Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już któryś raz mała tak zrobiła a w poprzedniej ciąży nigdy tak sie nie działo. Wydaje mi sie, że po moich przejściach jestem przewrażliwiona, wszystko mi sie kojarzy z czymś niedobrym. Ja mam zwykły materac piankowy tyle że taki troche grubszy. Nie jest ani za miękki ani za twardy.

    Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, wtrącę się delikatnie do wątku 100-dniówki! Ostatnio sama jej wyczekiwałam jak oszałała, a tu już 62 dni! Chyba sobie nawet z tego sprawy nie zdawałam, że to już:) Dzięki za uświadomienie:)

    vikus001, eta, Modelka, Limerikowo, nick nieaktualny, Galanea, evas, Tusia84 lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dlaczego nie chcesz pojechac i sprawdzic?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Natalia gratuluje 30 tyg - super! Pewnie 1 urodzisz u nas :-))


    Ojjj wierz mi kochana że bardzo bym chciała urodzić pierwsza ale wśród nas są takie których maluchy są starsze niż mój Franek, np. Limerykowo :))
    TP mam na 2 czerwca, wiec od połowy maja liczę na rozwiązanie,tak się nastawiłam na to, żebym się przypadkiem nie przeliczyła :P

    Co do materaców to jak się nie dba to w każdym może się coś zalegnąć :P Ja akurat kupiłam piankowy, z myślą że będziemy wymieniać co kilka miesięcy, tak nam doradziła położna, podobnież materac jest ogromnym skupiskiem bakterii i lepiej go wymieniać co jakiś czas, a i o piankowym wypowiadała się najlepiej, nie wiem ale jej zaufałam, zobaczymy. Dodatkowo mężulkowi jakiś kolega powiedział że w gryka-kokos się mole zalęgły i na nic moje wywody że jak się nie dba to się zalegnie wszystko wszędzie :D

    MagdaO też ma jakoś termin na początku czerwca, coś mi się kojarzy. Swoją drogą dłuuugo jej tu nie widziałam, mam nadzieję że wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 10:58

    Limerikowo, nick nieaktualny, Galanea, evas lubią tę wiadomość

  • Niecierpliwa87 Koleżanka
    Postów: 38 20

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam odczucie takiego trzęsienia to podobno normalne:) nie przejmuj się;))

    Czekamy na Ciebie Skarbie już 4 miesiące ;*
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi osobiście te kokosowe wydają się za twarde, piankowy uważam za lepszy. Moje znajome czy rodzina zawsze takie kupują. Ja też wyszłam z założenia że i tak co jakiś czas wymienię na nowy.

    Modelka, Galanea lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamam materac kokos pianka i ma już prawie 5 lat i nic się tam nie zalęgło. stary bo jeszcze po siostry synku ale nie używany bo mały spał z nią w łóżku
    nawet nie pachnie podejrzanie ;) ja pod prześcieradło zaściełam taki kocyczek z nieprzemakalną ceratką :) parę razy zdał egzamin bo to pieluszka nie wytrzymała, to mały zwymiotował...

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie straszcie mnie molami ;) ja liczę ,że będzie ok i zda egzamin. Ponadto, zamierzam od początku klin wkładać pod prześcieradełko i na niego podkład mały od zasiusiania. Myślę,że mole, robaki itp biorą się właśnie od siuśków - wystarczy nie wysuszyć materaca i wszystko zaczyna się psuć.

    Karolina ja miewam takie drgania- ale wg mnie to moment obracania się bobasa. W końcu nasze Maluszki mają trampolinkę w środku.

    86 dni do porodu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 11:12

    nick nieaktualny, Limerikowo, nick nieaktualny, Galanea, evas lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie 80 dni a jakby brać termin z okresu to 71 :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 11:12

    Limerikowo, nick nieaktualny, Galanea, evas lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    Nie straszcie mnie molami ;) ja liczę ,że będzie ok i zda egzamin. Ponadto, zamierzam od początku klin wkładać pod prześcieradełko i na niego podkład mały od zasiusiania. Myślę,że mole, robaki itp biorą się właśnie od siuśków - wystarczy nie wysuszyć materaca i wszystko zaczyna się psuć.

    Karolina ja miewam takie drgania- ale wg mnie to moment obracania się bobasa. W końcu nasze Maluszki mają trampolinkę w środku.

    86 dni do porodu:)

    No dokładnie, dlatego piszę że jak ktoś nie dba to i mole się zalegną, bo to głównie od siuśków :)
    A że mąż kolegę ma jakiego ma... :D

    77 dni do TP :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 11:18

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) A ja mam nadzieję że jednak ja pierwsza urodzę ;) Oczywiście nie za szybko, ale oby nie po terminie :D

    Co do trzęsienia się dzieciaczka to nie zaobserwowałam... Ale mam wrażenie że już obrócił się główką w dół :) Nie wiem jak Was, ale mnie już męczy ta ciąża, nie mogę doczekać się rozwiązania...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, evas lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Hej :) A ja mam nadzieję że jednak ja pierwsza urodzę ;) Oczywiście nie za szybko, ale oby nie po terminie :D

    Co do trzęsienia się dzieciaczka to nie zaobserwowałam... Ale mam wrażenie że już obrócił się główką w dół :) Nie wiem jak Was, ale mnie już męczy ta ciąża, nie mogę doczekać się rozwiązania...

    Dobra to umówmy się tak że rodzimy jako pierwsze razem =D bo mnie już też męczy...
    Ja rozpoznaje kiedy się odwraca, jednak jak na dole łapkami macha a nogami bo żeberkach to czuje :) potwierdzone przez usg, ale od tamtej pory już się z 2 razy na boki przerzucił :D

  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    MagdaO też ma jakoś termin na początku czerwca, coś mi się kojarzy. Swoją drogą dłuuugo jej tu nie widziałam, mam nadzieję że wszystko ok :)

    Ja jeszcze do jutra jestem na turnusie z Zuzą, napięty plan zajęć uniemożliwia mi pisanie, ale czasami do Was zaglądam, żeby być w miarę na bieżąco.

    Ja też mam termin z OM na 2.06, chociaż na ostatnim usg wyszło na 14.05, wcale bym się nie pogniewała, gdyby Staś się trochę pospieszył :)

    nick nieaktualny, Limerikowo, nick nieaktualny, Galanea, evas lubią tę wiadomość

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle mnie zrozumiałyście z tym robactwem w materacu :) te dziewczyny które o tym rozmawiały mówiły o praktycznie nowym materacu, nie był przesikany bo miały ceratkę pod prześcieradłem. Okazało się że w sklepie jak poszła z reklamacja sprzedawca poinformował ją że te materace tak mają i że można było się spodziewać że wejdą w to robaki. Nie dosłyszałam firmy materaca, tylko tyle że jest dwustronny i jak dziecko podrośnie to się go obraca.

    Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka może być ;) Ja mam termin wg @ 22 maj, wg 1 usg na 20 maj... Jak dla mnie mogę rodzić na początku maja :D

    Dziewczyny mam może i głupie pytanie, ale jak działa taki aspirator do noska dla maluszka? Za czasów mojego rodzeństwa używało się gruszki, a teraz te aspiratory... Czy to co wyciągamy z noska maluszka trafia do ust?? Bo mnie to szczerze przeraża :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mam taki właśnie dwustronny co się obraca :) wszystko z nim ok. może w tym sklepie te materace były niewłaściwie przechowywane -może były zawilgocone...ta warstwa kokosowa jest cienka a reszta to pianka. na początku jak dzidziuś jest mały to śpi na kokosowej stronie a po roku na piankowej - która też swoją drogą nie jest taka miękka :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Nalka może być ;) Ja mam termin wg @ 22 maj, wg 1 usg na 20 maj... Jak dla mnie mogę rodzić na początku maja :D

    Dziewczyny mam może i głupie pytanie, ale jak działa taki aspirator do noska dla maluszka? Za czasów mojego rodzeństwa używało się gruszki, a teraz te aspiratory... Czy to co wyciągamy z noska maluszka trafia do ust?? Bo mnie to szczerze przeraża :/
    w życiu bleah hihihi zasysasz aleto co z noska wyjdzie zatrzymujesię w pojenmiczku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 11:36

    Martynika, Galanea lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika dzięki :) To mam ulgę :D Na prawdę jeszcze nie spotkałam takiego urządzenia :D

    Też mam materac dwustronny, za 3 dni mam zamiar zerwać z niego folię, aby pooddychał ;)

    Galanea lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula nie martw się mnie też ten aspirator przerażał na początku ale okazał się super ekstra - o wiele lepiej spisywał się niż gruszka :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar kupić materac kokos-pianka- gryka - moja kuzynka ma i jest z nim wszystko ok

    zem3i09keg891u11.png
‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ