Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje DZiewczyny za info :) własnie planuje jakaś zakupić :) Moj Mlody tez spi ale zaraz GO bede budzić, musze umyć brudasa na wizytę u lekarza :) bo spi osrany, cały uciapany mlekiem i wyglada jak dziecko wojny :)

    ale sukces bo cos kima..tylko strasznie steka czy cos, wydaje jakies dziwne dzwieki ) az mi sie smiać chce:0

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    A ja się zważyłam i od wyjścia ze szpitala schudlam prawie 3kg!!!;)
    Jeszcze troszkę i osiągnę wagę sprzed ciąży:)
    Zazdroszcze...ja już prawie miesiąc i dwa tyg od porodu a od wyjścia ze szpitala stracilam ledwie 1 kg....i cały czas mam jeszcze 6 na plusie i opone na brzuchu :( no i cellulit w gratisie na udach :/

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to , że dalej mi się dupa w spodnie sprzed ciąży nie mieści a cycki w bluzki nie wchodzą i nie mam w czym chodzić... :/ ;)

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • truskawkax25 Autorytet
    Postów: 360 404

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest z tymi witaminkami:)
    Dzisiaj Oskarek ma 8 dobę. A karmie go na zmianę i mleczkiem modyfikowanym ( z 240 ml na dobę ) reszta to mleczko moje ( 60 ml co 3 godzinki ) .
    To podawać witaminę K + D ? Czy sama D ?

    qb3c3e5eerxx6827.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś podaje delicol?
    pomaga. ?

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o taka dokładnie mam chustę http://littlefrog.pl/product-pol-3044-Chusta-tkana-Little-Frog-Fluoryt-L-4-6-m-.html

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje delikol i mysle ze pomaga.

    megg lubi tę wiadomość

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawkax25 wrote:
    Dziewczyny, a jak to jest z tymi witaminkami:)
    Dzisiaj Oskarek ma 8 dobę. A karmie go na zmianę i mleczkiem modyfikowanym ( z 240 ml na dobę ) reszta to mleczko moje ( 60 ml co 3 godzinki ) .
    To podawać witaminę K + D ? Czy sama D ?

    mam ten sam dylemat :/

    relg9vvjrtqik460.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 2 tygodnia k+d, przez pierwsze 2 tygf tylko d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy wasze maluszki mają coś a la katar tj słuchać takie bulgotanie z tyłu noska, ale nic nie wylatuje na zewn?

  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od 11.30 przy cycu :) Trochę jadł, trochę spał. Teraz ma mega czkawkę, aż słyszę jak mu w brzuszku szaleje!
    Mąż pojechał odebrać pesel i załatwić sprawy urzędowe. A ja powinnam zabrać się za szykowanie obiadu :D
    I sukces, dziś udało mi się poprasować pranie, jak mały spał :)

    relg9vvjrtqik460.png

  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się karmi wyłącznie piersią to k + d. Jak się podaje mm to tylko d.

  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaSzw a podajesz kropelki przy kazdym karmieniu?

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala_mi1982 wrote:
    Jak się karmi wyłącznie piersią to k + d. Jak się podaje mm to tylko d.
    Potwierdzam. Mam tak napisane w wypisie ze szpitala.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg tak. 5 kropli.

    Mi kazano dawac od 8 doby K+D

    megg lubi tę wiadomość

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja codziennie lecę z wagi, nie mam apetytu, nie mogę nic jeść, nic mi nie smakuje. Do tego codziennie budzi mnie biegunka. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Nie jem nic takiego co mogłoby ją powodować. Podobno tak się może dziać po tym antybiotyku na GBS, ale tak długo!? :/ Mój mąż twierdzi, że to stres. Bardzo boję się o Natalkę. Jak tylko zapłacze to jestem cała w nerwach, nie wiem co jej jest. Dzisiaj rano byłam płaczącą matką nad płaczącym dzieckiem. Próbuje sobie sama tłumaczyć, że dzieci czasami też płaczą, ale pomaga tylko na chwile.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia szw - po delicolu sa mniejsze wzdęcia czy jak to działa?

  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delicol pomaga trawic laktoze, wiec mysle ze tak tu chodzi o mniejsze wzdecia. I tak je ma ale mniejsze. Daje jeszcze espumisan 4 x dziennie co 6h no i rurka.

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chustę Tula elastyczną. Dla mnie extra. Poli również się podoba :)

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziś dostałam swoją pierwszą wypłatę macierzyńska :D

    Gosiak lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
‹‹ 2470 2471 2472 2473 2474 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ