X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jak to co wyrośnie? - pewnie lekarz lub pielęgniarka ☺️

    Artemida są takie kredki wykręcanie z plastikowej obudowy.. widziałam takie kiedyś nawet w Biedronce, prawdopodobnie wiek 3+ i sama zastanawiałam się nad zakupem ( żałuję że nie kupiłam) i w końcu kupiłam grube drewniane Bambino. Młody też z tych wszystkożernych i stale trzeba go mieć na oku.

    Ja Jackowi raz dziennie wieczorem jego szczotka szorstką z naturalnym włosiem czeszę włosy i nawet widać jak mu poprawia krążenie na skórze głowy. Wlosy ma widocznie dłuższe i gęstsze niż do niedawna. Dzisiaj jeszcze więcej kroczków naliczyłam samodzielnych tak, że codziennie lepiej mu idzie chodzenie. 🙂 A tak poza tym mamuje ostatnio dużo i gada po swojemu. Chyba jakiś skok był..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 21:12

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od urodzenia codziennie po kąpieli czeszę Jasiowi włosy. Jak miał 5 na krzyż to mąż się dziwił po co to robię 😉. Teraz to ma całkiem sporo włosów i po strzyżeniu jakby zgęstniały🤔.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 21:37

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    Ja od urodzenia codziennie po kąpieli czeszę Jasiowi włosy. Jak miał 5 na krzyż to mąż się dziwił po co to robię 😉.

    U nas tak samo 😁 kitka już wiążemy bo włosy długie ale słabiutkie. No ale co zrobić jak ma włosy za tata. Nawet tak samo im się układają 😆 czekamy na otwarcie zakładów fryzjerskich żeby trochę podciąć może to je wzmocni.... U syna obcinanie bardzo wzmocniło włosy. Ma gęste i szybko rosna więc od 10-tego miesiąca co miesiąc chodziliśmy do fryzjera. Przed świętami jak go obcinałam to szufelka włosów byla po 2 m-cach...

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    symbolica wrote:
    Monika jak to co wyrośnie? - pewnie lekarz lub pielęgniarka ☺️
    Oby... a nie np. seryjny morderca :p

    Jacuś Zuch! oby tak dalej <3

    symbolica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra czyli od dziś masuje i szczotkuje kilka razy dziennie 😀

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej_est wrote:
    Dobra czyli od dziś masuje i szczotkuje kilka razy dziennie 😀
    Nie ma to jak ambitnie podejść do tematu 😆

    Dziewczyny słyszałyscie o nocnych rabatach w Biedronce po 22? Byłam i właśnie przycebuliłam na pizzy niemrożonej Donatello przy zakupie 4 szt 2 są gratis - najbardziej się opłaca te brać które są w gazetce od wczoraj w promo... ( Wszystkie są w tej promocji i mrożone i niemrożone, można mieszać - tylko Donatello jest w promo) 😁 I zwykłe kredki glinkowe bambino kupiłam młodemu.. jutro będziemy ujawniaC talent albo szybko chować kredki zanim je zje.. i będzie wtedy ryk.

    Link.fo nocnych promocji czyli między godz. 22:00 a 00:00.:
    https://www.pepper.pl/promocje/biedronka-noca-od-20-25-kwietnia-254221

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 23:50

    da8300b52b.png
  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ktoraś pytala o rozmiarówkę sinsay :)
    Zamowilam rampersy do spania i roz.80 wygląda ok takze chyba typowa.Reserved to ma dużą i h&m jak dla mnie też.

    Moja zaczyna porastać ale też długo włosków nie było.
    U nas wznawiaja szczepienia wiec pewnie bd dzwonić po nas .
    Pacjent co 45min.i wszelkie środki ostrożności.
    Bylam w biedronie po 22 ale nie zauważyłam takich promocji.W ogóle jakieś stresujące te zakupy teraz.Myjecie wszystko po przyjsciu ze sklepu???

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bo tę promocję nie są wywieszane w sklepie na te2h, ale są na stronie, więc kto to wie.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy problem...Ala nie chce spac w swoim łóżeczku 😳 zasypia u nas później ja przenoszę kolo 24 sie budzi na cyca odkładam ja śpi pare min i wstaje...jak ja wezme do siebie to śpi jak suseł...chce odzyskać swoje łóżko 😀

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Dziewczyny mamy problem...Ala nie chce spac w swoim łóżeczku 😳 zasypia u nas później ja przenoszę kolo 24 sie budzi na cyca odkładam ja śpi pare min i wstaje...jak ja wezme do siebie to śpi jak suseł...chce odzyskać swoje łóżko 😀
    Mój tak samo zasypia tylko w moim w łóżku, jak się obudzi w nocy to zaraz chce być ze mną.. Wero tak samo miała z zasypianiem - później po odstawieniu -2,5roku miała- zaczęła zasypiać sama w swoim nowym łóżku (z deską z boku żeby nie wypadła) i problem się rozwiązał ☺️ 👍 Ja proponuję żebyś przenosiła zaraz jak zaśnie mocno czy po.ok 10minutach... Wtedy sen jest najmocniejszy ( pierwsze 2h) więc jest szansa na odzyskanie łóżka - ja tak zawsze robię. Ja dodatkowo kładę młodego na bawełnianym
    rożku jak zasypia przy cycu i potem z tym rożkiem go przekładam.więc nie traci temperatury i nie odczuwa tego przekładania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 08:50

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, u nas jest dokładnie tak samo. Od jakiejś 24 śpimy we 3.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze nie tylko u nas tak jest 😀

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to samo :)
    Jak sie obudzi w nocy to usypia u nas w łóżku raz się da odłozyć a raz nie takze czesto śpimy już do rana we 3 ke.Ja spadam z łóżka a tatuś śpi na ścianie księżniczka spi na środku :)

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, haha, jakbym o nas czytała 😁.

    Paulaa25 lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasze dzieci też tak śpią na rozgwiazdę a najlepiej w poprzek kopiąc w Was? Jacek zazwyczaj zawsze daje się odłożyć jednak nad ranem kiedy jest widno zostawiam go już u nas w łóżku nie ryzykując wybudzenia.

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Franek tak do 4 spi u siebie. Tez usypia w naszym i go przekladamy. Patent z cieplym kocykiem super. Tez stosujemy. Jak karmilam to tez nie dokladalam bo co 1.5 godz sie budzil na memlanie.

    I tez spi dokladnie jak Wasze :) w poprzek. Glowa z mojej strony. W nocy mnie lapie za twarz albo za wlosy a mezowi trzyma stopy na twarzy.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie próbuje odkładać bo budzi się często wiec nie chciałoby mi się wstać z łóżka bo biorę go półprzytomna, zasypiam a mały sam schodzi ze mnie 😁 leży w przeróżnych pozycjach czasem na dole łóżka czasem w poprzek z nogami na mnie albo na mężu 🤷‍♀️ Jak wstaje w nocy to go szukam gdzie jest i z której strony głowa

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez tak jest :)

    Zawsze jak my sie kladziemy ona sie budzi i przenosimy ja do naszego łóżka.
    Bardzo czesto tez spi w poprzek, meza kopie w głowę ;)

    Wiecie ze mi to juz nawet nie przeszkadza? Ba zasnac nie moge dopoki nie mam jej obok. Jestem zmęczona, klade sie wczesniej ale i tak przewracam sie po łóżku. Przychodzi Agatka- zasypiam w sekunde ;)

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Artemida to ja mam na odwrót - dopóki leży przy mnie to nie zasnę, jak się go pozbędę to dopiero mogę się ułożyć i zasnąć.. kilkanascie razy może się zdarzyło w wielkim zmęczeniu, że przysnęłam. Dziwna sprawa 😉

    Dziewczyny żłobkowych dzieci czytałyście ten artykuł:
    https://finanse.wp.pl/zlobki-chca-pieniedzy-rodzicow-rodzice-nie-chca-placic-mysle-o-tym-zeby-miec-co-do-gara-wlozyc-6501916895741569a

    Rodzice się buntują i nie chcą płacić za ten czas kwarantanny.. Malami chyba już znasz odpowiedź na pytanie dlaczego ten Wasz upatrzony bankrutuje..

    Jacek bawi się sam od 1,5h, skok aż nazbyt widoczny... Nie rozrzuca zwierząt po całym.pokoju tylko je usiłuje umieścić w przyczepie ☺️ jakby w garze mieszał rękami, ale wczesniej tego nie robił...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2020, 11:34

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe kiedy ogłoszą co dalej ze zlobkami/przedszkolami?

‹‹ 1482 1483 1484 1485 1486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ