X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rybki jeszcze nie dawałam ,muszę się zaopatrzyć ,żółtko dodawałam do zupki,gotuję na króliku i na cielęcinie na razie.Dodaję kaszę mannę ,jaglaną lub jęczmienną.Przypomniałam sobie miała kiedyś słoiczek jakiś z rybką.Śniadanek nie jada ,od rana cyc a po drzemce zupka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edf0435d7bcb9c4b.html










    chyba mi się udało ,Lenka w kąpieli :-)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 10:32

    Evcia, misia_k1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak nie,bo ja tego zdjęcia nie widzę,napiszcie proszę jak to zrobić :-)

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co tam u was słychać???
    Dawno mnie tutaj nie było aż szok mnie łapie jak ten czas zapierdziela jeszcze nie dawno ,a może i dawno bo 6 7 miesięcy temu oczekiwałyśmy wszystkie na szczęśliwe porody :D. moja Zuza ma 6 mc i żadnego ząbka tylko spuchnięte i twarde dziąsełka, nie możemy doczekać się z cala rodzina na ząbka :D jest z niej spory głodomorek <3

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulujemy 7 miesięcy Lenko :)

    A nam dzisiaj bardzo dobrze się spało tylko raz mały obudził się na jedzenie. Aż jestem w szoku bo ostatnio dziąsło go pobolewało bo zapuchnięte i czasem viburkol musiał iść w ruch a nawet nurofen na noc a wczoraj nic mu nie dawałam i ładnie spał. Ale jeszcze nadejdą ciężkie chwile he jak zacznie się ząb przebijać.

    Maagdaa też nie wiem jak się zdjęcie dodaje ale weszłam na tą stronkę i widziałam zdjęcie bardzo fajne a malutka Monalisy też przecudna

    Evcia lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa,Maggda logujcie sie na nasze prywatne forum fasolkowo.pl! ;-) Galanea was przyjmie tylko potwierdzcie ze sie logujecie do nas ;-)

    evas, monalisa, maggda lubią tę wiadomość

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK z chęcią dołączę do was na fasolkowo.pl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 17:44

    evas, monalisa, NataliaK lubią tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa fajnie, że się odezwałaś. Dużo zdrówka dla całej rodziny. Lenka jest śliczniutka

    maagdaa - gratuluję miesięcznicy :)

    Niestety dzisiejsze usg nic nie wniosło nowego. Miedniczki jeszcze bardziej powiększone a moczowód mniej. Trafiliśmy tym razem na Pana chirurga i skończyły się niewiadome. Pan chirurg stwierdził, że robimy cystografię mikcyjną. Mały dostanie kontrast i będą robić zdjęcia rentgenowskie, żeby zobaczyć czy mocz się cofa do nerek czy nie. Będą małego cewnikowali. Mamy wstawić się 2 marce na 10tą. 3 marca będą robić tą cystografię o 10.30 a o 14.30 kolejne usg. 4marca wyjdziemy do domu. Już się boję jak to Olinek zniesie.

    monalisa, maggda lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To proszęmnie na to fasolkowo dodać.
    Alexast wszystkobędziedobrze musisz wierzyć wiara naprawdęczyni cuda uwierz moja rodzina i znajomi sięmodlili i wierzylii dziękitemujestem tu.
    Maagdaa nie moge zobaczy fotki lenki

    alexast lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa, juz Cie dodalam :) zapraszam na fasolkowo.pl

    Maggda rejestrowalas sie? Nie widze Cie. Jak sie zarejestrujesz na fasolkowo, to daj znac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:47

    monalisa lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast mój starszy syn miał robioną cystografię dużo razy bo właśnie cofa się mu mocz i póki był mały to nawet znosił to badanie ale jak już był większy to masakra nie chce sobie dać wsadzić cewnika.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od wczoraj znowu w szpitalu. Anna waży 5240g. Warunki nie najlepsze ale ludzie pracujący tutaj świetni. Anna dostaje kolejne dodatki kaloryczne. Jest dluga i chuda. Nosimy rozmiar 68 coraz częściej, przy jej wzroście startowym 48cm. To ładnie. Pozdrawiamy! :)

    alexast, monalisa, misia_k1 lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka dużo zdrowia dla Anny :-)

    Evcia lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa śliczne dzieciaczki:) Co do Zusu to zwykła parodia..Super, że sąd odrzucił to uzasadnienie.

    Maagdaa wszystkiego najlepszego dla córci, przeleciał ten czas:) Córa świetna w kąpieli:) Moja za 3 dni kończy 7. I jak zdrówko? Co do rybki to ostatnio podałam mojej łososia i bardzo jej smakował. Co do ząbków to wyjdą, spokojnie. Ponoć im później tym lepiej bo mocniejsze:) Moja ma 3, dwie dolne jedyni i górną dwójkę. Śmieszne są te malusie ząbki:P ale potrafi tak ugryźć.

    Kasiula zazdroszczę nocy. U nas ciągle jest kiepsko. Jeśli są pobudki co 2h to jestem przeszczęśliwa;) Nie mam już pomysłu. Nie jest głodna, budzi się i od razu płacze. Niejednokrotnie to wystarczy ją wziąć przytulić i odłożyć, ale jak mi wstaje co 20minut to jestem na granicy wytrzymałości. Zdrowa jest bo przebadana i jak to lekarz mówi- taki egzemplarz. Ale ile to jeszcze potrwa:P? jakby chociaż spała te 2-3h to by było inaczej.

    Tak w ogóle to uważajcie na kaszkę SINLAC. Pisalam Wam że byłyśmy w szpitalu bo prawdopodobnie zaraziła się grypą jelitową od nas.. ale to nie było to i znamy już przyczynę. To przez tą cholerną kaszkę. Jeszcze raz nam się to zdarzyło i ciągle się martwię przed podaniem jej czegoś nowego. Straznie się o nią martwię i ciągle widzę jak wymiotuje.

    Alexast wszystko będzie dobrze!! Nie martw się. Oby szybko się wyjaśniło. Oluś na pewno dobrze zniesie badanie.

    Nalka wspołczuję że znowu jesteście w szpitalu:( Wierzę, że wszystko się szybko wyjaśni i nie będziesz musiała więcej widzieć murów szpitala. To długa Twoja pannica:) Ja myślę, że będzie drobniejszą dziewczynką, a ma po prostu francuskie podniebienie:)

    Pochwalę się, że moja królewna ostatnio zaczęła mówić- mama, baba, tata, papa. Do tego pełza(głównie do tyłu;P).
    Chodzicie teraz na dłuższe spacery?

    Pozdrawiam i zdrówka

    monalisa lubi tę wiadomość

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. Annie po sinlacu nic nie bylo, może twoja córeczka jest na cos uczulona? Nam wychodzi górna trójka jako pierwszy zab. Wampirzyca mala będzie. :)

    Evcia lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że jest uczulona, tylko nie wiem na który składnik. Znajomy też córcie karmił tą kaszką bo nie chciała nic innego jeść i było wszystko ok. U nas ewidentnie tego nie toleruje.
    Hehe to będzie zabawnie wyglądać wampirek Anna:)
    Mnie zaczęła uwierać dwójka górna jak ją karmię. Dolne nie przeszkadzają, ale ta górna niestety kłuje:(
    Dziś podałam Gosieńce groszek i o dziwo jej zasmakował:)

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas Sinlac rewelacyjnie sie sprawdza
    natomiast spore ulewanie bylo po kaszach bobovity, wiec zmiana na sinlac i ok

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas to były spore wymioty, podejrzewam, że to ta mączka chleba swietojanskiego, bo kleik ryżowy jadła i nic jej nie było. Czytałam w internecie, że dużo dzieci jest uczulonych na ten składnik.

    Jak u Was wygląda sytuacja z powrotem do pracy? Macie z kim dzieciaczka zostawić, czy też niania - żlobek? Zaczęłam się nad tym ostatnio zastanawiać bo mi przedłużyli umowę w pracy i u nas będzie spory problem. Teściowa 70km od nas, z mojej strony niestety nie mam nikogo, a do żłobka nie chce oddawać. Będziemy kombinować, ale na nianię na pełen etat nas niestety nie stać. Mam też pracę zmianową więc czasami muszę iść na 14, więc jakoś to się wymyśli, ale pewnie z mężem wtedy nie będziemy się zbytnio widywać.

    Limerikowo też 100 lat dla malucha bo widzę, że 2 dni temu stuknęło 7 miesięcy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 14:01

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia wszystko mozliwe, kazde baby jest inne i ma inny brzuszek
    to tak jak po grillu: 14 os nic nie bedzie a 1na potruta ze hej

    ja na razie robie weekendy, maz zajmuje sie mala
    od lutego wracam na pol etatu czyli 3 dni i maz w akcji plus po polud odrobi troche godzin z domu

    najlepszym rozwiazaniem jest tu dobra i chetna babcia
    ze zlobka chyba jak kazda mamA boje sie chorob i przeziebien
    u nas zlobek odpada z tego wzgledu, dla mnie za duzy stres jak walcze z choroba malej 3tyg

    Evcia, monalisa lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziekuje Evcia za pamiec

    a gdzie to ukryl sie Twoj suwaczek ? ;--))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
‹‹ 1837 1838 1839 1840 1841 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ