X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Ja mam 8 czerwca :-) pewnie też mnie odeśle i powie że za wcześnie
    To mamy wizyte w tym samym dniu :)
    Będzie co czytać mam nadzieje :)
    Ja bede 6tyd+2 dni
    Dzidzia bedzie miała juz 4 tygodnie bo 9 maja miałam owu potwierdzona przez monitoring, wiec mam nadzieje ze usłyszę i zobaczę serduszko :)

    Aga89 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mój mąż wrócił z poligonu i chciał się poprzytulać, a ja się cholernie boję :( a jak u Was ?

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka wydaje mi się, że bez dzikich harców to można. Przecież maleństwu krzywdy nie zrobicie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 09:36

    kuzka lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam jakiś kryzys. Od rana zastanawiam się czy ja sobie tej ciąży nie uroiłam. Test wyszedł pozytywny, Hcg 633,6 a ja mam wątpliwości. Ogólnie czuje się tak jak zawsze. Troszkę boli mnie brzuch (raczej tak ciągnie) i nic po za tym. Żadnych objawów bo chyba za wcześnie. Nie pamietam jak bylo z corcią bo to zaskoczenie było. Oj chyba świruje :/

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Ja dzisiaj mam jakiś kryzys. Od rana zastanawiam się czy ja sobie tej ciąży nie uroiłam. Test wyszedł pozytywny, Hcg 633,6 a ja mam wątpliwości. Ogólnie czuje się tak jak zawsze. Troszkę boli mnie brzuch (raczej tak ciągnie) i nic po za tym. Żadnych objawów bo chyba za wcześnie. Nie pamietam jak bylo z corcią bo to zaskoczenie było. Oj chyba świruje :/

    Bo to tak jest. Najgorszy moment od testu do wizyty u lekarza . Wiesz , że jesteś w ciąży, ale się zastanawiasz czy na pewno , bo żadnych objawów w zasadzie nie ma. Też tak mam. Ale po dwóch stratach to się boję iść zrobić wynik z krwi. Dlatego staram się o tym nie myśleć. Jakoś chyba wytrzymam do tej wiZyty 12 czerwca :)

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Ja dzisiaj mam jakiś kryzys. Od rana zastanawiam się czy ja sobie tej ciąży nie uroiłam. Test wyszedł pozytywny, Hcg 633,6 a ja mam wątpliwości. Ogólnie czuje się tak jak zawsze. Troszkę boli mnie brzuch (raczej tak ciągnie) i nic po za tym. Żadnych objawów bo chyba za wcześnie. Nie pamietam jak bylo z corcią bo to zaskoczenie było. Oj chyba świruje :/

    Też miałam takie momenty, że się zastanawiałam, czy mówiąc, że jestem w ciąży czasem nie oszukuje samej siebie :O
    Ale teraz u nas już wszyscy wiedzą, więc non stop pytania, rozmowy o tym i jakoś tak dociera to do mnie. Sądzę, że po wizycie będzie lepiej, jak już zobaczymy nasze maleństwa, więc musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać :)
    Najgorzej wyczekać do pierwszej wizyty, potem już z górki :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas jeszcze nikt nie wie. Powiedziałam tylko kierownicze w pracy. Rodzicom chcemy zrobić niespodziankę i pokazać zdjęcie. I czekamy na wizytę. Ja to chyba zwariuje do tego czasu.

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, znajdzie sie miejsce jeszcze dla mnie? :)

    Podczytuje was juz ok kilku dni i w koncu witam sie baaaardzo cichutko i bardzo niesmialo, bo jestem jednoczesnie tak zszokowana i tak zaskoczona rosnaca beta, ze sie boje zapeszac, bo wiem, ze jeszcze wiele sie moze wydarzyc.


    Jestesmy po in vitro, transferowalismy 2 zarodki. Termin obstawiam na ok 7 lutego. To nasza pierwsza ciaza.

    U nas jeszcze nie wie nikt i dopoki nie uslyszymy serduszka, to wolelibysmy, zeby nikt nie wiedzial. (Nawet tu sie balam napisac, a co dopiero juz komus oznajmiac! :P)

    Z objawow tylko rozpychajacy bol u dolu plecow, no i spac mi sie ciagle chce jak diabli (nie wiem czy to z odstawienia kawy, czy to juz objaw :P). Cycki jak przed kazdym okresem. Reszta bez zmian.

    Mam nadzieje, ze w pelnym obecnym skladzie dotrwamy bezproblemowo do lutego! :)

    dłukachna, Aga89 lubią tę wiadomość

  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze grono się powiększa :) a88 ja również jestem śpiąca i bardzo zmęczona po pracy :/ Dodatkowo stresuję się i uważam na siebie z każdym ruchem w pracy bo się boję, że coś może się wydarzyć. Mam nadzieję, że im ciąża będzie starsza tym będę spokojniejsza :)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nieśmiało się ujawnię ;)

    W poniedziałek pojawiła się pierwsza pozytywna beta po 3 latach starań i po drugiej IUI :D
    29.05 : beta 24,6 , prog :33,4
    31.05 : beta 68,4 , prog :34,3

    W piątek wizyta u lekarza, oczywiście za wcześnie żeby coś potwierdzić ;) ale lekarz mnie uspokoił że wszystko ok widać ciałko żółte, płyn owodniowy, endometrium 12 mm i następna wizyta 19.06 - a nie wiem jak ja wytrzymam do wizyty....cały czas się zastanawiam czy wszystko ok i boje cieszyć że się udało...
    W pon. idę na kolejna bete - dla swojego spokoju ;)

    a88 - my również nikomu jeszcze nie powiedzieliśmy czekamy na 19.06 :]

    Wg.ovu termin to ok 09.02 :]

    A z objawów : ból brzuszka (tak jak bym tam miała balonik który uwiera), lekki ból piersi, senność ogromna i.... nic więcej ;)

    Uff jak dobrze jest się tą wiadomością z Wami podzielić :]

    Aga89 lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim :) jak fajnie ze jest nas coraz wiecej mam nadzieje ze nasze grono sie bedzie tylko powiekszac <3
    Milego wieczoru zycze :*

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!:-)

    Jeżeli pozwolicie, dołączę.
    Beta z wczoraj 612 :-)
    Pierwsza wizyta u lekarza zaplanowana na 14 czerwca!
    Udało się po dwóch cyklach, co było dużym zaskoczeniem:)
    Tak naprawdę jeszcze do końca w to nie wierzę....!

    Życzę wszystkim spokoju i dużo zdrówka!

    svchdqk3411hzxfd.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Jest nas już ładna grupa :-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne92- W grupie siła!:-)
    Kiciak - umnie też okolice 9.02 :-)

    Mam tylko nadzieję, że nic się nie wydarzy.. Teraz tyle się słyszy o poronieniach..
    Strasznie się boję, zwłaszcza, że pracuję w sklepie 12h dziennie.. towar, chodzenie po drabinie, ludzie - więc i nerwy... ciągła bieganina, a chciałabym pracować jak najdłużej, bo jestem typem pracoholika:P

    Już któraś ma jakieś pomysły na imiona?:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 20:16

    svchdqk3411hzxfd.png
  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie myślę o tym ;) za to moja teściowa jak najbardziej :P od 3 lat powtarza ze jakby był chłopiec to cieszyła by się jakby miał na imię Adam....i tak co kilka msc mi o tym przypomina....

    Takze wiem ze dziecko na pewno nie będzie miało na imię Adam ;)

    a88, Basik83, Aga89, marmi, katiuszaa lubią tę wiadomość

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak z moją Teściową.. zwariowała:-)
    Dziś już dostałam cały katalog imion..:P
    Mi się zawsze marzył syn Wojtek, a córka Martynka :-)

    svchdqk3411hzxfd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dla dziewczynek wybrałabym całą masę, za to dla chłopca żadne nie wydaje mi się odpowiednie...
    Więc jeśli miałby być chłopiec, to byłby klops... ;)

    Aga89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaraczek wrote:
    Mi się zawsze marzył syn Wojtek, a córka Martynka :-)

    Oo, Wojtek jest ewentualnie spoko, ale mamy małych Wojtków w rodzinie już trzech :/

  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma Martynke...bardzo ładne imię :D

    a88 - może Adam :P?

    Z męskich zawsze podobało mi się imię Wiktor ale jeszcze nie wiem czy takie wybierzemy :)

    Szaraczek lubi tę wiadomość

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 - faktycznie sporo. Czy 88 oznacza Twój rocznik?:-)
    Bo ja jestem z 88' :-)

    Mam Chrześniaka Ignasia:-) Ostatnio słyszałam jeszcze Leon, który też wpadł w ucho no i Kubuś bądź Bartek też jest nawet OK :)
    Ogólnie nie jestem zwolenniczką starodawnych imion, ale każdy ma jak lubi:)

    svchdqk3411hzxfd.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ