Mamusie luty 2015 ;)
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny czy oprócz mnie, któraś nie ma praktycznie żadnych dolegliwości bólowych? bo ja się czuję jak alien trochę
Wy ciągle mówicie o tym a ja nie pamiętam żeby mnie coś bolało poza początkami ciąży. Raptem wczoraj lekko pobolewał mnie brzuch, albo czasami kręgosłup, ale to jest na tyle mało intensywne, że nie przywiązuję do tego wgi.
Aagnieszkaa lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
słoneczna 85 wrote:Bietka a jak Twoja szyjka po wizycie? ile masz teraz dlugosci? bo ostatnio to mialas jakos 21 mm z tego co pamietam, wydlyzyla sie troche?
Słoneczna jutro mam wizytę i się wszystkiego dowiem
Najgorsze jest to, że nie jestem na tę wizytę zapisana i pewnie sobie trochę poczekam zanim mnie przyjmie... -
angelcia wrote:No wlasnie, ciekawe jak to bedzie z podobizna.. Jednak wolalabym zeby wdała sie we mnie
Angelcia mój chrześniak nie jest podobny do żadnego z rodziców ;p A jak miał kilka miesięcy to wyglądał jak mały kibolWiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 15:03
Fedra lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyBietka jesteś super, jak mały kibol - haha, usmiałam się
Rozumiem, ze był łysolkiem? Bo kibole to głównie z tą łysiną mi się kojarzą
Chociaż, takie malutkie łysolki są urocze.
Sylwia moze jakaś obsuwa w dostarczaniu wyników? O której wizyta?Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 14:08
Bietka lubi tę wiadomość
-
Widzę, że poruszacie temat chemii w pielęgnacji dziecka. Co do chusteczek - na początku kupię. Jak będę mieć czas to będę szykowała miseczkę z przegotowaną wodą plus ściereczka. Jak nie - chusteczki nawilżane. Jeśli chodzi o pieluszki - na początek i na wyjście będę korzystać z jednorazowych. Wielorazowe mnie "kręcą", ale na nie muszę zaoszczędzić jakąś większą gotówkę, bo bez sensu wydaje mi się kupowanie np. 2-óch czy 4-rech sztuk.
Ja posprzątałam, zawiozłam firanki do krawcowej i zabieram się za obiad. Potem będę robić jabłka z serkiem w cieście francuskim -
angelcia wrote:Dziewczyny a miewacie może takie twardnienia brzucha, ale nie całego tylko po jednej stronie? Tak jakby Dzidź się wypychał na tą stronę?
angelcia lubi tę wiadomość
Mąż i Żona od 31 maja
Mama 15 miesiecznego -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Bietka wrote:Dziewczyny czy oprócz mnie, któraś nie ma praktycznie żadnych dolegliwości bólowych? bo ja się czuję jak alien trochę
Wy ciągle mówicie o tym a ja nie pamiętam żeby mnie coś bolało poza początkami ciąży. Raptem wczoraj lekko pobolewał mnie brzuch, albo czasami kręgosłup, ale to jest na tyle mało intensywne, że nie przywiązuję do tego wgi.
Nie mam żadnych dolegliwosci, czasem delikatnie zaboli mnie brzuch i tyle. Chyba jesteśmy farciarami. Ja już zapomniałam o pierwszych miesiącach z mdlosciami.
Moją jedyną chorobą ciążowa jest na ten moment lenistwo...hihiBietka lubi tę wiadomość
Mąż i Żona od 31 maja
Mama 15 miesiecznego -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Agnieszko ja odradzam czarną sukienkę na wesele, tak jak pisze Sylwia to szczęśliwy dzień dla młodej pary, poza tym w ciąży np. ja staram się unikać czarnego ubioru. W końcu to błogosławiony stan, szczęśliwy:) To już zależy od indywidualnych zasad.
Sylwia mnie czasami też coś zaboli przy tym, ale np. jeśli długo nie byłam, wtedy czuje dyskomfort. Kup sobie suszoną żurawinę i jedz, nie zaszkodzi, a w razie czego na pewno pomoże. Badanie pokaże zwiększone leukocyty jeśli są, dzisiaj odebrałam swoje wyniki i mam w normie. (Nie wiem jak dokładnie było napisane)
Gosiak jesteś już super wystrojona na czas jesień-zima:) Kozaczki z Gino ładne i dobrze, że nie opinają nóg. Moja znajoma nie założyła żadnych butów pod koniec ciąży i na porodówkę jechała w adidasach męża:)
U mnie na obiad łosoś i do tego niezdrowe frytki
Dzisiaj będzie dzień małych grzeszków, wypiłyśmy kawę z babcią i zjadłyśmy napoleony:)
Bietka ja bym wolała żeby moja malutka była podobna do tatusia, miałaby blond loczki:) Ja jestem brunetką z prostymi włosami, zawsze chciałam mieć kręcone. Aaa i też nie mam żadnych dolegliwości:)Bietka lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny