Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co u AsiaSz. ?

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa no to chyba się doczekałaś na swoją kolejkę ;) trzymam kciuki,żeby się rozkręciło i w miare mało bolało ;)

    derii84 lubi tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nam dziś
    odpadł pępek :D

    słoneczna 85, Bietka, Penelope, derii84, Sue, kasia_1988, Patrycja20, asia888, LadyMK, Laurka, Fedra lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelstw gratuluje!

    Januszkowa trzymam kciuki

  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieciaczki macie sliczniutkie!

    Ja podaje wit d3 400 j i wit k 25 j - zalecenie ze szpitala przy karmieniu wyłącznie piersią.

  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    A nam dziś
    odpadł pępek :D

    O wow

  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym juz chciała!

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jadę. Zaczęłam krwawić. skurcze nadal są, trzymajcie kciuki. wzięłam prysznic w dosłownie 10 min. z wszystkimi zabiegami. napisze jak bede na miejscu.

    Penelope, słoneczna 85, derii84, Sue, Boroniówka, dorocia2324, mala_mi1982, kasia_1988, Patrycja20, Katiś, przedszkolanka:), megg, LadyDi, asia888, LadyMK, Daisy, Angélique89, Fedra lubią tę wiadomość

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka bardzo sie ciesze ze masz grzeczna coreczke i dobrze sobie radzisz. Ciemna linia na pewno zniknie, czasem utrzymuje sie kilka miesiecy ale zniknie..
    Widzialam w tv ze u Ciebie takie mrozy i snieg.
    W Berlinie za to slonecznie:)

    Januszkowa o kurde zaczelo sie u Ciebie, badz dzielna! Trzymam kciuki zeby szybko poszlo.
    Ja tez mam skurcze sa nieregularne... byly wczesniej bolesne i minely teraz jakby cos znowu sie zaczyna mama mowila ze miala tak samo ze mna.

    Jak tam siedzace na bombie? Cos sie zapowiada?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 15:50

    oar843r8kh12ukn4.png
  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa, do dzieła, u mnie też zaczęło się skurczami a potem krwawienie i pojechałam. Trzymam kciuki :)

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope a co ile mialas skurcze? Czy to jest taki bol okresowy powtarzajacy sie? Czy taki ze sciska brzuch przez jakis czas potem puszcza? Boje sie ze nie bede wiedziala kiedy jechac.

    oar843r8kh12ukn4.png
  • derii84 Autorytet
    Postów: 1772 1057

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa, ale czad!!
    Oby szybko poszło :-)

    Maarta u mnie luzik, jak na razie bez większych sskurczy,plecy nie opuszczają, ale żeby coś się rozkrecalo konkretnego, to niestety nie...

    Śmiać mi się chce, bo spragnione jesteśmy tych boli, a jak przyjdzie co do czego, będziemy spragnione cc lub znieczulenia :-D

    przedszkolanka:), asia888 lubią tę wiadomość

    Dwa cuda: Tymus i Olafek ♥♥♥

    p19uskjok4jap6fv.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wody mi odeszły, dzwonilam do douli, szykujemy sie i jedziemy.

    dorocia2324, mala_mi1982, Maarta:), Pia Gizela, Boroniówka, Stokrota :), Patrycja20, derii84, Sue, Katiś, słoneczna 85, Bietka, przedszkolanka:), megg, LadyDi, truskawkax25, Tygrysek, asia888, LadyMK, Daisy, Angélique89, angelstw, Laurka, Fedra lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak nareszcie! U mnie skurcze wciaz nieregularne, boli

    oar843r8kh12ukn4.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelstw gratulacje!!!

    Trzymam kciuki za wszystkie rodzace i te ktore maja CC!!

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak trzymam kciuki!! Super, ze sie zaczyna :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cath wrote:
    Dziewczyny podajecie swoim dzidziulkom witaminę k i d3? Jedli tak to w jakies ilości? :)
    Ja podaję D+K w kapsułce twist off. Jeśli poprosisz w aptece o witaminy D i K dla niemowląt to Ci farmaceuta da bo one wszystkie maja ten sam skład. Ja zamiast dwóch kapsułek kupiłam 2w1. Ja mialam zalecenie ze szpitala , że przy karmieniu piersia wit. D należy podawać odrazu a wit. K od 8 doby.

    mala_mi1982 lubi tę wiadomość

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak myslalam, ze jak ruszy to lawinowo przy tylu przedterminowanych! Trzymajcie się i aby poród lekkim wam był ;)

  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cath ja zresztą takie zalecenia odnośnie tego co podawac mam na wypisie ze szpitala (nie swoim tylko dziecka). Na swoim wypisie mam tylko zalecenie żeby brać DHA dodatkowo. Czytałaś wypisy swoje ? Tam powinno być napisane co i w jakich ilościach masz brać i podawać. Chociaż nie jestem pewna czy w każdym szpitalu piszą.

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia ! :)
    Oby poszło w miarę znośnie
    Moje siedzenie na bombie ciągnie się dalej i nie liczę na nic raczej,Synek chce się chyba zobaczyć jeszcze z panią doktor bo jutro rano wizyta,no chyba,że nocą coś się zacznie ,kto to wie..

    ja się pierwsza będę darła o znieczulenie,bo w to,że dam rade z tym bólem sama raczej słabo wierzę..

    tak bardzo chcę już żebyśmy wszystkie gadały o kupach

    kasia_1988, derii84 lubią tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
‹‹ 2347 2348 2349 2350 2351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ