X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, a zresztą mogę Wam pokazać, czekajta :).

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2baef94175604d2f.jpg

    Furia, kambel, monalisa, vosia, nutka, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 17 października 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa zazdrosc mnie zjada !!! Ja jeszcze 3 tyg. do wizyty...

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem zazdrość będzie zjadała te, które zajdą dopiero co, jak Ty już będziesz miała za sobą tę wizytę :).

    Furia, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 17 października 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny i chciałam dołączyć do dziewczyn z terminem na czerwiec :)

    Kupiłam dziś test i miałam czekać do jutra rano jednak nie wytrzymałam i zrobiłam o 16 wynik pozytywny :)

    Martynika, evas, Furia, Limerikowo, magdalena lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia84 wrote:
    Witam dziewczyny i chciałam dołączyć do dziewczyn z terminem na czerwiec :)

    Kupiłam dziś test i miałam czekać do jutra rano jednak nie wytrzymałam i zrobiłam o 16 wynik pozytywny :)


    Witaj :) Wielkie gratulacje !!!

    Furia - ja mam wizyte na 30 października i tak nie mam pewności czy na 100% zrobi mi USG. Z tego co słyszałam USG zazwyczaj robi się (oczywiście jak ciąża przebiega prawidłowo bez krwawień itp) na przełomie 11-14 tygodnia. Więc przynajmniej już konkretnie będzie można zobaczyć dzidzie :)

    Limerikowo, Tusia84 lubią tę wiadomość

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 17 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    Furia - ja mam wizyte na 30 października i tak nie mam pewności czy na 100% zrobi mi USG. Z tego co słyszałam USG zazwyczaj robi się (oczywiście jak ciąża przebiega prawidłowo bez krwawień itp) na przełomie 11-14 tygodnia. Więc przynajmniej już konkretnie będzie można zobaczyć dzidzie :)

    Anielka w 11-14 tygodniu to już będę miała 3 usg, tzw. genetyczne. Na pierwszej wizycie powinien Ci zrobić, chociażby żeby potwierdzić ciąże i sprawdzić serduszko

  • Maksi8 Przyjaciółka
    Postów: 93 29

    Wysłany: 17 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kambel gratuluję serduszka
    Pozostałe mamusie witam serdecznie

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w4sqqqmzwfjj49tr.png
  • Maksi8 Przyjaciółka
    Postów: 93 29

    Wysłany: 17 października 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika super USG Mam nadzieję też takie zobaczyć tylko swoje

    w4sqqqmzwfjj49tr.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 17 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    nie wiem jak wy, ale ja jestem potwornie zmęczona ale mi mój dwuletni synek w tym bardzo pomaga. tzn jest drugim głównym sprawcą tego zmęczenia :)

    ja przestałam już plamić ale za to wątroba spuchnięta i obolała i tak się zastanawiam czy to nie efekt uboczny duphastonu.

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basssia87 wrote:
    Anielka w 11-14 tygodniu to już będę miała 3 usg, tzw. genetyczne. Na pierwszej wizycie powinien Ci zrobić, chociażby żeby potwierdzić ciąże i sprawdzić serduszko


    ja mówię o procedurach w państwowych placówkach.Zaleceniach Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Pierwsze oczywiście może być wykonane aby potwierdzić ciążę ale nie jest obowiązkowe. Obowiązkowe muszą być przeprowadzone między 11-14, 18-24,30-35 tyg. ciąży.
    Ja miałam robione USG w 3 tygodniu ciąży i co z tego jak i tak nic nie było widać, często dziewczyny robią prywatnie usg we wczesnym etapie i często nic nie widać, albo widać ledwo pęcherzyk nie wiadomo czy nie jest pusty, a to jeszcze nie bije serduszko i tylko płaci się i dodatkowo denerwuje. Mi ginekolog powiedział, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo nie ma potrzeby tak wcześnie robić usg bo tylko moge nie potrzebnie się denerwować a tak już wszystko dokładnie będzie widać i będzie mógł określić czy nie ma jakiś wad dzidzia. Wiadomo, on w ciąży nie jest nie przeżywa tego co ja ale co ma być to będzie. Wiem, że jest dużo dziewczyn , które miały tyle szczęścia, że w 5 tyg. czy 6 tyg ciąży już słyszały bijące serduszko ale jest naprawdę wiele kobiet, które panikowały bo niczego się po USG nie dowiedziały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2013, 21:33

  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 17 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idę do Was się pochwalić :)

    Nasza fasolka ma 0,44 mm i bijące serduszko
    wszystko jest na swoim miejscu. Lekarz powiedział, że bardzo ładnie to wszystko wygląda.
    Założył mi kartę ciąży a termin przypada na 02.06.2014!!!

    nutka, Modelka, vosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bankierka wrote:
    To idę do Was się pochwalić :)

    Nasza fasolka ma 0,44 mm i bijące serduszko
    wszystko jest na swoim miejscu. Lekarz powiedział, że bardzo ładnie to wszystko wygląda.
    Założył mi kartę ciąży a termin przypada na 02.06.2014!!!


    Wielkie Gratulacje, najważniejsze, że wszystko jest w porządku i oby szło w dobrym kierunku :) I jak się czułaś jak usłyszałaś serduszko? Pewnie coś niesamowitego i nie da się opisać? :)

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 17 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia84 wrote:
    Witam dziewczyny i chciałam dołączyć do dziewczyn z terminem na czerwiec :)

    Kupiłam dziś test i miałam czekać do jutra rano jednak nie wytrzymałam i zrobiłam o 16 wynik pozytywny :)

    O tej samej godzinie dziś testowałam ;) wynik też taki sam :D jutro rano powtórzę.

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 17 października 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    Wielkie Gratulacje, najważniejsze, że wszystko jest w porządku i oby szło w dobrym kierunku :) I jak się czułaś jak usłyszałaś serduszko? Pewnie coś niesamowitego i nie da się opisać? :)

    Pewnie, że tak !!! Super przeżycie, patrzyłam tylko, czy jest tam ta czarna plamka na monitorze. Była ogromna i te serducho, które tak szybko biło.
    Oprócz tego pokazywał mi ciałko żółte, które odpowiada za pokarm o ile czegoś nie pomieszałam.
    Kazał odstawić luteinę dopochwową i zacząć brać duphaston.
    Kazał dużo pić napojów niegazowanych.
    Kazał jeść często ale w małych ilościach.
    Super lekarz!!! Cieszył się razem ze mną.

    Anielka27, Limerikowo, magdalena lubią tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 18 października 2013, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytę dopiero mam na 24 października, ale wczoraj byłam znów na zleconej przez położną becie i wyszło 5880 :) To chyba fajnie rosnie, prawda? Tydzień temu było 162.

    magdalena lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • vosia Znajoma
    Postów: 24 13

    Wysłany: 18 października 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po drugiej wizycie w ciągu tygodnia, ze względu na plamienia, które wywołuje polip na szyjce wielkości ziarenka pieprzu, podobno nie zagraża to ciąży, ale profilaktycznie dostałam duphaston 2 x dziennie, pocieszający jest fakt, że po 3 dniach od poprzedniej wizyty pęcherzyk z 5.9 mm urósł do 9.1 :)

    Widzę, że nas coraz więcej :) ale fajnie :]

    Modelka lubi tę wiadomość

    34bw3e3kyru84bsj.png

    rfxgskjobnn8updj.png
  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 18 października 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Ja wizytę dopiero mam na 24 października, ale wczoraj byłam znów na zleconej przez położną becie i wyszło 5880 :) To chyba fajnie rosnie, prawda? Tydzień temu było 162.

    Jak rośnie to dobrze nawet bardzo dobrze. Ja też 10 dni temu miałam bete 5490 a teraz już bije serduszko.
    Dobrze kochana, że tą wizytę masz dopiero 24-go niech fasolka jeszcze rośnie.

    Trzymam kciuki!!!

    Modelka lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 18 października 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak sobie myślałam, że do przyszłego czwartku Fasolek ( bo to chłopak jest) podrośnie i jeśli lekarz zrobi mi usg, to może już zobaczę serducho :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 18 października 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę w czwartek. Może już zobaczę serduszko..? Zmartwię się jeśli nie.
    Modelka - beta świetna! Ja miałam tylko 3887,5 tydzień temu. (czyli w 5 tygodniu i 1 dniu)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ