X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez ryk syreny, czasem to juz nawet nie chce cyca złapać ale jak sie trochę udpokoi to łapie, ja tez najpierw karmię i dopiero przebieram a pozniej jeszcze jej daje raz cyca jak chce:)

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a czemu odciagasz i ogrzewasz? Jakie porcję mleka dajesz jej na raz?

    Edit: my wczoraj bylismy u ortopedy, wszystko ok a ze miałam butelkę z odciagnietym mlekim i była jej godzina karmienia to dałam i zjadła 120 ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 10:00

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja od wczoraj cyrk. Od 15 do 21 spala może 30 miinut. I to tylko przy cycu. W nocy spala z nami inaczej się nie dało. Pobudki co godzinę. Wstała o 8 i spala może 10 min u męża na rękach. Nie placze. Trochę kweka tylko jak już widać że zmeczona. Co jej może być? Zaśnie śpi jaj susełek moment i oczy jak 5 zł. Nie wiem jak ona to robi...

    A wczoraj 2,5 h na spacerze. U nas było 19stopni więc mała ubrana w body na dlugi, spodenki, skarpetki i sweterek tylko. I opaska na głowę. Niczym nie przykryta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 10:08

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też był okres, że snu było jak na lekarstwo, a teraz (odpukać!) zupełna zmiana. Wczoraj jak zasnął o 19:30, tak wstał dziś o 9 z trzema krótkimi pobudkami na jedzenie. Od 5 z nami w łóżku. W ciągu dnia po godzinie aktywności jest już zmęczony i trzeba go ululać. Na spacerze śpi. Żebym nie przechwaliła tfu tfu 😉.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy wy macie jeszcze ten pasek pionowy na brzuchu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 11:22

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Paula a czemu odciagasz i ogrzewasz? Jakie porcję mleka dajesz jej na raz?

    Edit: my wczoraj bylismy u ortopedy, wszystko ok a ze miałam butelkę z odciagnietym mlekim i była jej godzina karmienia to dałam i zjadła 120 ml

    Papatko moja nie chce w ogóle cyca ssać a jak już załapie to tylko 5 min i się złosci wiec ja odciągam od początku.Jak mam większą ilość to chowam do lodówki a potem odgrzewam.Wcześniej odciagałam na bierząco ale teraz jak zostaje z nią dłużej sama to odciagam dopiero jak ona zje to z lodówki.
    No lubi sobie podjeść 120 to takie minimum :)
    Czasem zje 120 i chce jeszcze to dostaje cyca lub dodatkowe 20-40 ml w butli i zjada ile chce.

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Mam pytanie czy wy macie jeszcze ten pasek pionowy na brzuchu?

    Ja mam i to jeszcze wyraźny

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 24 marca 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Mam pytanie czy wy macie jeszcze ten pasek pionowy na brzuchu?
    Ja mam i tez wyraźnie go widać

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 marca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Mam pytanie czy wy macie jeszcze ten pasek pionowy na brzuchu?

    Ja mam, mam też brązowe pod pępkiem. Myślę, że tak szybko to nie zejdzie.

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 24 marca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa25 wrote:
    Papatko moja nie chce w ogóle cyca ssać a jak już załapie to tylko 5 min i się złosci wiec ja odciągam od początku.Jak mam większą ilość to chowam do lodówki a potem odgrzewam.Wcześniej odciagałam na bierząco ale teraz jak zostaje z nią dłużej sama to odciagam dopiero jak ona zje to z lodówki.
    No lubi sobie podjeść 120 to takie minimum :)
    Czasem zje 120 i chce jeszcze to dostaje cyca lub dodatkowe 20-40 ml w butli i zjada ile chce.

    A ile zajmuje Ci ściągnięcie tych ok 120 ml?

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy wasze dzieci też mają problemy z zaśnięciem po czasie aktywności? u nas od 3 dni jest mega problem po karmieniu nie zasypia bawi się na macie a po jakiejś godzinie mega wrzask nie do opanowania wózek nie ręce nie kolyska nie już nam się kończą pomysły co nim robić i jeszcze tym smoczkiem pluje..

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak samo. Jak za długo jest aktywny I chce spać A nie może usnąć to jest coraz gorzej.

    Ja staram się wtedy ograniczać bodźce. Zawijam go w kocyk (coś A la becik) i biorę na ręce albo przytulam na łóżku. I wtedy układam go tak żeby widział tylko moja twarz I nie mógł się rozglądać. Zwykle to uspokaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 16:07

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też zmęczenie jest wrogiem zasypiania, jedzenia i w ogóle wszystkiego. Dlatego ostatnio staramy się wcześniej robić kąpiel i spanko, bo im późniejsza pora tym jest gorzej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedzi.

    Moj za to dzisiaj przespał ciągiem 5,5 h w dzień. Ach żeby tak spał w nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 17:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia, mój przespał 4h z małą przerwą na jedzenie i nie wiedziałam co się dzieje. Nie śpi - źle, śpi - źle, matce nie dogodzisz 😁.

    amir lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 marca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak zazwyczaj spędzacie czas aktywny? U nas jest: bujaczek (nie zawsze go lubi), kładzenie na brzuszku i pokazywanie kart kontrastowych. Czy macie jakieś inne aktywności? Przyznam, ze nie wiem co robić z takim maluszkiem :)

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 24 marca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Dzieki za odpowiedzi.

    Moj za to dzisiaj przespał ciągiem 5,5 h w dzień. Ach żeby tak spał w nocy.

    Moj to samo aż go teraz obudziłam bo myślałam że mi cyce eksploduja... Zjadł i znów śpi. Aż się boję nocy, choć nigdy nie było z tym problemu.... Już się modlę....

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wywolalam wilka z lasu...Ala spadła z wagi 20g przez dwa dni nie przybrała a na dodatek spadła :( jakieś rady ?

    My w czasie aktywacji lezymy na macie albo oglądamy obrazki i czytany książki :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też bujaczek, ale częściej powoduje spanie.
    Prócz tego książeczka kontrastowa, druga szeleszczaca, opowiadanie, czytanie, śpiewanie, sluchanie kołysanek z płyty, robienie głupich min, masowanie stopek i brzuszka, Muszę jeszcze kupić balon z Helem I przywiazac nad przewijakiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 19:58

    bumbum lubi tę wiadomość

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 24 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmartwilam sie, tydzien byłam na urodzinach chrzesnicy, dzis sie dowiedzialam ze jedno z obecnych dzieci dostalo dwa dni.później ospy, boje sie ze Mała tez dostanie...

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ