Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas nie wiem czy jakis skok czy co. Wczoraj prawie caly dzien pospal, troche pomarudzil. Dzis spal godz od 12-13 i potem 10min przed 15. O 15 polozylam starszego a z malym sie polozylam do karmienia w nadziei na sen. Nic z tego.

    Teraz powinnam sie powoli szykowac bo niedlugo jedziemy do tesciowej i chce zrobic nalesniki a Natan tylko na rekach spokojny i co poradzic musze z nim siedziec.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    Mała Mi nawet gdybyś chciała tak non stop leżeć, nosić czy bawić to z dwójka dzieci to niemożliwe.

    Drugie dziecko nie pójdzie w odstawkę bo pierwsze jest wymagające. To jest dopiero wyzwanie.....

    To akurat prawda. Trzeba troche pokombinowac zeby dwojce dogodzic, w sumie to trojce bo jeszcze jest tatus ;)

    mala_mi1982, megg, asia888 lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Piotruś dal mi piękne kwiaty na Dzień Mamy :-)

    dorocia2324, Gosiak, mala_mi1982, marcela29, Pia Gizela, megg lubią tę wiadomość

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    Mała Mi nawet gdybyś chciała tak non stop leżeć, nosić czy bawić to z dwójka dzieci to niemożliwe.

    Drugie dziecko nie pójdzie w odstawkę bo pierwsze jest wymagające. To jest dopiero wyzwanie.....
    Jak starsze dziecko jes chodzące to jeszcze pomoże - pieluszkę przyniesie i będzie zadowolone ;) Spacery wspólne, jak młodsze śpi w chuście, to ze starszym można się bawić, czytać mu... iść na spacer. Jak się karmi można czytać książeczki zamiast forum ;)

    dorocia2324, mala_mi1982 lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    Jak starsze dziecko jes chodzące to jeszcze pomoże - pieluszkę przyniesie i będzie zadowolone ;) Spacery wspólne, jak młodsze śpi w chuście, to ze starszym można się bawić, czytać mu... iść na spacer. Jak się karmi można czytać książeczki zamiast forum ;)
    Prawda jest taka, że im więcej człowiek ma do zrobienia tym lepiej ze wszystkim sobie radzi....ostatnio śmiałam się jaka to ja czaem byłam niewyspana i zmęczona jak trzeba było o 6 do pracy wstać. a teraz....4 rano, 3 pobudki w miedzyczasie i jakoś daję rade ;)

    Gosiak, mala_mi1982, megg lubią tę wiadomość

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spi w wozku! Uciekam sie szykowac bo nie wiem ile mam czasu ;)

    megg lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mi się z "polubieniami" pierniczy

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • agaaa28 Autorytet
    Postów: 1139 689

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna wrote:
    Eh a mój mi zrobił taki prezent ze szkoda gadać... oprócz kupy z rana :P Przysypial mi na cycku, więc stwierdziłam ze zrobię tak jak wieczorem, czyli jak juz nie je tylko cycka,to podmieniam cycka na smoczek, delikatnie odkładam do Łóżeczka i jak nie śpi od razu to głaszcze go po głowie i po chwili zasypia. Juz kiedyś tak próbowałam w dzień i nic z tego nie wyszło, no ale przecież trzeba próbować... Zaczął marudzić w łóżeczku, więc wzięłam go na ręce i tak się rozryczal ze aż mu tchu brakowało, to był wrzask jakby coś go bolało, nawet na szczepieniu się tak nie darł :/ Ja nie wiem, moje dziecko w ogóle się nie uspokaja na rękach, wręcz przeciwnie, normalnie jakby mnie nie lubił :( Wiem ze mamy narzekają ze trzeba nosić i ręce bolą, ja bym nosiła jakby moje dziecko to lubiło i się cieszyła ze się uspokaja... Cała akcja trwała 40 min, to już by w chuście zasnął, eh czasami juz nie mam siły i nic mi się nie chce.

    Sluchaj mi sie wydaje ze to triche kwestia charakteru. Kuba tez tak ma i czasem az mi przykro. Jest nerwowy niecierpliwy itp. Ale wiem ze ma to po mnie. Mnie latwo zdenerwowac a trudno mi sie uspokoic potem. Kubus teraz ma ciagle nowe wrazenia. To go wybudza i denerwuje a jak sie wkurzy to nie umie sie od razu uspokoic

    Atakasobiejedna lubi tę wiadomość

    Kubuś - 9 luty, 4100 gram, 59 cm

    951c9e183b.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    coś mi się z "polubieniami" pierniczy
    Mi też

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • agaaa28 Autorytet
    Postów: 1139 689

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez cyrk dzisiaj. Pierwsza drzemka z pobudkami co 15 min, ma spacerze spal mim 20 potem maeudzil strasznie, przed kolejna drzemla sie zwyl, spal 40 min i rozplakal sie przez sen wiec teraz spi na rekach. Nosz oszaleje chyba... u nas to jak nic skok

    Kubuś - 9 luty, 4100 gram, 59 cm

    951c9e183b.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja też śpi teraz na rękach. ale nie wyła. Lubię patrzeć jak śpi :) No i na rękach śpi dużo dłużej niestety...

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • agaaa28 Autorytet
    Postów: 1139 689

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje nam nic innego niz przetrwac. Juz lepiej niech spi na rekach jak za moment ma beczec ze zmeczenia do wieczora

    megg lubi tę wiadomość

    Kubuś - 9 luty, 4100 gram, 59 cm

    951c9e183b.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    coś mi się z "polubieniami" pierniczy

    Mi tez

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • agaaa28 Autorytet
    Postów: 1139 689

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla mi wlasnie piankowa mata :) kladlam malego ma mate taka miekka ale zauwazylam ze lepiej mu sie przekreca na boki na materacu u nas na lozku. Chyba bylo mu za miekko

    Kubuś - 9 luty, 4100 gram, 59 cm

    951c9e183b.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my naradzie mamy pierwszy dzień bez kupy :-( i dlaczego. A juz było tak pięknie i kupa zawsze była rano.

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak masz bondolino? Bo ja bym chciała jakieś nosidlo dla męża na lato, ale to bondolino light w ogóle mi się nie podoba wizualnie :/ To popelina jest ładniejsze ale nie wiem czy faktycznie tez jest cienkie jak piszą na stronie?

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Stokrota :) Autorytet
    Postów: 856 685

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popelina ? ;)

    1usajw4zbiudzgxg.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrota :) wrote:
    popelina ? ;)
    http://www.bondolino.pl/16-bondolino-popelina

    To chyba nazwa materiału ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakasobiejedna wrote:
    Gosiak masz bondolino? Bo ja bym chciała jakieś nosidlo dla męża na lato, ale to bondolino light w ogóle mi się nie podoba wizualnie :/ To popelina jest ładniejsze ale nie wiem czy faktycznie tez jest cienkie jak piszą na stronie?
    Ja nie wiem jakie są te popelina, więc ciężko mi porównać do czegoś :/
    Ja mam takie dla męża: http://www.bondolino.pl/21-nosidlo-bondolino-light-petrol.html
    i nam się podoba.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba się jeszcze wstrzymam, jak będzie siedział to będę miała większy wybór ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
‹‹ 2993 2994 2995 2996 2997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ