X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 września 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przebudził się kulka razy ale tylko na cycka ;) byłam pewna ze wstanie 19-20 ale Jam zbliżała się 21 to już tylko obawiałam się żeby nie wstał o 4 w nocy nie przywitał dnia 😁 zregenerował siły katar praktycznie minął ;) może ja tez pójdę spać na 14 godzin j wstanę ozdrowiała 🤔😊

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina jak możesz to śmiało śpij 😉 odpoczniesz, wygrzejesz się i obyś wstała zdrowa 😘 ładnie Maksiu pospal i pięknie się mama zaopiekowal 🥰
    Moja ostatnio o 19 chce juz iść się kąpać. Zabiera swojego kota z którym śpi i czeka przy schodach i mnie wola. O 19.30 śpi i przeważnie do 7, z 1 lub 2 pobudkami na mleko 😁 także ja nie mogę narzekać na spanie. Za to w dzień spi krócej, ok 1 godz. Syn był przyzwyczajony że jak siostra śpi to on za chwilę też idzie się kąpać i godz 20.30 mam dzieci z głowy. Jakoś wieczór mi się wydłużył 😆 obym nie przechwalila 😉

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 26 września 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też kąpiel jest koło 19 i max 20 Jaś śpi. Wstaje koło 7 najczęściej, ale w nocy często się przebudza na cyca.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 26 września 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Wam, ja to mam obawy i przeciągam sprawę do 20:50 i usypianki. Pośpi do ok 7 wtedy (choć zdarza się i 6 i 7:30 czasami).. może jak dnie się skròca to też szybciej go będę kładła.

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 26 września 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, co u Was? Coś Ciebie tutaj chyba dawno nie było 🤔 Przeprowadzka?

    Słuchajcie, zmieniłam mojemu rozmiar pantsów na 6 i przestał się wkurzać, że ma mokro po jednym siku...

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 września 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to pantsy z Lidla jescze 4 a z biedronki 5 ;)

    Mój zazwyczaj jak ma 1 drzemkę w dzień to idzie spać 19.30-20 a wstaje 6-7 czasem po 7

    Niestety nie mogę sobie pozwolić na drzemkę tak długa ale chłopaki poszli na spacer a ja leżę i nic nie robię 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 14:27

    961l20mmezoojidp.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 26 września 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Dawno nie pisalam, po tej sytuacji z cp jakos nie moglam sie odnaleźć. Niby wszystko ok ale cos we mnie sie zmieniło.

    Ginekolog powiedzial ze po 3 cyklach mozemy sie znow starać. 31.08 mialam miesiaczke a wczoraj zobaczylam juz 2 kreski na tescie. Od razu poszlam na bete- malutka bo ponad 50 ale licze ze do poniedzialku juz ladnie urośnie.
    W szoku jestem ciagle bo nie dosc ze to 1 cykl starań to jeszcze tak szybko wyszedł mi pozytywny test, ( postanowilam zrobic go przed terminem bo 2 dni mialam mdłości po sniadaniu i ogolnie czulam sie inaczej).

    Wszystko jest inaczej niz w pierwszej ciazy, jakos tak szybciej. Jest tez inaczej niz w drugiej dlatego jestem dobrej mysli. Musi byc dobrze.

    Agatka tez ma problemy ze snem, budzi sie milion razy, wędruje po łóżeczku. Ida nam trojki- 2 sie juz chyba przebily ale nie da sobie sprawdzić dokladnie.

    Ma swoje humory, kaprysy. Najczesciej jednak jest tak urocza i kochana ze mam ochote ja zjeść. Duzo mowi, powtarza nowe slowa. Czesto przychodzi i konkretnie mowi nam co chce jesc :-D Duzo by pisac ;)

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 26 września 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida, mocno trzymam kciuki za powodzenie ❤️

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 26 września 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida super, gratulacje - mocne objawy ciąży dobrze wròżą ☺️ trzymam kciuki za serduszko bijące niebawem 💓 i żeby ciąża zleciała bezproblemowo! Agatka super, że tak dobrze się komunikuje 🥰 zazdroszczę 🙂

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 26 września 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami, jestem jestem. Czytam Was codzienjie ale jakos nie mialam glowy pisac. Dzis zmarla mi babcia. Miesiac cierpiala bo rak z przerzutami. Dluga historia z tymi szpitalami teraz. Strach chorowac.
    To niesamowite ale o tej godzinie co umarla (4-5 nad ranem) to sie o ubudzilam i juz wiedzialam. Przysnilo mi sie. O 7 zadzwonila ciocia do mojej mamy, slyszalam telefon i wiedzialam po co dzwoni. Powiedzialam na glos mezowi ze babcia nie zyje. A on "nie mow nawet takich rzeczy". Wyszlam do mamy sprawdzic i okazalo sie ze to prawda. Tak sobie mysle ze to dowod ze dusza istnieje i babcia sie pozegnala. I nawet czuje ulge ze juz nie cierpi.

    Wczoraj rozmawialam z kolezanka bo wypytywala o porod w naszym szpitalu. I weszlysmy na temat szczepien np. na rota. I mowilam ze bardzo warto bo Franek raz mial i mega delikatnie przeszedl. I wykrakalam. Dzis od rana biegunka. Ale umiarkowana. Zupe z ryzu i marchewki je. W dobrym nastroju. Tylko pupe trzeba czesto myc. Mam nadzieje ze to po zelkach (wyjadl mezowi) a nie rota.

    Ja sie czuje niezle chociaz Alicja dokucza. Kopie mnie po wnetrznosciach ze az boli. I czesto wypina w jednym miejscu brzucha, tak mam tam napieta skore ze az ciagnie.

    Artemida, trzymamy kciuki zeby teraz jiz bylo dobrze. Dawaj znac jak bedziesz wiedziala juz cos wiecej.

    Przeprowadzka jeszcze czeka. Zamowilismy kanape i lozko. Mam nadzieje ze w tym tygodniu stolarz przyjedzie z kuchnia a zaraz za nim drzwi. Jak beda drzwi to sie przenosimy.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 27 września 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida gratulacje i kciuki na pewno wszystko będzie teraz dobrze.

    Monika bardzo mi przykro z powodu babci 😞 ale dobrze ze już nie cierpi 😞

    My tez szczepioismy się na Rota, podobno teraz maja być obowiązkowe czyli darmowe te szczepienia

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 27 września 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, jakie macie pościele dla dzieci? Muszę chyba kupić jakaś poduszke większa bo mam taka malutka płaska i wydaje mi się ze wolałby spać trochę wyżej 🤔 w lidlu kiedyś kupiłam poszewkę i mam schowana, rozmiar 40x60

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 27 września 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika wspòlczuję, ale miałaś przeczucia..
    Zdrowia dla Franka!

    Jak sobie przypomnę jak wiele razy mojej szwagierki dzieci biegunkę miały to decyzja też była jedna - szczepilismy młodego. Wero jak była mała to albo ich nie było albo były niepopularne jeszcze.. super jeśli miałybybyć darmowe... 600zł do przodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 12:55

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 27 września 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, wyrazy współczucia. I oby Frankowi szybko przeszło.

    Paulina, my mamy poduszkę 40x60 i kołdrę 100x135. Z tym że z poduszki Jaś właściwie nie korzysta.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 27 września 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, ja nie szczepilam na rota, niestety posłuchałam pediatry, który odradzał, nie wiem co miałam w głowie...
    Symbolica, 600 zł za szczepionkę na rota? Ile to dawek jest?
    Ja mam taką płaską poduszkę, ale używa jej tylko w żłobku, w domu dalej na płasko, ale dzisiaj jej dam do spania może będzie jej się lepiej spało. Co do kołdry to ona zaraz z niej wychodzi, ja jej używam jak w nocy przychodzę na karmienie żeby mi zimno nie było :p

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 27 września 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum dwie dawki są.. każda ok 300zł kosztowała. Mòj młody zawsze śpi na brzuchu i potem zmienia pozycje co chwile, płaska poduszka mu wystarczy.. w wielkiej by się dusił 😉 ps. Polub mi nowe rzeczy na vinted ;-) dostałaś już drugi bonus?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 14:13

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 27 września 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, to Wy się nadal w nocy karmicie? Myślałam, że odstawiłaś małą. Może mi się coś pomieszało 🙃.

    Mój zrezygnował z cyca w dzień ze 2 tyg temu. Dziś mu się przypomniało, bo miałam większy dekolt, więc zaraz się przebrałam w golf. Nie wiem jak do tych nocek podejść. Proponuję mu bidon, ale nie chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 14:37

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 27 września 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.

    Monika przykro mi z powodu babci :(

    Tez mamy taka plaska poduszke 40×60, mala na niej spi od kilku miesiecy i jest ok. Do przykrycia daje kocyk; zmieniam w zależności od pory roku. Strasznie sie rozkopuje i nie wiem co zima bedzie. Myslalam o spiworku ale mam spore obawy czy bedzie chciala w nim spac..

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 27 września 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie śpiworki z nogawkami są fajne.
    https://angelbaby.pl/spiworki-z-nogawkami/416-1225-zimowy-spiworek-z-nogawkami-leniwce-bialy.html#/2-rozmiar-2_3_lat/37-grubosc_tog-25_tog

    Bodziak z długim rękawem do tego i git. Mój też się rozkopuje. Na razie kupiłam mu ciepłą piżamę.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 27 września 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.

    https://allegro.pl/oferta/koldra-medical-90x120-poduszka-40x60-120-90-lekka-9239529806

    Franek ma taka kolderke i poduszke. Z innej aukcji ale taka z misiem Medical. Kolderka przykrywam. Na poduszce nie spi raczej na stale.

    Wczorajsza biegunka byla chyba od tych zelkow bo dzis nic nie ma. Trzeba bardziej uwazac co sie je i gdzie sie kladzie.

‹‹ 1593 1594 1595 1596 1597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ