X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est a jednak i Laura zlapala,ale bynajmniej bedziesz miec juz ospe u dzieci z glowy ;) a blizniaczki jak to zniosly?
    My dzis bylismy u tesciow bo syn chcial do kuzynki,bylismy cale popoludnie a on stwierdził ze za krótko:D
    Mojej malej spodobalo sie BLW inaczej juz nie chce jesc. Dalam jej na obiad makaron, ziemniaka i marchew. Ziemniaka nie chciala,jak jej troche do buzi wsadzilam to wyplula, reszte jadla jak szalona, na sniadanie dostala kawalek chleba i sobie dziubala w nim i jadla. Podoba mi sie jak ona tak wcina:D

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 listopada 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj wjechało awokado przez blw, a na kolację gofry z przepisu alaantkowego. Awokado wciągała, ale gofry już nie bardzo :)

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jest wspolczuje ospy.

    Mój też woli jeść sam, wczoraj wieczorem śmiać mi się chciało bo jadłam kolacje i oczywiście sępil pod nogami, wzięłam go na kolana i zanim zdążyłam mu dać chleb to już złapał z talerza i w sekundę do buzi napchal jakby nie jadł że 2 dni conajmniej :) w ogóle chleb to jest cudowna potrawa i jakby mógł to by chyba tylko to jadł

    Co do drzemek to u nas ostatnio pierwsza jest coraz później i średnio mi się to podoba bo druga drzemke spał dziś do 17 i to musiałam go budzić jak w końcu zapadł w sen kamienny. I teraz na noc poszedł spać dopiero 21

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 21:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska bliźniaczki pierwszy tydzień ospy zniosły okropnie. Nie spały w nocy, w dzień były bardzo marudne, sporo płakały, nie chciały jeść, swędzenie im bardzo dokuczalo, miały wysoka gorączkę i jeszcze nam doszedł ból brzucha i luźne stolce prawdopodobnie od leków. W drugim tygodniu na szczęście było już lepiej.

    Oby Laura miała lżej

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    U nas dzisiaj wjechało awokado przez blw, a na kolację gofry z przepisu alaantkowego. Awokado wciągała, ale gofry już nie bardzo :)

    Super są te przepisy :) Mojej smakowały gofry z dynią, lubi też tosty francuskie ( póki co z piekarnika).

    U nas chlebek z awokado też smakuje :)

    ej_est współczuje :(

    Z drugiej strony później będziesz mieć z głowy, ja też chorowałam mając kilka miesięcy, podobno bardzo łagodnie ( mama wspomina to o wiele lepiej niż ospę moich 7 i 10 letnich braci).

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 listopada 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno im młodsze dziecko tym lepiej przechodzi. Jak byliśmy dziećmi i ja miałam ospę siostra i brat to brat najlepiej zniosl (jest najmłodszy) a siostra najgorzej (najstarsza) chociaż ogólnie siostra niby najgorzej ale tez nie bardzo złe

    Post „masło maślane” 😁 ale pozna pora już

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się porobiło ale Ala już którąś noc z kolei budzi sie koło 2 i chce się bawić 😰😰😰

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dla odmiany od ok 1 w nocy budził się chwile cyca jak go odkładałam płacz i tak w kółko, i o 7 musieliśmy go obudzić żeby zdarzył pójść na drzemkę przed sesja 😊 ja kończę się szykować, susze włosy i niedługo kładę małego na drzemkę bo po 10 trzeba wstać

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz nie chce jeszcze iść na drzemkę 🙄

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak my coś sobie zaplanujemy to maluchy niekoniecznie się z tym zgadzają :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój po 5 się obudził więc ostatnio standard - 9h i wyspany... a o 10 chce go doopiero położyć, na razie jeszcze baterie mu działają.. zobaczymy.

    Amir to nie robi różnicy - wczoraj poszeł spać o 16:45...4h po poprzdniej pobudce i spał godzinę bo tylko na tyle mu pozwolę i 0 20 bez problemu oidzie spać.. no ale nocne spanie mogłoby dłużej trwać, bo ciemna noc o 5 a on ma to gdzieś i nie śpi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2019, 09:22

    da8300b52b.png
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez o 16:30 max 17:00 zalezy jak zasnie jestbudzona bo inaczej wieczorem zasypia o 22 a tak to zazwyczaj 20:30 spi.

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej_est oby ospa była szybka i łagodna. Dużo sił dla Ciebie i zdrówka dla dzieciaczków ;*

    Przepadłam w temacie prezentów 🙈 spodobał mi się pociąg bebo wydaje się fajny :)

    Lutyska lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie zasnął 😊 śpi od 9.25 i będę musiała go obudzić 10.15 żeby zdarzyć go ubrać i dojechać 🤷‍♀️ Ale trochę pospi

    Śmiesznie było go dzisiaj budzić, budzik dzwonił a on nic 😁 jaki był zdziwiony jak tata zaczął go budzić całusami popatrzył zdziwiony i zaraz uśmiech, pewnie wstałby sam niedługo po tym bo usnął przed 19

    Ale i tsk fajnie udało się zmienić godzinę z 10 na 11 bo ktoś odwołał sesje wczoraj tak to musielibyśmy go budzi 6 żeby zdazyl odbyć 1 drzemkę

    Ale się denerwuje ta sesja 😉

    Od 02.12 w lidlu znowu te pchacze koniki jeżeli komuś się nie udało poprzednio a chciałby kupić

    Ja wczoraj chciałam zapytać o szczegóły tablicy manipulacyjnej tam gdzie mi się spodobały i babka napisała ze nie wyrobią się już do świat 🥺

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 listopada 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina nic się nie denerwuj i powodzenia :-) Twój taki śmieszek, że napewno fajnie wyjdzie. :-)

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 listopada 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia ! Maksio przystojniak na pewno wyjdzie super ! :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 listopada 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam dzisiaj tablet vtech baza zabawy... Wyglądał super, chyba po niego się cofnę :p
    Mąż mnie ubije, bo przecież już mamy zabawki dla niej no i Mała dostanie jeszcze mnóstwo zabawek od rodziny, no ale co tam :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytam i sama czuję to kupowaniem zabawek spełniamy swoje marzenia a one nawet nie zdążą zamarzyć i już mają, a przecież okazji będzie mnóstwo do dawania prezentów, w końcu zaczną się dublować i będziemy mówić: "tylko nie zabawki bo ma już wszystko... może być coś ubrania..." a potem zazwyczaj starsze dziecko uczymy oszczędzenia i ma sobie zbierać pieniążki, więc będzie wolało pieniążki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2019, 11:41

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 listopada 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum podajesz pomysłu i już nie mogę się zdecydować 😆chociaż na Mikołaja mam pchacz i świąteczne płyty dla dzieci a pod choinkę chcemy zamowic ta tablice i mam body z c&a zestaw i bidon z liskiem do picia. Od rodzicow moich dostanie drewniana kolejkę z Lidla z klockami na Mikołaja a pod choinkę stolik z klockami mega bloks 😊

    Uwielbiam mu kupować zabawki chodź wiem ze więcej pewnie ja mam z tego radości niż on 😆 wczoraj kupiłam mu świąteczna książeczkę w biedronce z disneya

    Wróciliśmy właśnie z sesji 😊 mały wstał sam 10.05 wiec o dziwo krótka drzemkę, byliśmy przed czasem i ogólnie sesje zaliczam do udanych 👍🏻 Trwała 45min. Najpierw mały był poważny nie chciał się uśmiechać potem zaczął łobuzować wychodzić z kadru, zjada pierniczki laski cynamonu, zrzucał gwiazdę 🤓 ale udało się tez zrobić zdjęcia z uśmiechem 😊

    Już nie mogę się doczekać efektów, dziewczyny które miały lub będą mieć sesje ile płacicie? Ja za 6 zdjęć 200zl i każde kolejne 30zl dopłaty. Ja nie wiem jak się zdecyduje 🙄

    961l20mmezoojidp.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 listopada 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 160zł (4 zdjęcia wydrukowane i w wersji elektronicznej)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 1330 1331 1332 1333 1334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ