X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 października 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, może u kogoś leży bezużyteczny taki sam? Może dodajcie ogłoszenie na jakiejś grupie lokalnej?

    U nas na szczęście faza na kota minęła. Nie dosyć że był karmiony to jeszcze noszony wszędzie, masakra. Teraz mamy spokój. Już nie mogłam patrzeć na niego, co chwilę go prałam. Mogłam to zrobić wieczorem, bo w nocy jakoś cudem go nie potrzebował.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 08:07

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 października 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mega polecam puzzle edukacyjne z literkami i cyferkami, takie drewniane do wkładania. Mała już umie wszystkie wkładać, a do tego rozpoznaje i wymawia H, M, N, A, W. Wszyscy są pod wrażeniem a ona po prostu uwielbia się tym bawić i dlatego tak się szybko uczy :)

    malami.91 lubi tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 października 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, literki są super. Jaś też bardzo lubi i już sporo zna.

    U nas ciągle kredki są na topie. Dużo rysujemy, już któryś z kolei zeszyt kupiłam. Dzięki temu mały fajnie ogarnął kolory, większość zna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 09:45

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum potwierdzam że literki są świetne. Syn w wieku 2lat znał cały alfabet na zasadzie skojarzenia, A Adi, b babcia, c ciocia itd :D córka póki co tylko rozrzuca je 😉 obecnie syn ćwiczy dodawanie a ma 4,5 lat. Fajne są też książki/karty z mazakiem zmywalnym.
    Malami my tez kolory na kredkach ćwiczymy 😉 tylko córa małomówna wiec jedynie pokazywanie 😉 liczę na to że w końcu ruszy z mowa 😄

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 października 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O muszę się zastanowić nad takimi literkami.

    Lutyska nigdy nie wiadomo ile potrwa ten etap 😊 a maskotka jest dostępna na spokojnie żeby kupić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 10:14

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 października 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska, miałam na myśli, że potrafi wskazać każdy kolor czy podać rzecz w danym kolorze, nie wymówić 😁.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 października 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie szukamy na lokalnych grupach ale nic :(

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 października 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któryś maluch u Was nie mówi tata? Moja to zawsze pokaże palcem na pytanie gdzie jest tata, ale nie wypowiada tego słowa. Co więcej , wola go czasem per mama :o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami to moja tak samo. Aczkolwiek liczę że jak się oslucha to w końcu zacznie więcej mówić 😉
    Bumbum moja dopiero niedawno zaczęła tata mówić a wcześniej tak jak u was mówiła "mama" Do taty i do mnie. Jak się pytałam gdzie jest tata to pokazywała prawidłowo 😉 ale za to teraz jak widzi tate to zaraz biegnie. Córeczka tatusia się ostatnio zrobiła. Chociaż jak źle to dalej tylko mama...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 października 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala mówi "tatuś" już w ogóle łączy słowa no tata autem albo mama chodź ☺️

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 października 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a jak wygląda? to prozgladamy się... Wklej tutaj link albo na fejsie fotę. Może ktòraś z nas ma i nie potrzebuje..

    Mòj od bardzo dawna tata, mama, papa, a od wczoraj dopiero "ko ko ko" (wie, że kura tak robi) i mąka ( ale nie wie co to jest) 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 14:36

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 6 października 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mówi "tata". Wczoraj mąż wraca z pracy i pyta co tam dobrego na obiad a Jasio mówi "beble" (knedle 😉). Bardzo dużo powtarza ale czasem tak to brzmi, że osoby postronne by nie zrozumiały.

    Lutyska, symbolica, artemida27 lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 6 października 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mas tez juz duuuuzo slow. Nie jestem w stanie zliczyc. Nie wymwawia litery "k". Dlatego zaba robi "tum tum". Kolegi syn dlugo mowil na niego "jaja".
    Tez slyszalam dobre opinie o naklejlach melissa and doug. Juz jakis czas sie na nie zailam. Na drzemce zamawialam na allegro klamoty do porodu to mu zamowilam. Juz wyslane. Jutro powinny byc to dam znac jak reakcja.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 października 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mówi tata albo dada ale tez był czas ze wolał na tatę „mama”

    Ja wczoraj zamówiłam narazie te naklejki książka do wyklejanki bing bo w Empiku były i tanie 😊 jak się małemu spodoba to zamowie te drugie o których piszecie

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 października 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mamy to, zajrzyj na fejsa.

    Mòj jeszcze ziaba na żabę mòwi. To też od kilku dni dopiero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 19:28

    da8300b52b.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 6 października 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka mowi tata, w sumie to nawet szybciej bylo tata niz mama.

    Nauczyla sie imion; Emi, Bazia, Isia, Ola, Mabi ;)

    Najlepsze slowo ostatnio to wilk- dziń dziń :-D nie mam pojecia czemu tak ;)

    Od kilku dni potrafi powiedzieć jaka ksiazke mam jej przeczytac. Tak smiesznie je nazywa;
    Dzidzi bubu nie ma
    Baba dziń dziń
    Puciu
    Minie minie

    Jej mowa jest taka uroczaaa :)

    U nas dzis na obiad byla ipka :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2020, 20:58

    malami.91 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 października 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida słodko 🥰 a Ty jak się czujesz? Ile jeszcze do wizyty u gina?

    da8300b52b.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 6 października 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ze pytasz; czuje sie dobrze, nie mam żadnych objawów. Wizyta w poniedziałek.

    To dziwne ale jakis taki spokoj czuje- wszystko bedzie dobrze.

    symbolica, bumbum, ruda90, malami.91 lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 października 2020, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida pewnie że wszystko będzie dobrze :)

    artemida27 lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 października 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mówiłam Wam co Ala wyprawia ? Zamówiłam jej kurtkę zimową przyszła bardzo ładna ale mała za nic w świecie jej nie założy...krzyczy nie nie chce itp...🙉🙉🙈chyba muszę ją zwrócić...

‹‹ 1600 1601 1602 1603 1604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ