Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze norma stają sie kiepskie noce u nas....
    Ja niby spałam, ale miałam takie głupie sny ze szok. Oczywiście związane z porodem i szpitalem!
    Mózg to jednak dziwny organ jest!!!!!!

    Wygnalam męża do stajni rano, a sama idę zrobic sobie mini spa. Trzeba korzystać puki możemy. Pózniej może byc cieżko zamknąć sie w łazience na godzinę :)

    Widziałam na grupie FB ze mamy kolejnego brzdaca- dziewczynka. Jak na razie wszystkie porody przez cc.

    Oj sypiemy sie dziewczyny, sypiemy!

    Miłej niedzieli

    Asiaa1201 lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy te dzieci z grupy na fb to tez sa to te z listy naszej prowadzonej przez Katis? Jjesli tak to moznaby bylo tam tez update robic :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam !

    ja wczoraj bylam na 30-stce i spalam o dziwo jak zabita. nie mam juz sil siedziec kilka godz na imprezach

    wszyscy mi mowili ze juz moge rodzic w kazdym momecie i w nocy snilo mi sie ze mi czop odszedl
    mam nadzieje ze dotrwam do terminu cc na spokojnie

    milej niedzieli

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Widzę, że nocki kiepskie,zgagi,bòle... U nas to samo,chociaż zgaga odpuszcza podobno przez to że opadł mi brzuszek :)
    Wieczorem miałam twardnienia i bòle brzucha ,kręgosłup boli...oj coraz bliżej :)

    Miłego dnia!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam tych dziewczyn na fb nie kojarzę, więc nie powiem czy to któraś z naszej listy.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie kojarzę dziewczyn z FB. Tylko Cath jak sie udziela to wiem ze to Ona :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ash nie kojarzysz? No ja w sumie Was nie (oprócz Cath) bo wiem jak wygląda ale tak to nie.
    ash wrote:
    Ja tez nie kojarzę dziewczyn z FB. Tylko Cath jak sie udziela to wiem ze to Ona :)

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha :D widzicie ale ja jestem charakterystyczna :D niektórym sie śnie nawet <3

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope wrote:
    A mnie ash nie kojarzysz? No ja w sumie Was nie (oprócz Cath) bo wiem jak wygląda ale tak to nie.
    Penelope nie martw sie ja ciebie kojarzę :D

    Penelope lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cath, wstawiałas tam zdjęcia te same co tu i twarz pokazywalas tu więc nie było problemu ze zlokalizowaniem że to Ty :)

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tylu miejscach udostępniam swoje zdjęcia ze nie robi mi to różnicy czy pokazuje tu twarz czy nie :D Facebook, instagram, mój blog, nk (od czasu do czasu) tak jestem dziecko facebooka! :)

    Penelope lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ja bym brala antyb tak tak dr mowil. 7 dni to minimum ale czesto sie orzedluza do 10,11,12 14 dni.
    Moze chcial miec pewnosc ze doleczysz to wiec chyba lepiej wziac niz mialby nastapic nawrot choroby.

    Ja tez kiepsko dzis spakam

    A na sniadAnko zrobilam nalesniki:) tak namyslilam sobie w nocy;))

    Powodzenia dzisiejszym rozpakowujacym;)) bo pewnie taka bedzie;d

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tu miałam swoje zdjęcie w awatarze stąd myślę że może parę osób mnie kojarzyć :)

    megg lubi tę wiadomość

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna, dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka :)

    Lara 82, słoneczna 85, Fedra, justta, Angélique89 lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na tej grupie na fb udzielam sie raz na tydzień :D jakos nie odpowiada mi to jak laski sie wyzywaja czasem! :/

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chodziło o to że nie kojarzę tych które urodziły na fb.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie dopisalam do tej grupy.
    Koleżanka dodała mnie do grupy matek, fajna, bo mozna sie ciekawych rzeczy dowiedzieć, ale nie podoba mi się troche ich wykręcenie na pewne kwestie - bycie eko - dolewasz do kawy mleko krowie, a kysz szatanie! Nie karmisz piersią - jestes zła matka. One pisza, ze jak kobieta z własnego wyboru nie karmi, to jest głupia itd.
    Dlatego się tam nie udzielam nawet.

    Oglądam dd TVN, dzień bez "eksperta" piroga dniem straconym.. A ja nie lubie gościa...

    Penelope lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj byla wiosna 12° a dzisiaj jest bialo,padl snieg i znow zawitala zima....Z ta pogoda z roku na rok wieksze anomalie sie dzieja.

    U was tez bialo jest? ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope wrote:
    A mnie ash nie kojarzysz? No ja w sumie Was nie (oprócz Cath) bo wiem jak wygląda ale tak to nie.

    No jasne ze kojarzę! Zaćmienie umysłu miałam jak pisałam posta!
    :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Ja sie nie dopisalam do tej grupy.
    Koleżanka dodała mnie do grupy matek, fajna, bo mozna sie ciekawych rzeczy dowiedzieć, ale nie podoba mi się troche ich wykręcenie na pewne kwestie - bycie eko - dolewasz do kawy mleko krowie, a kysz szatanie! Nie karmisz piersią - jestes zła matka. One pisza, ze jak kobieta z własnego wyboru nie karmi, to jest głupia itd.
    Dlatego się tam nie udzielam nawet.


    No to ja nie mam tam chyba nawet po co wchodzic. hehe :) od razu bylabym publicznie zlinczowana ipewnie za wiek tez by mi sie oberwalo

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1835 1836 1837 1838 1839 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ