X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 16 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Ja wolę nie zapeszać i nie śpieszyć się za bardzo,o szpitalu pomyślę jak będę co najmniej w połowie ciąży,albo i później.
    Tez tak uważam moja fasolka jest za mala

    bontbhr.png
  • vosia Znajoma
    Postów: 24 13

    Wysłany: 16 października 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, miałyście w obecnych albo poprzednich ciążach plamienia jasno brązowe (bez krwi) w początkowym etapie ciąży?

    monalisa, magdalena lubią tę wiadomość

    34bw3e3kyru84bsj.png

    rfxgskjobnn8updj.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 16 października 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 ciąży prze 3 miesiące miałam miesiączkę natomiast z córką plamilam w I trymescie ale lepiej udaj się do lekarza aby upewnić się ze wszystko ok z małżeństwem. Trzymam kciuki

    bontbhr.png
  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 16 października 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Jest serduszko :). Pyka sobie ładnie 140/min. Wszystko dobrze umiejscowione. Jedyne moje zmartwienie to torbiel na prawym jajniku, która od ostatniego razu podwoiła swoją objętość, ale lekarz twierdzi, że wraz z powiększaniem się macicy, torbiel powinna "odchodzić na boczny tor" i wchłaniać się. Oby.
    Dostałam też Nystatynę na grzybka, bo leki bez recepty mi nie pomagały.
    GRATULUJE!!! I ZAZDROSZCZĘ STRASZNIE :)

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 16 października 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vosia wrote:
    musi to być piękne uczucie usłyszeć serduszko....

    mój entuzjazm opadł do -1 .... zauważyłam lekkie plamienie koloru jasno-brązowego :( po pracy zadzwonię do mojego lekarza.... jejkuu jak się boje:(
    Trzymam kciuki!

    Witaj Nutka, Furia :)

    Furia lubi tę wiadomość

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 16 października 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szpitala z córcią miałam "wybrany". Gin skierował do innego,a skończyło się w wojewódzkim i guzik miałam do powiedzenia

  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 16 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny troszkę sie zapędziłyście z tym szpitalem

    Martynika, Evelineq lubią tę wiadomość

    relganli3wx3d6wm.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 16 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vosia wrote:
    dziewczyny, miałyście w obecnych albo poprzednich ciążach plamienia jasno brązowe (bez krwi) w początkowym etapie ciąży?
    Ja miałam na czas @ nawet zrobiły się trochę bardziej ciemne. Ostatnio znów lekko brązowy śluz ale bardziej Wodnisty ślę przeszło wszystko :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie o szpitalu nie myślę, na razie myślę, żeby serduszko w poniedziałek biło :) a mój lekarz tak czy siak tylko w jednym miejscu przyjmuje, więc jeśli chciałabym żeby mi odbierał poród, to i tak nie mam wyboru :) Tak czy siak za wcześnie dla mnie na takie przemyślenia :)

    Evelineq lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 16 października 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak,wydaje mi się,że teraz raczej myśli się o serduszkach,dobrych wynikach badań,pomyślnym wyjściu z pierwszego trymestru...szpital,na obecna chwilę to coś,co chyba najmniej zaprząta nam głowę ;).

    Evelineq lubi tę wiadomość

  • Maksi8 Przyjaciółka
    Postów: 93 29

    Wysłany: 16 października 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w dzień okresu widziałam różową krew na papierze za jakąś godzinę zmieniło się to w jasno brązowy kolor i koniec jak do tej pory nic nie ma a śluz mam koloru przeźroczystego Nie wiem czy to dobrze? Ma tak kturaś z was może?

    w4sqqqmzwfjj49tr.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 17 października 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście żadnego plamienia ani nic nie miałam- dobrze, bo bym panikowała;) Więc niech lepiej nie bedzie;) I nawet brzuch zbytnio nie boli:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 17 października 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na usg. Dzidzia ma 3 mm i serduszko ładnie było widać jak biło :)i jest to 5/6 tydz a w om wychodzi 7 .
    Najważniejsze że rośnie ;)

    Limerikowo, Martynika lubią tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 17 października 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy Was tez w 7 tyg atakuje tradzik?

    boja sie jakichs dramatycznych wahan hormonalnych , do tej pory nie moglam narzekac jakos strasznie na cere a teraz kazdy dzien wojuje na czółku i szyi bolesnie

    dzieki

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 17 października 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę się dołączyć? To 4 tydzień 3 dzień ciąży. To moja druga ciąża (w pierwszej serduszko stanęło :() Narazie podchoodze do tej ciąży z dużym dystansem niestety :(

    nutka, Limerikowo lubią tę wiadomość

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 17 października 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucyk- zapraszamy;) Szykuj się z nami na czerwiec.:)
    Limerikowo- mnie zaraz po zapłodnieniu wysypało na buzi i wtedy mój mąż spojrzał na mnie i powiedział: jesteś w ciąży. Jak potem dopytywałam skąd takie stwierdzenie to powiedział mi, że mam buzię całą wysypaną;P

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo, ja nie miałam ładnej cery od czasu gdy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w marcu, ale fakt faktem od momentu zajścia zaczęły mi się robić duże, bolesne pryszcze, takich wcześniej nie miałam. Na twarzy, szyi, dekolcie. No cóż, nic z tym nie zrobię, po prostu cieszę się, że jestem w ciąży ;).

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 17 października 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kambel gratuluję serduszka!

    U mnie cera bez zmian

    Spać mi się chce ciągle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kambel- To wspaniała wiadomość. I jakie pewnie ogromne było to dla

    Ciebie przeżycie :) dostałaś zdjęcie z USG na pamiątkę? Ja jeszcze muszę czekać do 30 października i cały czas gdzieś tam głeboko w duszy się zamartwiam , żeby wszystko tylko było dobrze.

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zamartwiaj się, będzie dobrze i może zobaczysz coś nieco bardziej konkretnego, niż ja ;). Ludek miał 8mm i wyglądał jak mały, bezkształtny kurczak. Głupia, wyobrażałam sobie, że zobaczę już coś człekokształtnego ;). Ale serduszko pikało, tycie, ale dawało czadu :).

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ