X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia ze starszym choroba dalej się ciągnie już miał parę zabiegów i operację i mało co pomogło ale leki pomagają żeby nie było gorzej i jak będzie dorastał to jest szansa że się unormuje. A mój malutki znów się też budzi co chwilę w nocy od przedwczoraj bo chwile było spokoju. Ale dziąsło spuchnięte na górze wiec idzie powoli trzeci ząb.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, może któraś z Was chciałaby zamówić nosidełko Tula?

    Brakuje nam jeszcze 3 osób do zamówienia hurtowego.

    9bsp388.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza i spokój nikt się nie odzywa he

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evas ja nie zamawiam, ale dzięki że pytasz.
    Kasiula870 no faktycznie;) każda zajęta, chyba jednak forum upada.
    Jak tam sylwester? U nas spokojnie, poszłysmy spać z małą;) ale o północy obudziły ją petardy i zaciekawiona patrzyła w okno.
    Jakie kaszki podajecie dzieciom? I jak idzie u Was rozszerzanie diety? U nas powoli.. nie chce za bardzo jeść nowych rzeczy, jada po 2-3łyżeczki no i ciągle kp. Może macie jakieś sposoby?;) Chyba spróbuję sama gotować bo te słoiczki to porażka.

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laseczki :-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Dawno mnie tu nie było :-( a jakie zmiany :-( gdzie się podziała reszta ? Jak minęły święta ?
    U nas jak mały spał juz całe noce teraz coś się porobiło i wstaję do niego co 2 godziny i je cyca już sama nie wiem co jest grane ? Kaszki na wieczór za bardzo nie chce jeść :-( może dlatego? Zębów brak - tylko dziąsła spuchnięte.
    A na zdjęciu widać jak mały cieszył się z prezentu :-) A i ważymy 9,5 kg :-)
    Pozdrawiam Was serdecznie i koniecznie napiszcie co u Was
    Co do rozszerzenia diety to ja daję już zupki z mięsem z warzywami mrożonymi - tam jest por, marchewka, brukselka, kalafior, pietruszka itp. Jak gotuję zupkę to dodaję już kasze manna - mały ładnie zaakceptował i teraz bardzo smakują mu zupki. Dostaje banany z biszkoptami tak zmiksowane, jabłka, kaszki, teraz może wprowadzę jakieś serki ? Muszę zapytać lekarza. A na wigilię to próbował wszystkiego :-) Nawet troszkę rozdrobniłam mu karpia i zjadł :-) A wypił bardzo dużo kompotu z suszu :-) chyba mu posmakowało :-) Bałam się że mu coś będzie ale NIE ! dziecko po tym wszystkim było zadowolone i uśmiechnięte :-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a345783bb66e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 16:08

    Limerikowo, evas, Camilia, kasiula870, monalisa lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i bardzo proszę o dodanie mnie do mamusiek 2014 roku na fasolkowo już się zarejestrowałam :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa dodana :)

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jest tu jeszcze ktoś????

    My jedziemy jutro do Opola do chirurga dziecięcego na usg nerek. Trzymajcie kciuki.

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem cały czas ale nie ma z kim pisać to milczę.
    Za Olinka oczywiście będę trzymać jutro kciuki,na pewno będzie ok.Napisz jutro jak wynik.Pozdrawiam.
    U nas zima na całego,śmigamy na saneczkach.

    alexast lubi tę wiadomość

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wieczorem się odezwę i zdam relację :) miłej nocy wszystkim

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcia u nas jest tak że jak podaję małemu coś nowego to chętnie je ale np na drugi dzień nie chce a w inny zje ale malutko to zależy od dnia a z kaszek to podaje tylko manną bo tych ryżowych nie chce jeść. Czasem kupuje słoiczki ale przeważnie sama gotuję i też oprócz tego to na piersi jeszcze jest.

    Alexast ja też trzymam kciuki oby wszystko dobrze było.

    Evcia lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane nie uwierzycieale probuje sięjuz od patu tygodni zalogować i ciagle pokazywalo ze nieporozumienie lub sie jeszcze nie zarejestowLam.
    Boze jak sięcieszeze sie wreszcie udało :)
    Więc u mnie jakos leci Lenka miala chor uszko peknieta blone bebenkowa z wysiekiem, zlapala jakaś bakterie na basenie z czego zrobil sie ropien w uszku i gdy pękł to uszkodził blone 2 antybiotyki przzez to moje serce dostało bo Augmentin nie dal rady dopiero Zinnat 250 i krople pomogly? Jutro mamy kontrolę z tym uszkiem. Lenka cierpiala na refluks i slabo przybierala bo od 1.11 do 2.12 tylko 150 gr ale teraz od 23.12 do wczoraj 1300gr czyli 7300gr. Juz tak nie ulewa dostaje syrop przed karmieniem i mysle ze juz bedzie ok. Co pisac nadal sie karmimy cycusiem i zaczelismy wprowadzac pokarmy Lenka to straszny glodomorek wszystko jej smakuje yyyy po za dynia. Święta u nas kiepskie bo m lezal 3 tygodnie chory schudl 13 kg pierwszy posilek ktory nie przelecial przez nieg to zjadł w wigilię dzwonek karpika i pochlipal grzybowej po czym do lozka bo nie mial juz sil i temp.prawie 40 sie uczymywala codziennie po 15 godzinie i tak do rana dopiero 2 atybiotyk mu pomogl. Dzieci moje sa najwspanialsze jak juz wiecie zajmowały sie Lenka dzielnie podczas gdy ja 3 dni w kuchni rządziłam i wychodziłam tylko mysc się i spać bo karmilam nawet w kuchni :D Jak wiecie zus odebral mi prawo do zasilku w lutym twierdzac ze syn mojego zmarlego szefa zatrudnil mnie fikcyjnie ale udalo sie i 18.12.2014 sad odrzucił ich uzasadnienia i musza mnie spłacić czekam na wyrok, a oni maja czas.
    Co tam u was czy któraś zafasolkowala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 00:55

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b65ce73f5cce.jpg

    maagdaa, kasiula870, Limerikowo, evas, alexast, kambel, Martynika, misia_k1 lubią tę wiadomość

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c1b40ebec6c4.jpg

    maagdaa, kasiula870, Limerikowo, evas, alexast, kambel, Martynika, misia_k1 lubią tę wiadomość

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/550f89da1558.jpg
    Moje księżniczki
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cbc04a9c0a3.jpg
    Synuś z bratankiem Alankiem
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/09b6d32141b0.jpg
    A tej panienki juz przedstawiać nie musze <3
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8db16a417757.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f43d2aec1631.jpg

    maagdaa, Mucha, kasiula870, Limerikowo, evas, alexast, kambel, Martynika, misia_k1 lubią tę wiadomość

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Lenka nie ma żadnego zęba ale chyba zaczynająsie powolutku odzywać bo ostatnia noc przespala w sylwestra teraz sie kreci i ciągle cycek metoli.
    Dobranoc jutro zajrze do was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 00:50

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa współczuję tych chorób,teraz tylko zdrówka życzę.
    Moja Lenka też bezzębna i ja tam nawet dziąseł spuchniętych nie widzę .Je zupki gotowane tylko ostatnio ale muszę zakupić jakieś na wszelki wypadek bo np w drugi dzień świąt zepsuła nam się lodówka i zupki nie dałam bo mięso sie rozmroziło nie wiadomo kiedy ,rano wszystko pływało.Po poludniu zjada jabłko albo banana ale nie zawsze,reszta to cycek,chociaż już pare razy dostała mm żeby sie uczyła bo ja już laktatorem nie dam rady naciągnąć a pozatym nie chce mi się.Posadzona siedzi ,czasami tak śmiesznie sie giba.
    Śliczne wszystkie dzieciaczki .Dodalabym zdjęcia ale znając mój talent pewnie nie będę umiała.
    Wczoraj też coś nie mogłam się zalogować.
    Pisze chaotycznie bo nie dość że z telefonu to jeszcze mala kwiczy.Pozdrawiam.

    monalisa, Evcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Lenka kończy 7 miesięcy

    monalisa, kasiula870, Camilia, Evcia lubią tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj te Lenki chyba wszystkietakie marudne na tym etapie bo kolezanka ma tez Lenke która skończyła msc wczoraji tez taka mala maruda :)
    My dzis na obiadek mamy lososia ziemniaczki marchwke i pietruszkę mala uwielbia aki obiadek :) ale nie wiem co na sniadanko jej dawac bo kawiorka z maslem ilee mozna jeść, ostatnio jajko na parze mama jej dala wciagnela cale i nic jej nie bylo

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiegonajlepszegodla Lenki

    maagdaa lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
‹‹ 1836 1837 1838 1839 1840 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ