Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapytajcie swoje Mamy na jakis materacach one nas kladly i tez uroslysmy, glowe daje ze jako niemowleta lezalysmy na kocykach i bylo ok, plecy w wiekszosci proste ;--))
    szykuje sie na kolejny dzien parad, dzis glowna czyli Sw Patryka, patrona IRL
    a fakt moja mala od rana tez sie zatrzesie tz obudzi sie jak glos meza uslyszy ze 9/10 rano i sniadanko juz czeka na stole na nas
    zaczyna potem juz kopac tak ją ciagnie do jedzonka ;--))
    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    MonikaS, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Galanea lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Gratuluję studnióweczkom, Muszka kciuki mocno i dawaj znać :)

    A ja zamierzam zaraz wrócić do łóżka i czytać "Pierwszy rok z życia dziecka", nigdzie się dziś nie wybieram, na dworze masakra pogodowa.

    Również czekam na kurierów, soro rzeczy ma przyjść w tym tygodniu, ciekawa jestem tej bielizny alles, no i całej wyprawki z mamas i papas do łóżeczka :)

    dobrego dnia!

    Weronika ja miałam z tej serii zakupić to poczytania o ciąży- " W oczekiwaniu na dziecko", ale jak doszłam do wniosku, że zostały mi 3 miesiące i trochę, to chyba tą właśnie zakupię ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    81clk9i.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wstałam rano i rozpoczęłam mój codzienny rytuał, tj.:

    7:50 - Ostry dyżur na TVN7

    Potem śniadanko i szydełkowanie przy Project Runway na playerze.

    I oto szykuję się koło 11 do doktora House'a na TVN7, moszcząc się wygodnie w łóżku, gdy dostaję telefon:

    - Dzień dobry. My od montażu szafy. Stoimy pod pani drzwiami z szafą, ale nikogo nie ma...

    Ja w wynajmowanym mieszkaniu, mąż w pracy z kluczami od nowego mieszkania, miał przyjść facet od podłóg ze swoimi kluczami, ale cholera go wie, kiedy, panom od szafy trzeba zapłacić... my czekaliśmy, aż się skontaktują i umówią na konkretną godzinę, a okazało się, ze przeoczyliśmy, że na zamówieniu była wskazana konkretna godzina, czyli dziś między 9 a 11...

    Nie lubię takich niespodzianek, no, ale nasza wina. Na szczęście facet od podłóg pokazał się za 15 minut i im otworzył, a ja się doturlałam za jakiś czas.

    Co do materaca, to ja go będę miała w komplecie razem z meblami (a biorę te: http://allegro.pl/zestaw-mebli-klups-safari-zyrafka-9-elementow-i4035588096.html) i tam jest gryka-pianka-kokos. Kiedyś dziewczyny na III trymestrze bardzo długo dyskutowały na temat materaca, poczytałam te opinie/doświadczenia i wydaje mi się, że to jest dobra opcja. Był też jakiś jeden przypadek, gdy zalęgły się robaki, ale u nas raczej będzie sucho, mam nadzieję, że nie będzie niechcianych lokatorów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 12:31

    MonikaS, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    a zapytajcie swoje Mamy na jakis materacach one nas kladly i tez uroslysmy, glowe daje ze jako niemowleta lezalysmy na kocykach i bylo ok, plecy w wiekszosci proste ;--))
    szykuje sie na kolejny dzien parad, dzis glowna czyli Sw Patryka, patrona IRL
    a fakt moja mala od rana tez sie zatrzesie tz obudzi sie jak glos meza uslyszy ze 9/10 rano i sniadanko juz czeka na stole na nas
    zaczyna potem juz kopac tak ją ciagnie do jedzonka ;--))
    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    Ja miałam materac z jakąś słomą OMG! i normalnie pościel, poduszkę.

    MonikaS, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Galanea, Limerikowo lubią tę wiadomość

    81clk9i.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Hejka laseczki inne mają 30 tydzień a ja 25 :-) Jest różnica więc pewnie urodzę z Was wszystkich ostatnia.
    Ja dziś szykuję się do lekarza :-) ciekawa jestem jak nasz synek :-)
    Dziś zrobiłam mu pierwsze nagranie :-) jak ślicznie kopie mamusię :-)

    ooo Topa nie zapominaj o mnie! mi z OM wychodzi na 3 lipca :P a lekarz mówi, żeby sugerować się bardziej datą wg OM, nie usg. mimo wszystko, nie wiem czemu, piszę z Wami, a nie w wątku lipcowym.

    81clk9i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Ja sobie wstałam rano i rozpoczęłam mój codzienny rytuał, tj.:

    7:50 - Ostry dyżur na TVN7

    Potem śniadanko i szydełkowanie przy Project Runway na playerze.

    I oto szykuję się koło 11 do doktora House'a na TVN7, moszcząc się wygodnie w łóżku, gdy dostaję telefon:

    - Dzień dobry. My od montażu szafy. Stoimy pod pani drzwiami z szafą, ale nikogo nie ma...

    Ja w wynajmowanym mieszkaniu, mąż w pracy z kluczami od nowego mieszkania, miał przyjść facet od podłóg ze swoimi kluczami, ale cholera go wie, kiedy, panom od szafy trzeba zapłacić... my czekaliśmy, aż się skontaktują i umówią na konkretną godzinę, a okazało się, ze przeoczyliśmy, że na zamówieniu była wskazana konkretna godzina, czyli dziś między 9 a 11...

    Nie lubię takich niespodzianek, no, ale nasza wina. Na szczęście facet od podłóg pokazał się za 15 minut i im otworzył, a ja się doturlałam za jakiś czas.

    Co do materaca, to ja go będę miała w komplecie razem z meblami (a biorę te: http://allegro.pl/zestaw-mebli-klups-safari-zyrafka-9-elementow-i4035588096.html) i tam jest gryka-pianka-kokos. Kiedyś dziewczyny na III trymestrze bardzo długo dyskutowały na temat materaca, poczytałam te opinie/doświadczenia i wydaje mi się, że to jest dobra opcja. Był też jakiś jeden przypadek, gdy zalęgły się robaki, ale u nas raczej będzie sucho, mam nadzieję, że nie będzie niechcianych lokatorów...

    Mam bardzo podobne łóżeczko dla mojego Franka tylko trochę inne kolorystyka :) na żywo wyglądają bardzo porządnie :) widziałam również wzór który zamówiłaś :)

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co- przed chwilką zadzwoniła do mnie koleżanka- z nietypową prośba.... jej facet ma jutro 40 urodziny i chciałaby by je zaaapamiętał bardzo dobrze. Wymyśliła teścik ciążowy ale co jej z czystego testu- potrzebuje 2 kropelki siuśków... A że nie ma innej ciężarnej - padło na mnie . yyyyy i nie wiem co odpowiedzieć.. F*ck .

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa wrote:
    Weronika ja miałam z tej serii zakupić to poczytania o ciąży- " W oczekiwaniu na dziecko", ale jak doszłam do wniosku, że zostały mi 3 miesiące i trochę, to chyba tą właśnie zakupię ;)
    no właśnie ja się przerzuciłam, z pierwszej części na drugą :)) podoba mi się jak jest napisana, łatwo przyswajalna, choć sporo amerykańskich trendów tam jest, z którymi niekoniecznie się zgadzam, ale generalnie ksiązka bardzo ok. :)

    monaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak... pomysłową masz tą koleżankę =D Jedyne co mi się nasuwa na myśl to długie ''yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.........''

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 12:50

    monaaa, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Mam bardzo podobne łóżeczko dla mojego Franka tylko trochę inne kolorystyka :) na żywo wyglądają bardzo porządnie :) widziałam również wzór który zamówiłaś :)

    Ooo, właśnie się nad tym zastanawiałam (czy są porządne), bo ja ich jeszcze na żywo nie widziałam, będę dopiero jechać w tym tygodniu.

    Aisak, ja tam poczucie humoru mam, ale takich żartów nie lubię i bym odmówiła. No, ale Ty znasz lepiej swoich znajomych, pytanie jak sama się z tym czujesz ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 12:50

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zauważyłam że dzisiaj też mam Studnióweczke :)

    nick nieaktualny, Galanea, evas, Limerikowo, Tusia84, Paulina1986 lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aisak - mogę tylko powidzieć za siebie, ja bym miała dylemat moralny, bo tyle kobiet się stara i nie może.. a tu taki żarcik, ale każdy ma inne poczucie humoru i kogoś może to rozbawić ;)
    no to mam dylemat z tym materacem, muszę jeszcze moją położoną zapytać o jej zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 12:58

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym... takie "żarty" są bardzo ryzykowne, zapytaj koleżankę, czy ma pewność co do tego jak zareaguje jej partner ;). A ja powiem tyle, że nie może mieć, bo gdyby się bardzo starali o dziecko, to nie robiłaby takiego dowcipu. Skoro robi, to facet się niczego nie spodziewa i mogą wyjść różne kwiatki ;).

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak ale jaja i co zrobisz?
    No dobra nie rozumiem tego mogą być dwie wersje facet może spanikować lub się ucieszyć. A jak się ucieszy to co będzie ? Rozumiem że ona w ciąży nie jest ? To co chce oszukać swojego faceta ?

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynika nie wiedziałam,że rano sa powtórki Ostrego dyżuru, dobrze wiedzieć :)) bo oglądam o 19:00 często, to mój kultowy serial.

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    Powiedzcie mi czy Wasze maluchy też tak mają, że zaczynają się w brzuchu trzęść, tak jakby całe mocno drżały?
    Co do materaca to słyszałam ostatnio, że w niektórych gryka-kokos lubią gnieździć sie robaki


    to może moje dziecko robaki z łóżka dziś dwa razy wygoniły i dlatego przychodziła do nas? :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, mój też :). A gdzie są o 19?

    Bo na tvn7 leci juz 14 sezon, Abi wyszła za Lucę niedawno :).

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma to typowa Mariolka-kRejzolka. Po niej można się spodziewać wszysztkiego. Oni nie chca mieć dzieci. On nie potrzebuje obowiązku, ona ma 2 dzieci z byłym mężem- a obecny partner baaardzo je kocha i się nimi zajmuje jak swoimi. DZIECIom MÓWIĄ KATEGORYCZNE NIE!! Z resztą są ze sobą 5 lat i ani razu im na mysl to nie przeszło, nawet mnie mija tak aby nie dotknąć i się nei zarazić:)

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mąż nadmuchał mi tą wielką piłkę, żebym sobie poskakała. i tak poskakałam, że coś musiałam naciągnąć w pachwinie, bo nie mogłam chodzić..dziś już na szczęście ok. muszę być nieźle zastana, masakra. trzeba by chyba po trochę i delikatnie się porozciągać. a mój M, biedny miał wyrzuty sumienia.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    81clk9i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monaaa wrote:
    Wczoraj mąż nadmuchał mi tą wielką piłkę, żebym sobie poskakała. i tak poskakałam, że coś musiałam naciągnąć w pachwinie, bo nie mogłam chodzić..dziś już na szczęście ok. muszę być nieźle zastana, masakra. trzeba by chyba po trochę i delikatnie się porozciągać. a mój M, biedny miał wyrzuty sumienia.
    monaa nie chcę tu robić za trenera, ale nam położna kazała skakać na piłce po 36 tyg gdyż to przyspiesza poród, a teraz ewentualnie delikatnie masować kręgosłup na niej, ale może Ty możesz, tak tylko dzielę się tym co usłyszałam :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

‹‹ 597 598 599 600 601 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ