Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 lutego 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chodziło mi między odstawieniem a powrotem do pracy.
    Ruda, u nas reakcja na mleko to zmiany skórne (wypryski atopowe). A na białko jajka dodatkowo wymioty i wysypka na karku.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie występują u Was te wypryski? U nas też są ale nie zauważyłam zależności pomiędzy jedzeniem przez Ale jogurtów a zwiększeniem atopi

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 lutego 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, praktycznie na nóżkach tylko, chociaż po brzuchu też się drapie. Wysłałam Ci foteczki na fb jaki Mała ma stan skóry po prowokacji mlekiem (u mnie).

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też głównie nogi. Ale nie widzę zależności pomiędzy białkiem mleka a wysypka. Może i nas to co innego uczula

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 4 lutego 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, o to chodzi. To ja myślę, że tutaj żadne reguły nie obowiązują, to byłoby za proste.

    Byliśmy dziś na pobraniu krwi. Mały był tak dzielny, że aż się tego nie spodziewałam👍.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 09:34

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 lutego 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jeszcze na nóżkach plamki są prawdopodobnie po bananie i mandarynce (po bezpośrednim podaniu Małej surowego owocu).
    Eh dzisiaj Mała kończy roczek, od jutra odstawiam dzienne karmienia... Trzymajcie kciuki.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 lutego 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum wszystkiego najlepszego dla małej 😊🎁

    bumbum lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Kornelki ! 🎂🎉

    bumbum lubi tę wiadomość

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Kornelki :)

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :)
    Czy któraś z Was podaje DHA dziecku? Ja kupiłam omegadha baby +D , ale to jest takie niedobre, że Mała ma odruch wymiotny i nie daje się namówić, żeby to z łyżeczki wziąć... Może któraś stosuje mniej śmierdzący?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny buzia mi się nie zamyka od jedzenia słodyczy 😱😱😱😱 ale nie umiem sobie odmówić 😂

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mi też się nie zamykała, ale odkąd jestem na diecie eliminacyjnej to muszę sama piec i mi się nie chce :D problem rozwiązany i waga w dół ⬇️📉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 13:06

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelko wszystkiego najlepszego i oby Ci przeszły szybko te alergie.

    Bumbum ja mam BobikDHA w kapsułkach do wyciskania i daję bezpośrednio do buzi badż do kaszki -dawno nie dawałam akurat dziś sobie onim przypomniałam i dałam.. też ryba daje, ale mòj to toleruje. Możesz tran jakikolwiek w kapsułkach kupić i wyciskać (np. Gal).

    Ruda 🤪 to masz jak ja przez większość życia.. a dziś jeszcze nic a nic, szok 😲 a zazwyczaj zaczynam od słodkiego dzień. Wczoraj miałam zamòwić niemieckie czekolady kawowe ktòre ubòstwiam ale powstrzymałam się resztami silnej woli.. bo jak ja będę wyglądać za chwilę etc 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 13:09

    bumbum lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że jak wrócę do pracy to nie będę się tak objadac bo nie będzie na to czasu. Obawiam się ze po skończeniu kp przytyje😰

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 4 lutego 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda miałam dać cytuj i kliknęlo mi się, że lubię .. sorry. Mi się przytyło niestety po odstawieniu młodej z 5kg. potem 4 straciłam i waga stała a dużo pòźnoe kolejne 2kg. Jakoś szczegòlnie się nie pilnowałam niestety..

    Nadajecie paczki in postem? Ja dzis pierwszy raz nadałam i jestem mega zadowolona. Bo sporo zaszczędziłam w poròwnaniu z pocztą. Kupiłam kod (rabatowy) na gabaryt A na allegro i nadałam szybką przesyłkę... Zamiast conajmniej 15zł na poczcie, zapłaciłam tylko 8,50/paczkę ale jest możliwość większego gabarytu (b i c) za 10zł 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 14:04

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozniarowka z c&a znalazłam taka kurtkę i nie wiem jaki rozmiar zamówić ?

    https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pikowana-kurtka-niemowleca-2052872/2?categoryId=15766

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 lutego 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, skąd kod rabatowy? Ja za gabaryt a płaciłam 12 zika

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Symbolica, skąd kod rabatowy? Ja za gabaryt a płaciłam 12 zika
    Wczoraj szukałam kodu allegro na allegro i wyskoczyły mi też kody inpost przypadkiem.. paczkę warta 12,99 rabatuje tym kodem za 8,50 do zera.
    https://allegro.pl/listing?string=Kod%20inpost&bmatch=baseline-dict43-cul-1-2-1127

    Kupowałam od gościa pierwszego z gòry.. inny gostek tam oferuje większe gabaryty za 10zł - przesyła etykietę jak podamy dane, ale jego nie sprawdzałam.. trzeba komentarze obadac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 16:03

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, my mamy zimową kurtkę z C&a rozmiar 74 i ciągle jest dobra, a mały normalnie nosi 86.

    Witamy w gronie anemików 😔.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami Ala nosi 74 myślałam żeby zamówić 80 ale pewnie się w tym utopi...nie lubię kupować online

‹‹ 1397 1398 1399 1400 1401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ