Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est a jednak i Laura zlapala,ale bynajmniej bedziesz miec juz ospe u dzieci z glowy ;) a blizniaczki jak to zniosly?
    My dzis bylismy u tesciow bo syn chcial do kuzynki,bylismy cale popoludnie a on stwierdził ze za krótko:D
    Mojej malej spodobalo sie BLW inaczej juz nie chce jesc. Dalam jej na obiad makaron, ziemniaka i marchew. Ziemniaka nie chciala,jak jej troche do buzi wsadzilam to wyplula, reszte jadla jak szalona, na sniadanie dostala kawalek chleba i sobie dziubala w nim i jadla. Podoba mi sie jak ona tak wcina:D

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj wjechało awokado przez blw, a na kolację gofry z przepisu alaantkowego. Awokado wciągała, ale gofry już nie bardzo :)

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jest wspolczuje ospy.

    Mój też woli jeść sam, wczoraj wieczorem śmiać mi się chciało bo jadłam kolacje i oczywiście sępil pod nogami, wzięłam go na kolana i zanim zdążyłam mu dać chleb to już złapał z talerza i w sekundę do buzi napchal jakby nie jadł że 2 dni conajmniej :) w ogóle chleb to jest cudowna potrawa i jakby mógł to by chyba tylko to jadł

    Co do drzemek to u nas ostatnio pierwsza jest coraz później i średnio mi się to podoba bo druga drzemke spał dziś do 17 i to musiałam go budzić jak w końcu zapadł w sen kamienny. I teraz na noc poszedł spać dopiero 21

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 21:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska bliźniaczki pierwszy tydzień ospy zniosły okropnie. Nie spały w nocy, w dzień były bardzo marudne, sporo płakały, nie chciały jeść, swędzenie im bardzo dokuczalo, miały wysoka gorączkę i jeszcze nam doszedł ból brzucha i luźne stolce prawdopodobnie od leków. W drugim tygodniu na szczęście było już lepiej.

    Oby Laura miała lżej

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    U nas dzisiaj wjechało awokado przez blw, a na kolację gofry z przepisu alaantkowego. Awokado wciągała, ale gofry już nie bardzo :)

    Super są te przepisy :) Mojej smakowały gofry z dynią, lubi też tosty francuskie ( póki co z piekarnika).

    U nas chlebek z awokado też smakuje :)

    ej_est współczuje :(

    Z drugiej strony później będziesz mieć z głowy, ja też chorowałam mając kilka miesięcy, podobno bardzo łagodnie ( mama wspomina to o wiele lepiej niż ospę moich 7 i 10 letnich braci).

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 listopada 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno im młodsze dziecko tym lepiej przechodzi. Jak byliśmy dziećmi i ja miałam ospę siostra i brat to brat najlepiej zniosl (jest najmłodszy) a siostra najgorzej (najstarsza) chociaż ogólnie siostra niby najgorzej ale tez nie bardzo złe

    Post „masło maślane” 😁 ale pozna pora już

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się porobiło ale Ala już którąś noc z kolei budzi sie koło 2 i chce się bawić 😰😰😰

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dla odmiany od ok 1 w nocy budził się chwile cyca jak go odkładałam płacz i tak w kółko, i o 7 musieliśmy go obudzić żeby zdarzył pójść na drzemkę przed sesja 😊 ja kończę się szykować, susze włosy i niedługo kładę małego na drzemkę bo po 10 trzeba wstać

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz nie chce jeszcze iść na drzemkę 🙄

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak my coś sobie zaplanujemy to maluchy niekoniecznie się z tym zgadzają :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój po 5 się obudził więc ostatnio standard - 9h i wyspany... a o 10 chce go doopiero położyć, na razie jeszcze baterie mu działają.. zobaczymy.

    Amir to nie robi różnicy - wczoraj poszeł spać o 16:45...4h po poprzdniej pobudce i spał godzinę bo tylko na tyle mu pozwolę i 0 20 bez problemu oidzie spać.. no ale nocne spanie mogłoby dłużej trwać, bo ciemna noc o 5 a on ma to gdzieś i nie śpi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2019, 09:22

    da8300b52b.png
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez o 16:30 max 17:00 zalezy jak zasnie jestbudzona bo inaczej wieczorem zasypia o 22 a tak to zazwyczaj 20:30 spi.

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est oby ospa była szybka i łagodna. Dużo sił dla Ciebie i zdrówka dla dzieciaczków ;*

    Przepadłam w temacie prezentów 🙈 spodobał mi się pociąg bebo wydaje się fajny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie zasnął 😊 śpi od 9.25 i będę musiała go obudzić 10.15 żeby zdarzyć go ubrać i dojechać 🤷‍♀️ Ale trochę pospi

    Śmiesznie było go dzisiaj budzić, budzik dzwonił a on nic 😁 jaki był zdziwiony jak tata zaczął go budzić całusami popatrzył zdziwiony i zaraz uśmiech, pewnie wstałby sam niedługo po tym bo usnął przed 19

    Ale i tsk fajnie udało się zmienić godzinę z 10 na 11 bo ktoś odwołał sesje wczoraj tak to musielibyśmy go budzi 6 żeby zdazyl odbyć 1 drzemkę

    Ale się denerwuje ta sesja 😉

    Od 02.12 w lidlu znowu te pchacze koniki jeżeli komuś się nie udało poprzednio a chciałby kupić

    Ja wczoraj chciałam zapytać o szczegóły tablicy manipulacyjnej tam gdzie mi się spodobały i babka napisała ze nie wyrobią się już do świat 🥺

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 listopada 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina nic się nie denerwuj i powodzenia :-) Twój taki śmieszek, że napewno fajnie wyjdzie. :-)

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia ! Maksio przystojniak na pewno wyjdzie super ! :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 listopada 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam dzisiaj tablet vtech baza zabawy... Wyglądał super, chyba po niego się cofnę :p
    Mąż mnie ubije, bo przecież już mamy zabawki dla niej no i Mała dostanie jeszcze mnóstwo zabawek od rodziny, no ale co tam :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytam i sama czuję to kupowaniem zabawek spełniamy swoje marzenia a one nawet nie zdążą zamarzyć i już mają, a przecież okazji będzie mnóstwo do dawania prezentów, w końcu zaczną się dublować i będziemy mówić: "tylko nie zabawki bo ma już wszystko... może być coś ubrania..." a potem zazwyczaj starsze dziecko uczymy oszczędzenia i ma sobie zbierać pieniążki, więc będzie wolało pieniążki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2019, 11:41

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum podajesz pomysłu i już nie mogę się zdecydować 😆chociaż na Mikołaja mam pchacz i świąteczne płyty dla dzieci a pod choinkę chcemy zamowic ta tablice i mam body z c&a zestaw i bidon z liskiem do picia. Od rodzicow moich dostanie drewniana kolejkę z Lidla z klockami na Mikołaja a pod choinkę stolik z klockami mega bloks 😊

    Uwielbiam mu kupować zabawki chodź wiem ze więcej pewnie ja mam z tego radości niż on 😆 wczoraj kupiłam mu świąteczna książeczkę w biedronce z disneya

    Wróciliśmy właśnie z sesji 😊 mały wstał sam 10.05 wiec o dziwo krótka drzemkę, byliśmy przed czasem i ogólnie sesje zaliczam do udanych 👍🏻 Trwała 45min. Najpierw mały był poważny nie chciał się uśmiechać potem zaczął łobuzować wychodzić z kadru, zjada pierniczki laski cynamonu, zrzucał gwiazdę 🤓 ale udało się tez zrobić zdjęcia z uśmiechem 😊

    Już nie mogę się doczekać efektów, dziewczyny które miały lub będą mieć sesje ile płacicie? Ja za 6 zdjęć 200zl i każde kolejne 30zl dopłaty. Ja nie wiem jak się zdecyduje 🙄

    961l20mmezoojidp.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 listopada 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 160zł (4 zdjęcia wydrukowane i w wersji elektronicznej)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 1330 1331 1332 1333 1334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ