X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kiciak, Ty mi chyba chcesz zrzucić na głowę swoją teściową :P
    @ Szaraczek, tak, końcówka stycznia 88 :)

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o proszę :-) ja 19 czerwca, więc zrobiłam sobie niezły prezent na te 29 urodziny:-)

    cały dzień dzisiaj się obijałam, trochę czuję piersi przy dotyku, czasem brzuch trochę pociągnie, ale jakoś niespecjalnie czuję się ciążowo :-)
    Może to i lepiej, nie ma co narzekać im dłużej spokojnie tym lepiej.
    Jestem z bliźniaków dwujajowych, mam siostrę bliźniaczkę, więc trochę zwiększone ryzyko ciąży mnogiej, ale chyba beta wtedy też winduje, więc nie ma się co martwić z moim wynikiem.
    Mama zawsze mówiła, że kocha nas nad życie, ale bliźniaków nie życzy najgorszemu wrogowi, bo rok, dzień w dzień, ciągle płakała i czasem nie miała już sił :-P

    svchdqk3411hzxfd.png
  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa ma takie moce ze doprowadziła do tego ze jak szwagierka urodziła chłopca i chciała mu dać na imię Kuba to tesciowa tak zmanipulowala swojego syna (brata mojego meza) ze jak poszedł do urzędu zapisać dziecko to zamiast Kuba wpisał imię które powiedziała tesciowa :)
    Także nie pozwolę mężowi samemu iść do urzędu :P

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu widzę masz Teściową faktycznie konsekwentną kobietę :-D zero sprzeciwu :-D Twoje dziecko więc Twój wybór i o tym trzeba pamiętać :-)

    svchdqk3411hzxfd.png
  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się :) na szczęście mam męża po swoje stronie :) a co ciekawe jest również z bliźniaków ale jednojajowych :) i marzą mu się również bliźniaki ;)

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, ale jaja!:-) bliźniaki to już jest naprawdę ogromne wyzwanie, podziwiam Męża za odwagę. Mój powiedział, że jeśli będą bliźniaki to chyba strzeli sobie w łeb! :-D także no wolałabym żeby Mąż został ze mną i jedna fasolka w brzuchu nam wystarczy!
    Ale jeżeli macie takie marzenie by były bliźnięta to jak najbardziej kibicuje! :-)

    Kiciak lubi tę wiadomość

    svchdqk3411hzxfd.png
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, moge dolaczyc ? wedlug terminu om termin na ok 8 lutego:)

    troche sie boje.. teraz nie jestem w domu, jestem u tesciow w innym kraju ..no i zrobilam dwa testy... tylko te kreski takie blade... to normalne ?

    u gory z czwartku ( juz wysechl i kreska jest mocniejsza )
    na dole z dzisiaj popoludnia...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d70e45abcde3.jpg


    w pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 7 tyg wiec inaczej to wygladalo.. dzisiaj miesiaczka spoznia sie teoretycznie 2 dzien. tydzien temu w niedziele, pon i wtorek troche plamilam, ale bylo widac tylko na papierze ..

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczynki ❤ fajnie ze jestescie..im wiecej tym przyjemniej.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola tez mam na 8 lutego

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolla90 wrote:
    hej, moge dolaczyc ? wedlug terminu om termin na ok 8 lutego:)

    troche sie boje.. teraz nie jestem w domu, jestem u tesciow w innym kraju ..no i zrobilam dwa testy... tylko te kreski takie blade... to normalne ?

    u gory z czwartku ( juz wysechl i kreska jest mocniejsza )
    na dole z dzisiaj popoludnia...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d70e45abcde3.jpg


    w pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 7 tyg wiec inaczej to wygladalo.. dzisiaj miesiaczka spoznia sie teoretycznie 2 dzien. tydzien temu w niedziele, pon i wtorek troche plamilam, ale bylo widac tylko na papierze ..

    Witaj! Jak dla mnie kreska =ciąża. Może jak masz wątpliwości za kilka dni powtórz test,powinien wzrosnąć poziom hormonu i kreska powinna być ciemniejsza :-) chociaż dla mnie test nie budzi wątpliwości :-) gratulacje!

    Basik83- witaj! ;-)

    svchdqk3411hzxfd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolla, na moich pierwszych testach kreska wychodziła duuuuuuuuuuuuużo bledsza od Twojej, nawet nie udawało się jej uwidocznić na zdjęciach, a beta wówczas wynosiła już ok 50.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 21:49

  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zle napisalam.. ostatnia @ 29.04 ale cykle mam zazwyczaj dlugie 33-34 dni wiec sie termin porodu tez przesunie.

    My jutro jedziemy nad morze. Jestesmy teraz u tesciow w Slowenii i jedziemy nad morze do Portoroz. Tak na jeden dzien powdychac jodu :)

    A pozatym moeszkam sobie w Szwajcarii:) a pochodze z lubuskiego :)

    Ja z objawow to mialam metaliczny posmak w ustach, piersi bola na wieczor - a prawie caly czas mam ciagnieciaw dole brzucha i czuje sie taki pelny .. no i dzisiaj mialam na papierze w sluzie nitke krwi :( mam nadzieje ze z fasolka bedzie wszystko ok dopoki dojade do domku i zapisue sie do gina ...

    Moj to nie wierzy w ta slaba kreske .. a ja sie boje ze jak wezme zrobie test z clearblue z wyswietlaczem dogital to wyjdzie negatywny :(

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny. Ciche GRATULACJE :). Czekamy na super dobre wieści.
    My mamy już córkę Antosię. Teraz jak będzie chłopiec to Jaś (ja wybierałam) a dziewczynka Hania (wybierał mąż).

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaraczek wrote:
    Witajcie Dziewczyny!:-)

    Jeżeli pozwolicie, dołączę.
    Beta z wczoraj 612 :-)
    Pierwsza wizyta u lekarza zaplanowana na 14 czerwca!
    Udało się po dwóch cyklach, co było dużym zaskoczeniem:)
    Tak naprawdę jeszcze do końca w to nie wierzę....!

    Życzę wszystkim spokoju i dużo zdrówka!
    Witaj ;) w ktorym dpo robilas bete? Strasznie olbrzymia :)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 21:40

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 a może będą bliźniaki? :)

    Szaraczek lubi tę wiadomość

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Witaj ;) w ktorym dpo robilas bete? Strasznie olbrzymia :)

    Hej! ;)
    Wiesz co..tak naprawdę nie wiem ile dni dpo,ponieważ żaden test owulacyjny nie wyszedł mi pozytywnie więc bałam się, że coś się.dzieje i będę musiała iść do gina po leki..

    Miałam cykle zawsze regularne choć krótkie 22-23 dni. Ostatni okres 5 maja,miał przyjść 28 i nie ma dotąd.. :-D betę robiłam z samego rana 2 czerwca :-) ale wg objawów coś koło 12-14 maja owulacja mogła wystąpić, więc coś koło 17-19 dpo.
    Jezu..boję się, bo wcześniej pisałam o bliźniakach,że mam siostrę bliźniaczke.. Paula zestresowana jestem teraz! :-P może powtórzę w poniedziałek?... :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 09:43

    svchdqk3411hzxfd.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaraczek ja mam cykle 24-26 dniowe. Ostatni okres 2 mają, beta z 29 maja 633,6. Jakby co to obie będziemy miały bliźniaki :). Żartuję oczywiście. Niedenerwuj się na zapas.

    Szaraczek lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Szaraczek ja mam cykle 24-26 dniowe. Ostatni okres 2 mają, beta z 29 maja 633,6. Jakby co to obie będziemy miały bliźniaki :). Żartuję oczywiście. Niedenerwuj się na zapas.

    To już jestem spokojna! ;) i jeżeli (doszukuję się imienia w nicku) jesteś Kasia to widzę,że nie tylko beta nas laczy- ja także Kasia ;-) uspokoilas mnie, dziękuję dobra Duszo!

    A co uważacie na taki temat, w ciągu dwóch tygodni waga spadła 3,5 kg..
    Zaznaczam jem zdrowo, odrzuciłam słodkie, pije wodę, jem dużo warzyw.. Cieszy mnie spadek zwłaszcza, że nie należę do szczupaków. Moja budowa też wskazuje na uprawianie sportu całe życie (siatkówka 15 lat i 2 lata biegania,do którego na pewno wrócę). Mam nadzieję, że nie ma to większego znaczenia dla rozwoju ciąży... Ale gdzieś w środku trochę się martwię.

    svchdqk3411hzxfd.png
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    nieśmiało dołączam do lutówek.
    Długie starania, około 2 lat, pierwszy raz zobaczyłam dwie kreski na teście.
    Jutro pierwsza wizyta, pewnie nie będzie jeszcze dużo widać, ale lekki stres cały czas mi towarzyszy. Cały czas myślę czy wszystko będzie ok, ciężko mi uwierzyć, że w końcu się udało :)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ