Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1205 1252

    Wysłany: 24 września 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może macie racje ze to się złożyło pare wydarzeń na takie akcje, choroba, powrót do żłobka po 3 tygodniach, w żłobku zaczęła teraz zajęcia z angielskiego i gordonki, a ja tez mam zaraz w pracy zamknięcie kwartału i o... I chyba boi się ciemności. Tak mi się wydaje, bo jak wzięłam ja ba przedpokój gdzie jest ciemno to zaczynała marudzić. Natomiast w pokoju gdzie jest lampka lepiej ale chciała dotknąć a to żyrandola a to obrazów. Wiec może boi się ciemności (wcześniej się nie bała), albo coś innego jej nie pasuje i gdy widzi światło to się interesuje co widzi, eh.
    Poza tym widzę ze ona chce mówić a coś jej bie wychodzi jeszcze i się denerwuje. No, teraz już śpi, na szczęście poszło w miarę ok odwracałam jej uwagę.

    symbolica lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 września 2020, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio kiepskie noce Ala budzi się z płaczem nie wiem o co jej chodzi...pierś nie na rekach nie wszystko na nie. Przytulam ja i śpiewam odkładam i za chwilę to samo...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 września 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też regres snu, ale wiąże to ze żłobkiem...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 września 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też to powiaze że żłobkiem chociaż chętnie idzie i wraca uśmiechnięta...

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 września 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w nocy to samo co u Was...nie wiążę tego ze żłobkiem 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 08:55

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 września 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak etap :) znaczy minie ;)

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 września 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez budzi się z płaczem ale cyc i po płaczu :) i tez nie wiąże tego ze żłobkiem

    Wczoraj był ciężki wieczór, mały zasnął 19.30 przy cycku i niby ciezko przez nosek oddychał ale jakoś dawał radę, jak zaczęłam się ewakuować już miałam wychodzić z pokoju a mały jakby zakrztusił się smarkiem, słychać było jakby taka gula nie chciała podejść i stało w gardle j oczywiście to go obudziło i rozpłakał się co momentalnie napełniło nos, psiknelam woda ale płakał wyrywał się bronił rączkami i sama nie dałam radę wyczyścić a mąż w pracy (w dzień bez problemu daje sobie czyścić). Wzięłam przytuliłam i podchodziłam po pokoju już usnął ale tylko odłożony krzyczał nie nie nie i płakał, cycka nie było jak dac bo nosek zatkany i nawet nie chciał, i tak półtorej godziny próbowałam odkładać, leżałam przytulona bo co poczuł ze wstaje to płacz. Czekałam na męża żeby nosek wyczyścił żeby spokojnie zasnal ale akurat jak mąż wrócił i stał w gotowości z aspiratorem to udało mi się wstać i już nie obudził się, chyba już padł ze zmęczenia.

    O dziwo noc w miarę spokojna, charczał noskiem ale raczej częściej się nie budził chyba ze nie pamietam.

    Rano humor wyśmienity trochę zasmarkany ale poza tym super ;)

    Za to ja kiepsko się czuje nic mnie nie boli ale czuje się słabo i czuje ze coś próbuje mnie rozłożyć ;) wypiłam mleko z miodem i czosnkiem i obym wygrała 😄 popołudniu spacer jeżeli pogoda się nie popsuje bo zapowiadają jakieś deszcze na potem 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 10:33

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 września 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W hm i reserved jest 20% rabatu chyba do dziś 🤔

    malami.91, ruda90, symbolica, Lutyska lubią tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dołączam sie do przeziębionych dzieci ☹️ mała od wczorajszego popołudnia ma chrype. Wczoraj myślałam że mi się wydaje ale jednak nie. Dziś jest podobnie. Co na gardło? Jakieś propozycje?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 września 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska, hascosept nam kiedyś pediatra polecił. Jeszcze o Argentin T kiedyś czytałam na jakiejś grupie mamuśkowej.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 września 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska zdròwka dla małej. Isla do ssania ale na to za mała.. syrop.prawoślazowy, tran, mleko z miodem, generalnie coś co nawilży gardło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 15:12

    da8300b52b.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 września 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba też ostatnio tak ok 2 tygodnie gorzej śpi myślałam że to wychadzacr na raz wszystkie trójki ale sama nie wiem i też mamy gluta.. Tzn aktywuje się to tylko w nocy charczy tak jak Paulina pisze i tak jakby mu gula w gardle stała co oczywiście go wybudza.. W dzień ma dobry humor i z nosa nic nie cieknie także nie wiem o co kaman

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 września 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir pewnie suche powietrze.. może inhalacje by pomogły i nawilżanie noska. Teraz powinno się poprawić bo deszczowo ma być 😏 mojemu też coś ciągle zasycha w nocy i ciężej my się oddycha przez nos wtedy.. jak mu nawilżę solą morską nos wieczorem i odciagnę to oddycha już fajnie. Kataru nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 18:36

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 września 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet ja mam tak ze czasami wstanę z zatkanym nosem a kataru nie mam, suche powietrze pewnie

    961l20mmezoojidp.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 25 września 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wilgitnosc mamy 70% w sypialni więc to raczej nie ten problem no chyba że jest zbyt wilgotno :D

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 września 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko poszło wczoraj na druga drzemkę o 16.00 (pierwsza trwała 45min i skończyła się o 11 przez katar) i ze spał już spokojnie i katar mu nie przeszkadzał postanowił wstać dopiero rano po 6 😱😱

    Już kataru praktycznie nie ma za to ja czuje się fatalnie głowa mnie boki katar mam, zatkany nos i trochę gardło 😫


    Siedziałam na fotelu rano bo głowa mnie bolała to biedny przychodził do mnie z książeczkami i wciskał się ze mną na fotel a potem leżała chusteczka obok mnie to wziął i zaczął mi nos wycierać 🥰

    symbolica lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 26 września 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodziak Paulina.. wspòlczuję Paulina infekcji. O ktòrej Maksiu poszedł spać wczoraj na noc?

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 26 września 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica o 16 zasnął na druga drzemkę i wstał z niej rano po 6 😁 dobrze ze mąż weekend na wolne muszę się wykurować bo wyjeżdża w poniedziałek w delegacje na 4 dni

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 26 września 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, i tak bez żadnej pobudki 😮?

    Zdrówka dla Ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 11:11

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 26 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina no to szczęka mi opadłs jeśli tak wygląda "drzemka" 😯 ... Myślałam, że o 6 wieczorem wstał 😄 za dobrze Ci 😉

    da8300b52b.png
‹‹ 1592 1593 1594 1595 1596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ