X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Maksi8 Przyjaciółka
    Postów: 93 29

    Wysłany: 14 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kambel dzięki chyba udało mi się z tym suwaczkiem

    w4sqqqmzwfjj49tr.png
  • Maksi8 Przyjaciółka
    Postów: 93 29

    Wysłany: 14 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam wizyty u ginekologów?

    w4sqqqmzwfjj49tr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 14 października 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vosia wrote:
    monalisa wychodzi z suwaczków, że jesteśmy w identycznym czasie ciąży :) napisz jak po wizycie, również mam ją dzisiaj :)
    L
    Dziś na wizycie zobaczyłam pęcherzyk ale nic po za tym lekarz kazał mi przyjść 28.09. Martwie się troszkę nie wiem dlaczego bo przecież niczego więcej się nie spodziewałam,wiem ze na serduszko za wcześnie ale po cichu liczyłam ze może coś będzie widać

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 14 października 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u was?

    bontbhr.png
  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 14 października 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa ja tak samo jak szłam na wizytę to liczyła, że jakimś cudem będzie już serduszko :) a był pęcherzyk. Niestety pozostaje nam tylko cierpliwie czekać

  • vosia Znajoma
    Postów: 24 13

    Wysłany: 14 października 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pęcherzyk ma 5,9 mm, jest w dobrym miejscu, dostałam witaminy (Leadee Vit)skierowanie na podstawowe badania i z nimi zgłosić się za 2 tyg., nie mogę oderwać wzroku od zdjęcia z USG :) miła wizyta, nawet mój mąż stwierdził, że lekarzowi dobrze patrzy z oczu :)

    termin 17 czerwiec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 18:23

    34bw3e3kyru84bsj.png

    rfxgskjobnn8updj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam takie pytanko. Jak to jest z tymi zdjęciami USG, trzeba o nie poprosić trzeba coś płacić? Może pytanie jest trochę głupie ale ja na serio nie wiem jak to jest

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 14 października 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam. Według lekarza termin na 11 czerwca. W czwartek widziałam pęcherzyk. Za dwa tygodnie idę zobaczyć czy bije serduszko. Trzymajcie kciuki! Na razie mam lekkie mdłości od czasu do czasu, zmęczenie, osłabienie no i senność masakryczna do tego rozkojarzenie i wrażliwe sutki.

    Anielka27 - ja byłam prywatnie więc tak czy inaczej pieniądze zostawiłam, ale o zdjęcie się prosić nie musiałam ani płacić dodatkowo również nie trzeba było. :)

    Anielka27 lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Maksi8 Przyjaciółka
    Postów: 93 29

    Wysłany: 14 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jeżeli ja mam termin na 20 czerwca to nie mam po co wcześniej iść tylko dopiero w listopadzie żeby zobaczyć serduszko bo jak pójdę wcześniej to go nie zobaczę i będę się denerwować A tak to może zobaczę 2 serduszka Nie teraz to żartuję sobie

    w4sqqqmzwfjj49tr.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 14 października 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksi8 wrote:
    Więc jeżeli ja mam termin na 20 czerwca to nie mam po co wcześniej iść tylko dopiero w listopadzie żeby zobaczyć serduszko bo jak pójdę wcześniej to go nie zobaczę i będę się denerwować A tak to może zobaczę 2 serduszka Nie teraz to żartuję sobie
    z suwaczka wnioskuję, że za wcześnie. ja byłam w 5 tyg ciąży i nic nie było widać dopiero w 6tyg i 1 dniu było widać fasolkę i już slyszałam serduszko :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 14 października 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn ten 6 tydzień to z usg bo z okresu to 7

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 14 października 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczynki za nasze malutkie <3 trzymamy kciuki

    Martynika lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 15 października 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę już jutro,na 10.30.Obym zobaczyła piękne,bijące serduszko,wtedy powiem tacie i siostrze :).Tak czekam na to serduszko i obawiam się trochę,dobrze,że mam zawsze optymistycznie nastawionego męża :).

  • vosia Znajoma
    Postów: 24 13

    Wysłany: 15 października 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie po badaniach laboratoryjnych
    - grypa krwi
    - morfologia
    - badanie moczu
    - glukoza

    w mojej przychodni wyniosły mnie 46 zł
    Niestety wyniki dopiero na piątek, długo się czeka na grupę krwi.

    Powodzenia :)

    34bw3e3kyru84bsj.png

    rfxgskjobnn8updj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, to ja miałam tych badań znacznie więcej i koszt 450 pln.

  • vosia Znajoma
    Postów: 24 13

    Wysłany: 15 października 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    O kurcze, to ja miałam tych badań znacznie więcej i koszt 450 pln.
    Tak, doktor też mnie poinformował, że za 2 tyg. dostane skierowanie na szereg badań, a póki co chce zobaczyć ogólny stan zdrowia. Gdy zobaczymy jak serduszko bije wówczas kolejny etap badań :) koszt w takim celu nie przeraża :)

    34bw3e3kyru84bsj.png

    rfxgskjobnn8updj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze koszt nie przeraża :) ja sie cieszę ze mam ich tyle, lepiej za duzo niż za mało :)

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 15 października 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    a ja mam takie pytanko. Jak to jest z tymi zdjęciami USG, trzeba o nie poprosić trzeba coś płacić? Może pytanie jest trochę głupie ale ja na serio nie wiem jak to jest

    Anielka ja chodzę prywatnie do gina i przy każdym usg dostaję zdjęcie i płytkę z nagraniem usg.

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 15 października 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do badań, to ja dostałam skierowanie teraz na wszystkie. Wg mnie trochę to jest bez sensu.

    W pierwszej ciąży, która była obumarła miałam tak samo. Zrobiłam badania - koszt około 250zł, poszłam na wizytę serduszkową - i nie usłyszałam serduszka. Na drugi dzień szpital i "czyszczenie".

    Vosia u Twojego gina jest logicznie zrobione. Tak powinno być, najpierw podstawowe, a po serduszku reszta. A nie od razu wszystko. A bardzo dużo ciąż na początku niestety się nie utrzymuje. To po co robić od razu badania np. na HBS HCV itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam ufam swojemu lekarzowi, badania na pewno nie zachodzą :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ