X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 12 października 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS zazdroszczę serduszka :) super, że wszystko jest ok

    Anielka27 dzięki. Nie mogłam znaleźć gdzie tu go wkleić

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny czy wasi mezowie tez was drażnią bo moj mnie denerwuje na sam widok zal mi go ale moje hormony po prostu bazują.

    kambel lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin 17.06.2014 <3 z ovu obliczeń i moich też , a ginekologa mam w poniedziałek



    oar8csqv1r0ni36k.png

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Witam dziewczyny czy wasi mezowie tez was drażnią bo moj mnie denerwuje na sam widok zal mi go ale moje hormony po prostu bazują.


    Oj taaak i to bardzo, mimo tego, że biedak nic złego nie robi wręcz przeciwnie stara się jak może ale mi tak odbija, że a to krzyknę na niego zaraz płacze bo mi go szkoda a po chwili się z siebie śmieje. A on patrzy się na mnie jak na wariatkę i mówi, że chyba będzie musiał zacząć pić codziennie whisky aż padnie i wówczas będę mogła nad nim stać i się wyładowywać ;P Ja staram się mimo wszystko powstrzymywać ale czasami po prostu nie wychodzi .. na szczęście on to rozumie (stara się)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 19:52

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Anielka27 dziekuje za odpowiedz kochana juz myślałam ze wariuje. Boże jak tu jeszcze 8 miesięcy oni z nami wytrwają ?

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no przez całą ciąże chyba tak nie będzie , inaczej mój mąż stanie się alkoholikiem !!! 1233539a651j1xm1d.gif

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Ide jutro do szpitala....W macicy coś jest ale nie wygląda prawidłowo, prawy jejnik powiększony-chyba podejrzenie ciąży pozamacicznej- nie wiem, co jest grane...nie wiem czy dobrze laekarza zrozumiałam. Trzymajcie kciuki i módlcie się za nas....odezwe się po szpitalu.......
    trzymam kciuki kochana odezwij się po

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    Nie no przez całą ciąże chyba tak nie będzie , inaczej mój mąż stanie się alkoholikiem !!! 1233539a651j1xm1d.gif
    Hehe moj mnie chyba zostawi jak tak dalej miali by być

    bontbhr.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 13 października 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mnie tak piersi bolą że nawet dotknąć sie nie mogę.I nie mam ochoty na sex a jesteśmy tydzień po Ślubie.Co tu robić?

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    relganli3wx3d6wm.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 13 października 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo tak wogula wam powiem że w dniu naszego Ślubu zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży.To jest piękny prezent.A staraliśmy sie 9 miesięcy.

    magdalena, BOBASEK lubią tę wiadomość

    relganli3wx3d6wm.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 13 października 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1980 wrote:
    Dziewczyny bo tak wogula wam powiem że w dniu naszego Ślubu zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży.To jest piękny prezent.A staraliśmy sie 9 miesięcy.
    moje gratulacje i szczęścia na Nowej drodze życia :) ja też nie mam zbytnio ochoty Ale mój partner stara się to zrozumieć

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 13 października 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że on to rozumie.

    relganli3wx3d6wm.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika ja też jak wypluta. Nie mam ochoty i siły na nic. Wczoraj wyciągnęłam moich chłopaków na spacer do parku to mi trochę pomogło. Na seks też nie mam ochoty ale i trochę sie boję bo plamię.
    W domu bałagan bo nie mam siły tego ogarnąć. Mam nadzieję, że szybko przejdzie to zmęczenie :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basssia87 wrote:
    MonikaS zazdroszczę serduszka :) super, że wszystko jest ok

    Anielka27 dzięki. Nie mogłam znaleźć gdzie tu go wkleić

    Niedługo i Ty usłyszysz malutkie serduszko :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1980 wrote:
    Dziewczyny bo tak wogula wam powiem że w dniu naszego Ślubu zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży.To jest piękny prezent.A staraliśmy sie 9 miesięcy.
    Gratuluję :) Super prezent :) Myślę, że skoro tyle czsu się staraliście to Mąż będzie wyrozumiały ;)

    Mój musi się chwilowo pogodzić, że z seksu nici bo plamię trochę i boję się żeby nie pogorszyć sprawy

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 13 października 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Mój też mnie drażni, a o seksie narazie musi zapomnieć. Po pierwszej stracie mam uraz. I niestety musi to zrozumieć. Przeżył ciąże z córcią, to teraz też da rade ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 13 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Wiem, ale ten program liczy tak jakby było standardowo czyli 28 dni, a mój cykl trwa srednio 35 dni-powinien uwzględniać indywidualne różnice i liczyć od owulacji + te 2 tyg....Nie denerwuje się, tylko wiem, że jestem krócej w ciąży...będzie dobrze :)
    Ja mam cykle po 36 dni ovu pokazuje 6 tydz 7 dzień. a w poniedziałek był mój termin @ więc wydaje mi się ze jakby odjąć tydz to będzie dobrze

    monalisa lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 13 października 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny jakie mam dziś mdłości masakra zrobiłam dziś dorsza na obiad i zjadła z apetytem ale teraz jest masakra rano tez bylo tak. Nie Wiem co gorsze mdłości czy wymioty.

    bontbhr.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Matko dziewczyny jakie mam dziś mdłości masakra zrobiłam dziś dorsza na obiad i zjadła z apetytem ale teraz jest masakra rano tez bylo tak. Nie Wiem co gorsze mdłości czy wymioty.

    pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży to też tak miałam i marzyłam żeby zwymiotować żeby ulżyło ale do efektu nie dochodziło - masakra

    w tej ciąży póki co delikatnie i rzadko mnie mdli :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Matko dziewczyny jakie mam dziś mdłości masakra zrobiłam dziś dorsza na obiad i zjadła z apetytem ale teraz jest masakra rano tez bylo tak. Nie Wiem co gorsze mdłości czy wymioty.

    pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży to też tak miałam i marzyłam żeby zwymiotować żeby ulżyło ale do efektu nie dochodziło - masakra

    w tej ciąży póki co delikatnie i rzadko mnie mdli :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ