Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 13 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a duzo przytylyscie ??

    relge6yd0kju1g7d.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 13 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4,5 (waze sie przed sniadaniem ) potem az sie boje hehe

    juska19 lubi tę wiadomość

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 13 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megg
    u mnie 3 ciaza ale z synem jak bylam w ciazy pierwszy raz poczulam w 14 tyg z corka w 18 a z tym maluszkiem w 15 :)

    megg lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w czwartek mam wizytę, chciałabym płeć już poznać :)
    ja miałam straszne wymioty, szpital po drodze, na razie 1 kg.do przodu :)

    juska19, megg lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 13 września 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megg
    to nie duzo :) mi ciezko stwierdzic bo w sierpniu na wizycie w szpitalu waga pokazala 79,1 w gp tydzien temu 77,7 a w domu we wtorek 81 wiec nie mam pojecia ktora waga dobrze wazy

    relge6yd0kju1g7d.png
  • olcia87 Autorytet
    Postów: 452 197

    Wysłany: 13 września 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przytyłam 2,5 kg, a co do ruchów to w sumie nie wiem czy to to :) tak jakby takie łaskotanie od środka bardzo delikatne :)

    megg lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka - Szymuś [*] 26.09.2014r. - 19tc
    Mama Mai - mój cud ( 15.02..2016) - 2920g 52cm - 38tc cc
    Mama Kingi - drugi cud ( 28.06.2018) - 3940g 56cm - 40tc cc
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 13 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja wam zazdrosze poznawania plci :) ja moze w listopadzie sie dowiem jak nie bede musiala jechac 50 km do lekarza prywatnie

    megg lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 13 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz wiem ze synus:)
    kiedy macie polowkowe?

    juska19, MistrzyniWKochamCieMisiu, Fedra, asia888 lubią tę wiadomość

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w czwartek się dowiem o połówkowych :)
    a chciałaś synka, przeczuwałaś?

    megg, juska19 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 13 września 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego ale myslalam ze córka, widac nie mam daru przewidywania
    bylo mi wszystko jedno, wazne zeby bylo wszystko ok
    pewnie przy 2 bede miala sprecyzowane ze bd chciala corke do pary :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2014, 22:45

    juska19 lubi tę wiadomość

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 13 września 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze przedszkolanka ze tez mialas slub w czerwcu rok temu :) ja 29.06

    uciekam do spania, milych snow dziewczyny:) jutro wstane w 5 mcu ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2014, 22:52

    Sue lubi tę wiadomość

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ;*
    Czerwiec fajny miesiąc ;)

    juska19, megg lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 13 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam slub w tym roku w maju w czerwcu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :)

    megg lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 13 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Wow ale się ostro zrobiło :-) Nie ważne niech sobie każdy robi takie badania jakie chce, WAŻNE ŻEBY DZIECI BYŁY ZDROWE :-) so chillout :-)

    -A tak w ogóle może ktoś akurat prowadzi ciążę u lekarza z certyfikatem FMF bo jest ich naprawdę dużo w Polsce:poniżej lista:

    https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1

    -Mamaliye odnośnie twojego lekarza prywatnego w pierwszej ciąży z Częstochowy to podejrzewam że to dr. O... i rzeczywiście opinie ma nie ciekawe dużo by pisać ale szkoda mu tyłek obrabiać.

    megg lubi tę wiadomość

    relge6yd3cl8y0me.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 13 września 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czerwiec mc szczesliwy :)
    a wy co przewidujecie?

    do jutra:*

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 13 września 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue oglądałam Voice Of Poland, która to twoja koleżanka?
    Ciekawa jestem?

    relge6yd3cl8y0me.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 13 września 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara rozpoczynasz 600 stronę- ładna liczba juz

    Lara 82 lubi tę wiadomość

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 13 września 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładna :-) ciekawe do ilu dobijemy w lutym ?
    No chyba, że już nie będziemy wtedy ze sobą gadać ;-) (żarcik)

    megg, Sue, juska19, Gosiak, Fedra lubią tę wiadomość

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Lara 82 Autorytet
    Postów: 3695 2716

    Wysłany: 13 września 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej nocki :-)

    relge6yd3cl8y0me.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 13 września 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara, Asia Kwaśnik :)
    W sumie znajoma bardziej:) ale musze przyznać, ze na żywo brzmi sto razy lepiej:)
    Mam nadzieje, ze bedzie dalej!

    Lara 82 lubi tę wiadomość


‹‹ 597 598 599 600 601 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ