X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 23 listopada 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oja córka jakoś przed rokiem się na jedną drzemke przedstawiła a od ok 1.5 w ogóle zrezygnowała z drzemek w dzień, co ciekawe w żłobku spała 😉 młody najczęściej ma 2 drzemki, koło 9 pierwsza i 14-15 druga i ta pierwsza faktycznie potrafi trwać 2h a czasem i 3 ☺️

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 23 listopada 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida gratulacje ząbka

    My mamy sesje świąteczna w poniedziałek 😊 haha ja już widzę ta sesje ciekawe czy zdąży zrobić zdjęcie zanim mały wstanie albo będzie brał elementy dekoracji 😆 będzie ciekawie

    I oczywiście pochwał się efektami sesji jak już będą zdjęcia 😊

    Jak byliście ubrani? Ubrałas sukienke czy bardziej na luzie? Zastanawiam się czy ubrać sukienke czy może sweterek jakiś i spodnie lub legginsy

    Ubranko małego mniej więcej naszykowane

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 listopada 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nigdzie dziś nie byliśmy :-( kiedy moja rodzina wybierała się na urodziny to młody akurat ma porę spania, więc nie dało się pogodzić. Jutro między drzemkami idziemy do (innych) znajomych też w ramach urodzin "na kawę" czyli ok.2h.

    Na allegro dają teraz monety za zakup zabawek za kwotę 55zł - wtedy 5 monet wpada.. kupiłam małemu trzy używane interaktywne (m.in. hula kula za którą będzie ganiał), w świetnym stanie zabawki za tę kwotę i wpadło łącznie nie 5, a 6 monet. Haaa ;-)

    Ruda pokaż co tam złowiłaś tu lub na fejsie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2019, 21:49

    da8300b52b.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 listopada 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widziałam reklamę piłeczkowej ciuchci od dumela wydaje się super dla naszych dzieciaczków

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i hula kula też jest teraz w pepco :) ogólnie dużo fajnych zabawek jest w pepco

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 listopada 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ten pociag wyglada 😊 kule taka mamy dostał z okazji pół roczku

    Ale dzisiaj była noc co chwile się budził, spał 12godz od 19 do 7 i co się okazało? Ze kupe zrobił w nocy a nigdy nie robi i nikt się nie spodziewał i biedny budził się przez to 🥺 przed kąpielą rzeczywiście zrobił mikroskopijna i pewnie potem dokończył. Ciekawe czy długo z nią spał 🤔😱 Nie dość ze z sikami uzbieranymi przez ok 13godz to jeszcze z kupa

    Mamy nauczkę jeżeli bardzo się wierci budzi trzeba ocenić stan pampersa

    961l20mmezoojidp.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina9191 wrote:
    Artemida gratulacje ząbka

    My mamy sesje świąteczna w poniedziałek 😊 haha ja już widzę ta sesje ciekawe czy zdąży zrobić zdjęcie zanim mały wstanie albo będzie brał elementy dekoracji 😆 będzie ciekawie

    I oczywiście pochwał się efektami sesji jak już będą zdjęcia 😊

    Jak byliście ubrani? Ubrałas sukienke czy bardziej na luzie? Zastanawiam się czy ubrać sukienke czy może sweterek jakiś i spodnie lub legginsy

    Ubranko małego mniej więcej naszykowane

    Mialam sukienke, mąż koszule, mala tez sukienka świąteczna.

    U nas maz musial wyjść w pewnym momencie bo mala jak go widziala to zaraz wspinala sie po nim i chciala zeby ja nosil. Jak wychodzil to interesowala sie tym co jest obok niej i nawet udalo sie zrobic kilka zdjęć.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy wczoraj na sesji. Jezu usadzić tą moją dwójkę, sprawić żeby patrzyli się w tą samą stronę i jeszcze żeby się uśmiechnęli. Matko wyszłam cała mokra :D

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już 5 ząbków jest, dwa dolne i trzy u góry. Przed chwilą ledwo uśpiłam małą na poranną drzemkę, płacz straszny, nie wiem czemu :/

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciężka nocka o 2 obudziła się z płaczem i tylko na moich rękach o nosić każdą inną pozycją to ryk mała terrorystka:D

    Widziałam te zabawki w pepco wg mnie spoko :)

    Dziś mam gości tesciowie przyjeżdżają:)

    Symbolica wrzucę zdj na fb jutro :)

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 24 listopada 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też noc beznadziejna, 2 pobudki z 4 z wielkim placzem mąż musiał nosić żeby zasnął, teraz na drzemke nie lepiej. Jeszce zjadł miskę kaszki za godzinę popil mlekiem.. A co ciekawe w piatek miałam wyjazd, został z moją mamą i zjadł rano kaszke poszedł spać na 2,5 h i żadne mleko mu nie było potrzebne. Chyba czas na odstawienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina9191 wrote:
    Lutyska gratulacje ząbków

    Każde dziecko jest inne i chyba nie ma reguły w ilości drzemek i ich długości 😊🤷‍♀️

    Zgadza sie ze kazde dziecko inne a i moja jest z poczatku lutego wiec i starsza od niektórych ;) spanie, jedzenie i rozwój- kazde dziecko indywidualnie sie rozwija i nie ma w tym nic dziwnego ;) chcialam tylko uprzedzic ze przejście na 1 drzemke w wieku blisko 10m-cy jest mozliwe ;)
    Mala dzis spala do 8 czyli 12 godz i dzis pierwszy raz pampers nie wytrzymal, no ale dzis tez budzila sie co chwile na ami, a na drzemke wlasnie z tata poszla ;) ciekawe kto pierwszy zasnie :D

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 listopada 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala dziś mega rozregulowana...rano obudził ją domofon...(jechowi chcieli ze mną porozmawiać ale ich opierniczylam ze obudzili mi dziecko i ze życzę sobie żeby do nas przychodzili( 😂😛

    Teraz padła po dużej ilości wrażeń -wizyta dziadków:)

    Jedna drzemka ? Omg nienwyobrazam sobie tego...

    Jak wam mija niedziela?

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 listopada 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj znów coś nie może się wybrać na 3 drzemkę 🤔 czuje ze przestawia się na 2 drzemki

    My dzisiaj sami w domu siedzimy, mąż w pracy. Byliśmy na 2 krótkich spacerach jeden w wózku drugi w nosidelku

    Szykuje ubrania na jutrzejsza sesje 😊

    Mały zjadł dzisiaj pierwszy raz mandarynki (wyssał środek 😁) krzywił się ale smakowało jak chciałam zabrać to się rozplakal

    961l20mmezoojidp.png
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 24 listopada 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj my to już od 6 miesiaca mamy dwie drzemki ake tak po 1,5godzinki ostatnio

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas właśnie zanika ta krótsza ok 40-50min a ponad godzinne zostaly 😉

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Laura ma ospę. Jednak. A już się w piątek po cichutku cieszyłam, ze właśnie mijają dwa tygodnie odkąd dziewczyny zaczęły zarażać, a Laura dalej czysta to może ja ominie. I co? Sobota wieczór pierwsza ropna krosta 😔

    Włączyłam jej już heviran (pediatra tak kazała w razie gdyby zaczęło się właśnie w weekend) i jutro znów do pediatry.
    I kolejne dwa tygodnie pewnie kiszenia się w domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas są 3 drzemki przeważnie, ale ja chciałabym ja jakoś poprzestawiać bo sytuacja obecnie wyglada tak, ze pierwsza drzemka jest koło 10, druga koło 13/14 i potem ona chce spac o 17 idzie ba drzemkę i jest problem z zasypianiem na nic bo nieraz to strasznie długo trwa.
    Chciałabym żeby na ta druga drzemkę kładła się trochę później np 15/16 wtedy pospi godzinkę i będzie lepiej wieczorem. Ale póki co mi się to nie udaje

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 listopada 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est mòj 4h teraz spokojnie wytrzymuje i dzięki temu udaje się z tymi drzemkami x2. Jak zobaczysz, że mała wytrzymuje tyle to nie powinno być problemu z przedstawieniem. Na razie widocznie nie jest gotowa, ale to się może zmienić z dnia na dzień..
    Wspòłczuje ospy u malutkiej ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 20:58

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est współczuje ze jednak mała złapała ospę, nie mogłaś nic zrobić, oby malutka łagodnie to przeszła i szybko.

    W swoim czasie przestawi się na 2 drzemki moj teraz nagle się przestawia, albo tak mi się przynajmniej wydaje 😉

    961l20mmezoojidp.png
‹‹ 1329 1330 1331 1332 1333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ