Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1595

    Wysłany: 4 lipca 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do poduszki dla kobiet w ciąży to jest genialna. Cala ciaze z Natalka mi służyła. Teraz musze ja odswiezyc i znow mi posłuży. Ja zamawialam firmy Motherhood.

    Co do rozstepow to napewno to kwestia genow, ale sadze ze pielęgnacji również. W ciazy z corka dwa razy dziennie smarowalam brzuch na zmiane - olejkiem z Rossmanna i balsamem Palmers. Na brzuchu nie mam ani jednego rozstepu. Niestety zaniedbalam uda, pośladki i piersi i niestety na tych partiach wyskoczyly mi rozstepy.

    Uwaga uwaga. Moja zachcianka przez ostatnich kilka dni to sok pomidorowy z ogorkami kiszonymi firmy Miedzychód. Codziennie musze go wypic. A i dodatkowk mam apetyt na nabial glownie ser bialy i żółty. Chyba wapnia mi potrzeba.

    Trzymam kciukk za wasze wizyty.

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • rosann Autorytet
    Postów: 308 217

    Wysłany: 5 lipca 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Pierwsza noc z poduchą za mną :) Może nie było jakoś mega super, ale w porównaniu z poprzednimi nocami, w końcu się wyspałam <3 Myślę, że jeszcze kilka dni i dogadamy się w 100% :) Nie ukrywam jednak, że połączenie tego rogala z kołdrą to niemały wyczyn :)

    A teraz póki co szykuję się i idę w miasto na spotkanie, mam nadzieję, że dam radę chwilę dłużej pospacerować, szczególnie, że u mnie dzisiaj 29 stopni :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2017, 07:46

    nick nieaktualny, Anne92 lubią tę wiadomość

    thgfugpjkrpdgpz8.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 5 lipca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, relaksuj się ile tylko dasz radę :-) Trochę słoneczka u mnie by się przydało, pogoda dziś nie rozpieszcza. Skuszę się i zamówię tą poduchę, a co tam :-D
    Dobrego dnia dziewczyny i zero stresów dziś.

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • qatynka Przyjaciółka
    Postów: 94 58

    Wysłany: 5 lipca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również muszę się rozejrzeć za poduchą, bo w nocy zabieram całą kołdrę i zwijam ją między nogami. :x Dzisiaj wizyta, zobaczymy co tam słychać w środku. Pierwszy raz jesteśmy tak daleko i nie czuję, żeby miało się to skończyć przed lutym. :)

    nick nieaktualny, Paula., szwesta80 lubią tę wiadomość

    p19u43r8y4e057zb.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qatynka wrote:
    Również muszę się rozejrzeć za poduchą, bo w nocy zabieram całą kołdrę i zwijam ją między nogami. :x Dzisiaj wizyta, zobaczymy co tam słychać w środku. Pierwszy raz jesteśmy tak daleko i nie czuję, żeby miało się to skończyć przed lutym. :)

    Trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny, wyspana, wypoczęta przy kubku kawy inki. Oszukuje się, bo jestem kawoszem i zawsze witam dzień filiżanka kawy. Nie odrzuciło mnie od mego boskiego napoju ale postanowiłam, że dla dobra dziecka zawieszę swoja przyjaźń z kawą do czasu porodu. Czytałam, że 2 filiżanki dziennie nie są szkodliwe. Pijecie kawę?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Magdalena
  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie popijam
    Skaba kawa z duża ilością mleka
    Stwierdziłam ze jeden kubeczek raz na jakiś czas nie zaszkodzi :-)

    21-07-2017 [*] 9 tc
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduśka wrote:
    Witam wszystkie dziewczyny, wyspana, wypoczęta przy kubku kawy inki. Oszukuje się, bo jestem kawoszem i zawsze witam dzień filiżanka kawy. Nie odrzuciło mnie od mego boskiego napoju ale postanowiłam, że dla dobra dziecka zawieszę swoja przyjaźń z kawą do czasu porodu. Czytałam, że 2 filiżanki dziennie nie są szkodliwe. Pijecie kawę?

    Ja kawę odstawiłam, choć bardzo lubię i czasami mi brakuje :-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciazy jeszcze przed testem ciazowym pamiętam jak pół kubka porannej kawy wylałam do zlewu. Organizm sam odrzucił, a teraz kompletnie nic.Nie czuję wstretu.Idę na śniadanko.

    Magdalena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Anne. Odstawiłam kawę zupełnie. Raz na kilka dni piję kubek zielonej herbaty.

    A pijecie pokrzywę?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki a jak tam Wasze nosy?Ja od dłuższego czasu kicham i mam wysuszona przekrwiona śluzówkę,czasem mi przytyka nos,gin mówił ze to normalne,organizm pompuje więcej krwi i jest się bardziej wrazliwszym.W aptece mi Pani poleciła masc do nosa Rinopanteina.Macie podobnie?

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję jedną kawkę :) lekarka pozwoliła mi max dwie. No i mam bardzo niskie ciśnienie.
    A ja dziś mam wizytę u endo-diabetologa

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie piję pokrzywy. A jest wskazana? Możesz coś więcej napisać? :-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Koleżanki a jak tam Wasze nosy?Ja od dłuższego czasu kicham i mam wysuszona przekrwiona śluzówkę,czasem mi przytyka nos,gin mówił ze to normalne,organizm pompuje więcej krwi i jest się bardziej wrazliwszym.W aptece mi Pani poleciła masc do nosa Rinopanteina.Macie podobnie?

    Ja jak byłam przeziębiona i miałam katar to nos dawał o sobie znać. Teraz jest normalnie.

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 5 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem przeziebiona w tym rzecz :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, właśnie się zastanawiałam, czy wolno pić pokrzywę, bo mam wrażenie, że od 2 dni trochę zatrzymuję wodę.

    Okazuje się, że wolno. I jeszcze ma mnóstwo cudownych właściwości, dużo wapnia i magnezu i w zasadzie nawet jest dla ciężarnych wskazana, więc będę sobie pić jedną dziennie :)

  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 5 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka Maciag miłośniczka zdrowego trybu życia polecała mocno picie pokrzywy
    Pisała ze pila ja przez cała ciąże i wyniki badań miała super

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    21-07-2017 [*] 9 tc
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 5 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy kazdej ciazy odrzuca od kawy mimo ze ja pilam tylko rozpuszczalną . teraz nie mam ochoty i nawet sie nie zmuszam ;)
    Co do pokrzywy owszem jest zdrowa pilam kiedys na cere ale na sama mysl o tym smaku zbiera mi się na wymioty :/

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 5 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dopiero zobaczylam na innym wątku ze PodwojnejMamie znów się nie udało :( ehh jakie to niesprawiedliwe... Te ktore nie chce dzieci to rodza je cale i zdrowe a tu gdzie chcemy i sie staramy to sie nie udaje...

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 5 lipca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marmi wrote:
    Ann, właśnie się zastanawiałam, czy wolno pić pokrzywę, bo mam wrażenie, że od 2 dni trochę zatrzymuję wodę.

    Okazuje się, że wolno. I jeszcze ma mnóstwo cudownych właściwości, dużo wapnia i magnezu i w zasadzie nawet jest dla ciężarnych wskazana, więc będę sobie pić jedną dziennie :)
    Jestem pewna, że pokrzywa wody nie zatrzymuje.

    Magdalena
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ