Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami te wieści dużo lepsze i jeszcze raz gratulacje 😉
    A pretensji do siebie nie miej. Na szczęście nic złego się nie stało. Nasze dzieci nie raz nas jeszcze zaskoczą. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć 😉

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 września 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami gratuluję serduszka 💓 i wspòlczuję sytuacji i stresu ktòry miałaś przez ten czas... chyba w innej sytuacji pozostało by zbić szybę gdzieś..? Człowiek uczy się na błędach. Do blokowania drzwi są takie pianki: https://www.google.com/search?q=pianka+blokada+do+drzwi&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj438GLjoDsAhXukYsKHRHPBG4Q_AUoAXoECAoQAQ&biw=360&bih=592
    Ja zawsze mam w drzwiach od pokoju będzie młody uwielbia je przymykać i trzaskać lubią przy przeciągu.

    Bumbum super, że Kornelia się tak szybko zaklimatyzowała, gratulacje. Podbijcie czy polubicie? mi oferty na vinted i Ty Malami,może szybciej sprzedam i więcej zarobisz Bumbum 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 22:31

    da8300b52b.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1205 1252

    Wysłany: 23 września 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska dzięki ze pytasz, właśnie zasnęła po 1,5 h awanturze a mi się żyć odechciało po raz kolejny. Jeżeli to nie ustąpi to pójdę z tym do lekarza. Żyć się nie da, gdzie rano wstać po pracy jak w nocy jeszcze 3 pobudki? Już nie mówiąc o tym kiedy zrobić coś w domu?
    Może to przejaw jakiejś choroby neurologicznej? Boże, nie wiem...

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 września 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka może jakiś asperger prędzej jeśli to trwa długo czas i nie ustępuje.. sorry, że tak piszę ale ma dziewczynkę w rodzinie z tym problemem i.miała takie ròzne swoje zachowania (dostała diagnozę kiedy miała 5lat)... Dziś czytałam komentarz jakiejś mamy ktòrej dziecko.po nocach nie spało i zdiagnozowali ja w wieku 8 lat -miała epilepsję - na to lekarzy zresztą naprowadziła matka bo oni rozkładali ręce... Może EEG podczas snu - nie pamiętam dlaczego ale robiła je moja koleżanka dziecku podczas snu..
    https://www.medonet.pl/badania,eeg--elektroencefalografia----wskazania--przebieg-badania--przygotowanie--interpretacja-wynikow,artykul,1722105.html

    Stawiam jednak że Zosiama tak z przemęczenia.. jeśli czujesz, że coś jest nie tak sprawdzaj i upewnij się.. nikt z nas nie może być pewny, że jesteśmy zdrowi ( jak to mòwia lekarze:nie ma ludzi zdrowych, tylko są niediagnozowani) i to samo dotyczy bliskich.. możesz przeczekać i dać jej czas np. pòl roku na wyklarowanie się sytuacji,Zosia jest jeszcze malutka i składa się z szeregu emocji, nie potrafi ich nazwać.. a nam może być ciężko je zrozumieć czy zinterpretować. Nie wiesz co w żłobku się działo do końca.. może coś odreagowuje. Przedszkolaki to mają,nie wiem jak mlodsze.. w przedszkolu anioły a w domu diabełek wcielony jak gdyby coś strzeliło w nich.. chcą skupić na sobie uwagę rodzicòw, opiekunek, babć itd, wiedzą że nie muszą się spinać w domu, chcą odreagować i robią to. Może być tak, że moment pòjscia spać w żłobku jej się negatywnie kojarzy i stąd problemy z wieczornym zasypianiem i walczy. A może nie chce tracić czasu na sen kiedy może spędzać czas z rodzicami.(Moja koleżanka że studiòw miała taki problem ze swoim roczniakiem..tak tą sytuację czuła).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 23:47

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 września 2020, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami gratuluję serduszka :) dobrze że ta historia z oknem tak się skończyła...
    Bumbun u nas w żłobku super :) Ala nawet po urlopie poszła bez problemu :) w żłobku aniołek w domu diabełek :D
    Papatka myślę że Zosia coś oderegowuje w ten sposób Ala czasem jak wróci ze żłobka to jest nie do zniesienia...rozmawiałam na ten temat z opiekunka ze żłobka i ona powiedziała że często tak jest że dzieci odreagowują sytuacjen ze żłobka w domu. Dają upust emocjom bo w domu czują się bezpieczniej i są u siebie.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 września 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Mała poszła na własnych nóżkach przez drzwi. Dla mnie super wiadomość, znaczy że nie jest jej tam źle :)
    Symbolica, dzięki za wystawienia, dostałam wczoraj kod na 20 zika ;) polubie Twoje ofert, może coś pomoże :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 września 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum właśnie mam Panią zainteresowaną ale połączyłam oferty żeby za jedną wysyłka było ( czy to jest jak w allegro ze łączy samo?) ... Musi mi złożyć ofertę nie? i oplacic.. czy ja jej składam ofertę
    bo mam taki klawisz ..nie znam się..?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 10:11

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 września 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami gratuluje serduszka.

    Papatka mi się wydaje ze coś odreagowuje, ze taki ma etap, dzieci są różne a wiadomo w tym wieku zaczynaja się różne bunty, spróbuj podejść na spokojnie, może Zosia tez czuje Twoje złe emocje (oczywiście nie dziwie się ze masz dość i ciezko tych emocji się pozbyć) ale gdybys tak spróbowała żeby od Ciebie wychodził spokój 🤔 wiem ze łatwo mówić jak nie jest się w tej sytuacji ale to tylko mija rada.

    A jeżeli po dłuższym czasie będziesz miała wątpliwości czuła ze może jest jakiś głębszy problem (chodź nie wydaje mi się i taka mam nadzieje) wtedy na spokojnie poszukasz przyczyny jakieś badania lewar

    Może tez ta ostatnia choroba miała na to wpływ? Nie pogorszyło się po tym? Może musi z niej to zejść, te emocje, biedna nacierpiała się wtedy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 10:14

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 września 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, Hmm nie wiem szczerze mówiąc jak to jest

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 września 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę chyba mały ma katar 😩 w sumie praktycznie nigdy nie miał, jakoś 1 raz coś było ale taki katar nie katar 🤔 ehh ale gdzie go złapał, nigdzie ostatnio nie był w sklepie, 2 dni temu szczepienie miał

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 24 września 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, to może właśnie w przychodni go dopadł jakiś wirus. Te 2 dni to tak akurat na inkubację. Ale spokojnie, mówią, że katar to nie choroba 😉.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 września 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Symbolica, Hmm nie wiem szczerze mówiąc jak to jest

    Hey już wiem, ona zrobiła kup teraz na połączonej ofercie i opłaciła z wysyłką a vinted mi etykietę dostarczył. Super, pozbędę się niepotrzebnego plastiku z domu i parę groszy wpadnie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 14:09

    ruda90 lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 września 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami w sumie tak 😀 kurczę może rzeczywiście w przychodni coś złapał 😒

    Narazie lekki katarek ani z noska się nie leje jedynie jak czasem kichnie, zaczekam do jutra czy nic się nie rozwinie i myśle ze spacer jutro zaliczymy chodź ma strasznie padać

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina z katarem też może iść na spacer. Nawet lepiej dzieci na dworzu oddychają 😉 tzn nie wiem jaka u was jest pogoda ale jak znosnie to śmiało idzcie.

    Symbolica szybko ci poszło z vinted. Ja póki co ściągnęłam i oglądam kurtki zimowe dla małej.

    Papapatka ja też myślę że mala odreagowuje ale jak Cię ta sytuacja niepokoi to skonsultuj z lekarzem. Rodzic wie kiedy z dzieckiem jest coś nie tak. Zresztą lepiej iść pare razy za dużo niż raz za mało i żałować... Będzie dobrze 😉 trzymam kciuki

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 września 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska sama jestem zaskoczona, jednak kasa wpłynie jak Pani dostanie paczkę.. sprzedałam prawie nòwki i nowa butelkę Browna za grosze w komplecie, do tego smoczki + siateczkę nòwkę do owocòw.. pierwsze koty za płoty. 🙂

    Paulinka oby tym katarem tak tylko.postraszyło.. czasem tak z rana jest, że katar jest a potem znika. Zresztą katar to nie koniec świata jeśli mamy pod ręką kropelki w syt. kryzysowej. Zdrowia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 15:33

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 września 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj pogoda fajna ale byłam rano na spacerze a teraz obserwuje czy poza katarem nic się nie pojawi. A jutro właśnie ma sie pogoda pogorszyć ale zobaczymy jak będzie. Narazie katar mały ale jest poza tym humor dopisuje.

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 września 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj w Lidlu były spoko kurtki, niestety nie załapałam się na rozmiar :/ poszukam przez neta, jak coś znajdziecie dajcie znać :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 września 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum w Lidlu online zamòw 🙂 cena będzie ta sama.

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zima kupiłam dla siebie kurtkę termiczny z Lidla za 12,99zl (podobna do tych za 55 teraz). Te dla dzieci były chyba 35zl? Widziałam reklamę ale dla małej mam juz na jesień. Z allegro wylicytowalam dziś dla niej kurtkę na zimę z coccodrillo za 12 zl. Na zdj była ładna. Ciekawe jak na żywo...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 września 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, za 35 zl była. Może kupię przez neta ale darmowa dostawa dopiero od 199 zł a akurat nic innego nie potrzebuje, więc się jeszcze zastanawiam

‹‹ 1591 1592 1593 1594 1595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ