870 lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetne te Wasze dzieciaczki!!:)
    Limerikowo też mam taki właśnie bujaczek i też powoli się już Gosia nie mieści. A pomysł z noszeniem na barana rewelacja hihi
    U nas od 2 dni też brak kupki, wcześniej robiła codziennie. Nie wiem czy to przez indyka bo jej zaczęłam dawać czy przez to, ale widać że się troszke męczy.
    Wiecie co wkurzyłam się- płaci się nie małe pieniądze za czynsz a w tym za ogrzewanie, a tu od wczoraj zimne wszystkie kaloryfery.. ja nie wiem czy jakaś awaria ale bez przesady. Mam małe dziecko:/

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po lekarzu ,mała przybrała na miesiąc 40 dk.Na kupkę mamy zalecone jabluszko nie ze sloiczka,kompot z jabłek,platki owsiane zmiksowane troszkę też z jabłkiem,śliwki,i receptę na syrop jakby to nie pomogło tylko w telefonie nie mogę nic o tym znaleźć może któraś z was miała piszę tak Lactulose Fresenius płyn.Ogólnie ma pić jak najwięcej szczególnie gdyby pila ten syrop będzie trudne bo ona anty.Pozatym wszystko dobrze.
    Pierwszy raz dalam jej sloiczek z rybą ojej masakra cóż za zapach a jej smakowało no calkiem inne gusta mamy .
    Evcia i co ciepełko już macie ?

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maagdaa, ja mialam dla Oliwki syrop lactulose. Miala wtedy okolo dwa miesiace. Faktycznie zadzialal, kupki sie uregulowaly

    maagdaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja właśnie o tobie myślałam że możesz coś wiedzieć bo kojarzyłam że Oliwia miała takie problemy ale nie chciałam sie wychylać gdybym pomieszala osoby.W takim razie jak dieta nie pomoże kupię go.Dzięki

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia mam nadz ze dogrzewacie sie farelka albo piecykiem
    zawsze moze dryndnac do spoldzielni/administracji ile potrwa ta awaria jeszcze
    no fakt maluszek musi miec kolo 20stop, nie ma zartow

    Evcia lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maagdaa mam nadzieję, że jej się szybciutko poprawi!! Moja od 2 dni też nie robi kupki, męczy się, chyba po indyku taka reakacja. Ale czekam na razie. I do tego odmawia jedzenia warzyw, mięska. Tylko jabłko dziś wszamała;)

    Limerikowo próbowałam się cały dzień dodzwonić do spółdzielni i nikt nie odbiera. Do tej pory nie mamy.. Maż chyba będzie musiał jechać po farelkę bo do tej pory jej nie potrzebowaliśmy.

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w domu niby termometr pokazuje 20 st ale okna mam nieszczelne i zawiewa firanka się rusza i wydaje się jakby było chłodniej

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio pediatra powiedziała, że może budzi mi się mała w nocy bo jest jej za gorąco i żeby było 18 stopni w mieszkaniu ... Przecież to mróz:P

    Wasze maluchy śpią z Wami w łózku? Ja chciałam żeby spała w łóżeczku, ale zmieniło to się z chwilą gdy zaczęła tak wstawać w nocy. Śmieszy mnie jak wstaje rano i pierwsze co robi to łapie mnie za nos heheh. Cóż takiego ciekawego w tym nosie. a teraz leżała na macie a ja siedzę koło niej i zaczęła mnie "gryźć" po łydce tymi swoimi wielkimi ząbiskami;)

    Maagdaa i jak tam problemy brzuszkowe? Coś się poprawiło?

    maagdaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena śpi sama w łóżeczku,bałabym się że ja zgniotę.Synek jak był mały też sam spal a jak już miał zmienione łóżeczko lubiłam z nim spać i do tej pory lubię.Jakbyśmy mieli więcej miejsca to pewnie bym z nią spala czasami ale męża nie mam gdzie wygonić.
    Dziś jedna pobudka i rano w pampersie niespodzianka ,nie wiedziałam że tak sie można cieszyć z g...na i to zielonego.

    Evcia lubi tę wiadomość

  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no przy dzieciach to człowiek sam siebie zadziwia z czego się cieszy;) To dobrze, że poszło!! Oby już nie było problemów.

    Kiedyś pisałyście o kaszkach Holle, ponoć wycofali 3 partie, może komuś z Was się to przyda:

    "Holle zrobiło serię badań dot. tej atropiny w kaszkach (ona wystepuje naturalnie). Tylko jedno badanie potwierdziło wyższe stężenie (nadal nieszkodliwe, ale wyższe, niż ich standardy). Kolejne badania już nie potwierdziły wyższego stężenia, ale że to firma o wysokich standardach - co im się chwali - to wycofują podane serie z rynku - dotyczy to kaszek jaglanej i jej mieszanek oraz 3 zboża. Reszta partii i kaszek jest ok. "

    Holle Organic Millet Porridge, lot number L13219 with best-before date 30.04.2015
    Holle Organic Millet with Rice Porridge , lot number L14103 with best-before date 30.11.2015
    Holle Organic Millet Apple-Pear Porridge, lot number L13239 with best-before date 30.04.2015

    Brytyjska Food Standards Agency wydała ostrzeżenie dotyczące zawartości atropiny i
    skopolaminy (działanie pobudzające i halucynogenne) w niektórych
    kaszkach Holle i Lebenswert i nakazała wycofanie ze sklepów
    następujących produktów:
    - Holle kaszka jaglana z ryżem 250g
    - Holle kaszka jaglana jabłkowo-gruszkowa z ryżem 250g
    - Holle kaszka mleczno-jaglana 250g
    - Holle kaszka pełnoziarnista 3 zboża 250g
    - Lebenswert kaszka jaglana z ryżem pełnoziarnista 250g
    Ostrzeżenie dotyczy całej UE. Jeśli posiadacie w domu te kaszki - wyrzućcie je. Informację przekażcie dalej."
    zródło : http://www.food.gov.uk/news-updates/…/13311/recall-baby-food

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 11:25

    maagdaa, Limerikowo, monaaa, eta lubią tę wiadomość

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Evcia dzięki. :)A Twoja pediatra może mieć rację. Anna nie lubi ciepła. Dzisiaj mi ryczała w autobusie bo jej było za gorąco. W domu nie włączmy kaloryferów, Anna śpi pod kocem polarowym w body i pajacu.
    Ale 18 stopni to chyba trochę za zimno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 12:59

    Evcia lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka jak tam Anna?

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia mój mały od początku śpi w łóżeczku co prawda jest na cycu i może lepiej by było jakby spał ze mną ale wole wstawać do niego a jak zaśnie to i ja mogę wygodnie się wyłożyć na łóżku i spać i nie bać się że zgniotę małego przez nieuwagę a po za tym też nie mam gdzie męża wygonić tak jak maagdaa

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja spie i z mala i z mezem i nigdy nic sie nie wydarzylo.

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie i tak pewnie jeszcze czeka spanie z małym jak podrośnie. Starszy syn też od małego spał w łóżeczku a jak zaczął spać na rozkładanym fotelu gdy miał 2 lata to w prawie każdą noc przychodził do nas a jak mi było za ciasno to ja szłam na jego fotel i spałam. Parę miesięcy to trwało a później sam z siebie przestał przychodzić.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
‹‹ 1833 1834 1835 1836 1837 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ