X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już jedziemy nad morze :) wyjechaliśmy 7.30, do tej pory jeden postój na siku kawę i rozprostowanie nog. Maksiu właśnie ma drzemkę zobaczymy jak długo bo w samochodzie kiepsko mu się śpi, zasypia bez problemu ale nie może długo pospać i tak jeśli będzie spał godzina półtorej to będzie dobrze

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina szerokiej drogi 🙂 i udanych wakacji, oby pogoda dopisywała. Ile macie km do przejechania?

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mnie tknęło i zamówiłam dziś wizytę domową...Ala ma szmery pod lewą łopatką :( antybiotyk i w środę kontrola i decyzja co z wyjazdem :(

    Paulina szerokiej drogi :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, co mogą oznaczać te szmery? Trzymam kciuki za Alusi zdrowie!

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum może rozwinąć się zapalenie płuc :/

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że zamówiłaś tą wizytę, kolejny raz intuicja nas nie zawodzi...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda kurczę no to niezłą masz intuicję.. zdrowia!

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie podobał mi się Ali kaszel...to nie jej pierwsza infekcja a kaszlała mokro tak z głębi płuc nie wiem jak to opisać. Lekarka jak tylko weszła i usłyszała kaszel Ali to powiedziała że obstawia zapalenie płuc.

    Zastanawiam się co z wyjazdem...niby jak nie będzie już szmerów to możemy jechać ale mam wątpliwości...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jest szansa że na wczesnym etapie to jest wykryte więc stan zapalny będzie opanowany a antybiotyk na miejscu zrobi swoje. Po dwòch dniach brania już powinno być widoczne działanie więc trzymam kciuki za Wasz udany wyjazd. 💪 Musi być dobrze!

    Byliśmy dziś w minizoo a bardziej ranczo.. małe zwierzęta, ròwniez dzikie były (żal że nie wolności jednak takie bobry, nutrie, zając, kròliki) ale plac zabaw to był przedpotopowy jak w moim przedszkolu kiedyś - metalowe z rurek auta, samolot, karuzela itp... .czułam się jakbym opuszczone miasteczko zwiedziała.. 😉 wkleję zdjęcia to zrozumiecie co mam na myśli.. Czarne labędzie to było coś pięknego. Chodziliśmy po terenie gdzie urządza się ròzne imprezy okolicznościowe więc wstęp gratis i sami tam byliśmy.. szukaliśmy alpak, strusi i koni ale nie mam pojęcie gdzie były ukryte bo nie wszędzie był dostęp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 16:33

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę jestem podłamana zaistniała sytuacją...
    Symbolica super że dzień udany :) czekamy na zdjęcia :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Trochę jestem podłamana zaistniała sytuacją...
    Symbolica super że dzień udany :) czekamy na zdjęcia :)

    Nie dziwię się 😐 ale wierzę że będzie dobrze, oby. Trzymam kciuki za zielone światełko w środę, a morze będzie dodatkowo małej służyć.

    Edit: dodałam foty.. trochę wyszło tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 18:49

    ruda90 lubi tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica fajne miejsce :) zazdo :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o wychodzeniu na spacer na antybiotyku oczywiście jeżeli nie ma gorączki ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś lekarz pozwolił po kilku dniach antybiotyku, a to była jesien... Ale u nas była angina. Jeśli podejrzenie zapalenia płuc to chyba bym nie wychodzila :/ Chociaż dzisiaj u nas taka spokojna i ciepła pogoda, że szczerze mówiąc nie ma większej różnicy między domem a podwórkiem.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda na słońce jej nie wystawiaj to będzie ok, bo jak z każdym lękiem/szczepionką może wystąpić reakcja typu pokrzywka. Może nie musi.. Jak długo ma ten antybiotyk brać?

    https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/alergie/uczulenie-na-slonce-po-antybiotyku-zdjecia-aa-Bwmj-8BcR-DexE.html

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica docelowo 5 dni w środę kontrola

    symbolica lubi tę wiadomość

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1191 1228

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dobrze ze zaufałaś instynktowi.

    Ja niestety tez mam zapalenie ucha :( i sama mam antybiotyk :(

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka zdrowia dla Ciebie i Zosi :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłyśmy godzinkę na łące w cieniu zbierać kwiatki :) zupełnie inne dziecko :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka jaki masz antybiotyk dla Zosi ? My mamy ospamox i Ala jest taka markotna marudna i nie wiem czy to łączyć z antybiotykiem czy z wychodzącymi 5 😥 macie jakieś doświadczenia w tej kwestii ?

‹‹ 1722 1723 1724 1725 1726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ